[MOC] CCCVI - Straszliwa Knajpa tudzież Haunted Inn

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] CCCVI - Straszliwa Knajpa tudzież Haunted Inn

#1 Post autor: kris kelvin »

Cóż...
Miało to być do jakiejś kategorii Medieval Life, albp Interiors, ale jak już mówiłem te CIOTY z CC nie były łaskawe zrobić takich kategorii to musiałem to przerobić na Straaaaszliiiwą Knajpę co mi się średnio uśmiecha, ale co tam.
No to mata:

RAZ
Obrazek

DWA
Obrazek

TRZY
Obrazek

KOMENTUJCIE ! ! ! ! ! !
abo i nie

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#2 Post autor: smyk »

Kominek, świece, "ceglaność" - piękne, ale za cholerę nie straszne.

Wywinęli numer z tymi kategoriami, może chcieli zapobiec "budowaniu na zapas"...

MasterBlaster

#3 Post autor: MasterBlaster »

A więcej Zdjęć? W osobnej galerii oczywiście!
Jest Piękna! Brakuje mi tylko jakiejś czarownicy w kuchni, która dolewa jakąś truciznę :P

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Zmień dania na mniej wegetariańskie!!!
Kościotrupy i im podobne raczej nie jedzą bułek i marchewki. Przydałby się sok z żuka czy coś w tym stylu. Reszta mogłaby być też trochę bardziej mroczna.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

No przecież jest mrocznie i strasznie jak cholera. Ręce mi się trzęsły jak robiłem zdjęcia...
A kościotrupy jedzą co chcą, chciały bułki i marchewki to nie protestowałem :D
Marynowane pająki są już passe, a sushi z dżdżownicą to jednak pomyłka kucharska.

crises

#6 Post autor: crises »

Gdyby tak spojrzeć od zewnątrz, to byłyby Twój poprzedni "koszarowy" moc :-)

Fakt, przestraszyć, to sie nie przestraszyłem, ale budowla ładna i do tego kilka fajnych detali. Coś nowego ze świeczkami Ci sie udało zrobić, ładna kuchnia z wiszącym czosnkiem (?), fajny kominek i schody. Podest na pięterku prowadzi donikąd, a właściwie z powrotem do kuchni, ale to nie szkodzi :-) Zazdroszczę tylu brązowych kafli.

Pod i nad czerwonymi, kaflowanymi ścianami widać prześwity.
Ciekawe w ilu pracach tegorocznego CCC pojawi się błazen? Sam mam ochotę go użyć.

MasterBlaster

#7 Post autor: MasterBlaster »

crises pisze:Podest na pięterku prowadzi donikąd
Mnie się wydaje, że to jest teleport. Taki jak w serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica" xD wchodzą do szafy, która pozwala przemieszczać się do innych wymiarów. Mógłbyś wstawić tam kogoś, kto właśnie "nadlatuje" :)

Wieczorek

#8 Post autor: Wieczorek »

Naprawdę dobra scenka. Najbardziej podoba mi sie podłoga i świetny kominek. Bardzo doby pomysł na świece.

STRASZNIE mi się podoba ;)

Pozdrawiam

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#9 Post autor: Hezar »

Kurcze, no w sumie muszę napisać że nawet mi się podoba, chociaż chyba bez większych rewelacji. Szkoda nieco że nie ma więcej zdjęć a i te które "wrzuciłeś" mogłyby być większej rozdzielczości.
W kilku miejscach rzeczywiście pojawiły się dorobne prześwity, np. pod czerwoną obudówką okien (jak już wcześniej wspomniano zresztą), w ścianie pomiędzy kuchnią a salą główną, albo przy drugim i trzecim schodzie w okolicach spocznika.
Piec w kuchni jest jakiś przekrzywiony, ale podejrzewam iż to celowy zabieg, więc postanowiłem nie zwracać nań większej uwagi ;)
Co tu dużo komentować - kuchnia robi jak na mój gust nieco lepsze wrażenie.
Całość w ogóle mnie nie przestraszyła, ale ogólne wrażenie jest pozytywne.
Reasumując - ciekawa praca.

Pozdrawiam (:

Havoc

#10 Post autor: Havoc »

Klimaty średniowieczne są mi zupełnie obce ale ta praca jest naprawdę super. Taki np błazen z trupią czaszką - rewelacja. Całość przypomina mi trochę nawiedzony dom z wesołego miasteczka w Final Fantasy VII :)
Ogólnie naprawdę SUPER.

Awatar użytkownika
V3speer
Posty: 66
Rejestracja: 2008-02-25, 12:42
Lokalizacja: Dobre Miasto

#11 Post autor: V3speer »

Wszystko fajne ale płomień świecy mogłeś zrobić z czerwonych łapek z żółtym flexem w łapce.

lordofdragonss

#12 Post autor: lordofdragonss »

Mogłeś zrobić lewitujace świeczniki.
Genialnie wyglada Orkucharz :D

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#13 Post autor: zgrredek »

Na pierwszy rzut oka bardzo fajne. Czy "ustrasznianie" wyszło temu dziełu na dobre? Trudno mi to ocenić. Jest kilka fajnych szczegółów; np ścierka wisząca przy kuchni czy czosnek lub cebula.
Da się zauważyć jednak pewne mankamenty. Dla mnie największym jest to, że kominy się urywają. Nad kuchnią zrobiłeś okno, nad kominkami w kuchni i jadalni zrobiłeś blendy, a powinny w tych miejscach być przewody kominowe, czyli normalna płaska ściana, na której ewentualnie może sobie obrazek wisieć, czy jakieś trofeum w postaci głowy jakiegoś ludzkiego upolowanego nieszczęśnika.
Zamiast robić tak wysoką kuchnię można było zrobić pomieszczenie do którego prowadzi antresola. A w tym pomieszczeniu dodatkowe straszności.
Ostatnio zmieniony 2008-11-16, 17:03 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#14 Post autor: kris kelvin »

To tak. Jest to MOC kapitalistyczny, który może i ma swoje minusy, ale chodzi o to, żeby te minusy nie przesłoniły wam plusów :D.
A na poważnie to raczej straszne to nie jest co tu dużo ukrywać. Kategoria jest haunted to jakoś się łapie.
Piec faktycznie się przesunął i dopiero teraz to zauważyłem :)
Schody prowadzą donikąd, bo kuchnia miała być mniejsza i tam nad nią miało być jeszcze jedno pomieszczenie i ta galeryjka miała prowadzić właśnie tam. Znajdę zdjęcie (inspirację) to wrzucę jak to miało wyglądać. Są faktycznie i prześwity, miałem poprawić, ale już mi się nie chciało.
Kolorystyka jaka jest każdy widzi. Po prostu miałem akurat pod ręką posegregowane klocki z ostatniego MOC-cały sekret.
A zdjęcia są małe, bo takie ograniczenia są w konkursie.
Generalnie jestem z tego nawet zadowolony. Arcydzieło to to nie jest, ale zawsze chciałem sobie zrobić jakieś wnętrze i wyszło nawet nieźle.
Za to następna rzecz będzie mocno... Szara, więc powrót do korzeni :D
Ostatnio zmieniony 2008-11-16, 17:50 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#15 Post autor: grevious27 »

Bardzo fajne. Szczegóły powalają. Bardzo podoba mi się piec, oraz rycerze grający w szachy/warcaby :)
Why so serious?

ODPOWIEDZ