Imperial limousine

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
chiefie

Imperial limousine

#1 Post autor: chiefie »

Hmmm dzcis w przerwie w pracy przy moim MOC-u postanowilem zlozyc cos na szybko i tak powstal MOC-ek, nie jest on ani jakis super piekny, ani pomyslowy, gdyz wiekszasc elementow zostala utopiona w glownej konstrukcji dlatego pozostal w kolorystyce czarnej. Z zalozenia mial to byc Cadillac V16 Imperial-limousine z 1930, niestety nie do konca wyszedl tak jak bym chcial, i troche sie rozni od oryginalu, a wiec jest to poprostu samochod jakiegos bossa podziemia.

Imperial Limousine

Chetnie bym uslyszal jakis kometarz.
Ostatnio zmieniony 2005-10-25, 20:37 przez chiefie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shaggie
Adminus Emeritus
Posty: 170
Rejestracja: 2004-06-04, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: shaggie

 

#2 Post autor: shaggie »

Całkiem niezły, choć bez rewelacji. Dobrze sobie poradziłeœ z kołem zapasowym, całoœć jednak bardziej przypomina karawan niż limuzynę. Tylna częœć kabiny zdecydowanie wymaga przeprojektowania, dach też zbyt płaski. To, co jednak najbardziej mi się nie podoba, to brudne klocki. A fe, jak można takie coœ ludziom pokazywać?
shaggie.

gras1

#3 Post autor: gras1 »

woda+ mydło ==> pomoczyć troche, potem pod prysznic i do suszenia - powinno być lepiej.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

A nie jest trochę za długi? Ewentualnie nie za małe koła ma?
Zdrufko, Ciamek

chiefie

#5 Post autor: chiefie »

Co do jego dlugosci, hmm... sam nie wiem, jednak za dlugi raczej on nie jest, Caddilac w wersji Imperial limousine byl naprawde ogromny, pomijajac dlugi silnik V16 to auto spokojnie miesclo 7-9 osob, co do kol i innych wymienionych wad, nie rozczulalem sie zbytni przy budowie tego autka, i skladalem jak leci, kolka akurat te mi spasowaly, a deczko wiekszych nie mialem a wiec zostaly. Napewno mozna bylo go zrobic lepiej, jednak nie pracowalem zbyt wiele przy nim.

Co do brudnych klockow, niestety teraz moje klocki lekko nie maja, sa porozkladane po calym pokoju i bardzo szybko opada na nie kurz. Moze w przyszlosci bedzie lepiej.

Ale widze ze jednak jak narazie nie zostal oceniony tak zle jak sie spodziewalem.

k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

#6 Post autor: k1089 »

Bardzo fajny. Koła sš rzeczywiœcie za małe, ja do moich daję kółka z technika - sš ciut większe. Oceniam na 5- (trochę za czarny)

witus

Re: Imperial limousine

#7 Post autor: witus »

snip3r pisze:Hmmm dzcis w przerwie w pracy przy moim MOC-u postanowilem zlozyc cos na szybko i tak powstal MOC-ek, nie jest on ani jakis super piekny, ani pomyslowy, gdyz wiekszasc elementow zostala utopiona w glownej konstrukcji dlatego pozostal w kolorystyce czarnej. Z zalozenia mial to byc Cadillac V16 Imperial-limousine z 1930, niestety nie do konca wyszedl tak jak bym chcial, i troche sie rozni od oryginalu, a wiec jest to poprostu samochod jakiegos bossa podziemia.

Imperial Limousine

Chetnie bym uslyszal jakis kometarz.
Œwietny :) To jest taksówka z Mafii no nie :)

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#8 Post autor: Bricksley »

Naprawdę udany MOC,choć te kółka sš rzeczywiœcie za małe,ale cała reszta jest OK :)
Pozdrawiam :)

chiefie

#9 Post autor: chiefie »

Witus... nie to nie taksówka, taksówka w mafii to Falconer Yelow car - a jego prawdziwa nazwa to Blackhawk, to jest bardziej Caddilac, czyli w mafii Lassiter V16, niestety w mafii nie ma akurat tego modelu. Eh... swoja droga szkoda ze producenci mafii nie wykupili licencji na moznosc uzycia oryginalnych nazw samochodow, i tak zamiast Ford mamy Bolt itp ; ).
A co do tych kolek chyba z ciekawosci sprawdze i pomieze ich sotsunek sklae itp i zobacze czy takie male, choc pewnie macie racje.

ODPOWIEDZ