[MOC] Straż pożarna

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

[MOC] Straż pożarna

#1 Post autor: Qworg »

Obrazek
Ciąg dalszy mojego kryzysu castlowego :). A szufladka z orkami już groźnie warczy...

Galeria będzie TU
A dla niecierpliwych:1 ,2 ,3 ,4 .
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Yfronus

#2 Post autor: Yfronus »

faaajneee...
tylko ta przyczepka przymała i głupio to trochę wygląda...

Rakenski

#3 Post autor: Rakenski »

Przód ciężarówki według mnie jest do bani. Nie podoba mi się, że szary kolor zachodzi na bok kabiny. Te "boczki" zdecydowanie powinny być czerwone. Odstęp między nadkolami, a samymi kołami jest za mały. Przydało by się podnieść to o wysokość 1 plate'a. Przyczepka jest dość skromna. Gdybyś ją obudował wyglądałoby o wiel lepiej. No i chyba najważniejsze. Jeśli załoga liczy czterech strażaków wypadałoby zrobić podwójną kabinę, albo dodatkowy samochód (kolejny MOC?). Ogólnie nie jest źle choć poprawki wskazane.
Ostatnio zmieniony 2008-12-11, 20:19 przez Rakenski, łącznie zmieniany 1 raz.

Antek
Posty: 82
Rejestracja: 2007-07-19, 14:56
Lokalizacja: Sieradz

#4 Post autor: Antek »

Ciężarówka jak to ciężarówka, mi się średnio podoba, natomiast przyczepa jest genialna, naprawdę wyszła wspaniale, nie wiem co mi się w niej tok bardzo podoba ale jest urocza.
edit. dodałbym do tej przyczepki jakieś tylne światła. :)
Ostatnio zmieniony 2008-12-11, 20:44 przez Antek, łącznie zmieniany 1 raz.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#5 Post autor: Hezar »

Interesujący MOC, jednak bez fajerwerków.
Wozy bojowe tego typu raczej nie jeżdżą z małymi przyczepkami (przynajmniej ja takiego nie widziałem), jednak w Twojej konstrukcji wygląda to ciekawie i sympatycznie.
Wieżyczka z wysięgnikiem - tutaj przydałaby się drobna zmiana - proponuję przesunąć ją o kilka studów w kierunku szoferki, dzięki czemu kosz na końcu wysięgnika nie będzie opierał się o dach, samą wieżyczkę można też nieco podnieść i wymodelować na bardziej masywną.

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6 Post autor: Qworg »

Rakenski pisze:No i chyba najważniejsze. Jeśli załoga liczy czterech strażaków wypadałoby zrobić podwójną kabinę, albo dodatkowy samochód (kolejny MOC?).
Kolejnego MOCa ni będzie, bo nie wejdzie na ulice przy bloku:P
Hezar pisze:samą wieżyczkę można też nieco podnieść i wymodelować na bardziej masywną
Fakt, jakaś drobna mi wyszła :).
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

ODPOWIEDZ