[MOC] Podwójny kłopot (Double Trouble)

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hippotam

[MOC] Podwójny kłopot (Double Trouble)

#1 Post autor: Hippotam »

Będziecie się za mnie śmiać. Tak się zarzekałem że odpuszczam CCC6, a dzis w nocy mnie przycisnęło no i jest, taki rekreacyjny drobiazg-miniaturka. Zgłoszę, żeby o mnie nie zapomnieli...

Obrazek

Galeria: Flickr, Brickshelf (jak zmoderują)
Zdjęcia z BS: 01 02 03
Ostatnio zmieniony 2008-12-23, 08:53 przez Hippotam, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Prepare for trouble!
We make it double!
-Motto zespołu R :D
Słodko wygladają te sople, a sam potwór może nie genialny, ale w ładnej kolorystyce.
Zyczę powodzenia :)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Fajna scenka... dynamiczna :)
ładnie i jasno widać że na górze jest nad ziemią (ten śnieg fajnie wygląda), a na dole - pod ziemią...
najlepsze z potwora to zęby ;) - a kolor jakiś taki jasny... po co podziemnemu potworowi jasne kolory?

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#4 Post autor: zgrredek »

Jakby nie patrzeć, to krasnale mają przerąbane.
Niby mała winietka, a tyle treści.
Świetny pomysł. To, że wykonanie świetne... zdziwiłbym się jakby takie nie było.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Super scenka. Krasnoludy nie mają łatwego życia. Praca w ciągłym stresie ;P Potwór fajnie zrobiony w ciekawej kolorystyce.
Why so serious?

pkowalcz

#6 Post autor: pkowalcz »

Świetna scenka, ale czy ci orkowie z tyłu nie wystają za bardzo poza wymiary 8x8?

Hippotam

#7 Post autor: Hippotam »

pkowalcz pisze:Świetna scenka, ale czy ci orkowie z tyłu nie wystają za bardzo poza wymiary 8x8?
Troche wystają, ale mniej niż 2 study:
Q: Are we allowed stud overlap for the vignettes or has everything got to be in the 8x8 diameter?
A: You can have up to a two (2) stud overlap around the perimeter for vegetation, minifig parts, and minifig accessories.

pkowalcz

#8 Post autor: pkowalcz »

No to wszystko gra. Głupio by było, jakby z powodu za dużego wystawania miało się nie zakwalifikować ;). Powodzenia na CCC :)

Hippotam

#9 Post autor: Hippotam »

Dzieki!

Tak przy okazji - wiecie co było najtrudniejsze w tej pracy? Podwieszenie krasnoluda na sznurku. Ponieważ te kurduple mają inaczej połozony środek ciężkości i przewiązani sznurkiem w pasie po prostu robią grzybka i kończa głowa w doł. Mój biedaczek ma uprząż zrobioną ze sznurka i wciśnięta pod brodę, która jako-tako go stabilizuje...

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#10 Post autor: Ither »

oprócz koloru robaka, który jest skądinąd ciekawy, ale absolutnie niepasujący do podziemia, wszystko mi się podoba. Winietka śliczna i jakoś tak... wesoła ^^

Takie konstruowanie to kwestia talentu czy wprawy? A może na dokładkę jesteś architektem wnętrz Hippotam? :D

kris kelvin

#11 Post autor: kris kelvin »

Na razie jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) miniaturka w konkursie.
Podoba się :)
No i powodzenia :)

Goldbrick

#12 Post autor: Goldbrick »

Scenka świetna. Ja współczuję temu trzymającemu linę - biedak nie wie co go czeka...

Hippotam

#13 Post autor: Hippotam »

Ither pisze:oprócz koloru robaka, który jest skądinąd ciekawy, ale absolutnie niepasujący do podziemia
Jaki kolor by lepiej pasował? Próbowałem brązowego - za ciemny, zlewał się z jaskinią. Próbowałem czerwonego - wyglądał źle. Może zielony byłby lepszy, ale wydawało mi się, ze stwór podziemny (jak dżdżownica) nie musi mieć ubarwienia - cielisty kolor nadaje mu krew krażaca pod skórą.

Nie jestem architetem wnętrz :-)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#14 Post autor: glaz_pimpur »

Mnie się kolor paskudy podoba. Un taki blady bo słuńca nie widzi:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

lolas

#15 Post autor: lolas »

Bardzo fajna winietka. Robal wyszedl naprawde dobrze, nie mam zadnych zastrzezen co do kolorystyki ;-)
Czy wy tez zauwazyliscie, ze ostatnio pojawila sie tendencja do budowy wysokich winietek. Jest to oczywisty i naturalny sposob na upchniecie wiekszej ilosci akcji, szczegolow itd. na ograniczonej powierzchni.
Hippo, Twoja praca na pewno zawalczy o czolowe miejsce w CCCVI. 3mam kciuki ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-12-23, 16:12 przez lolas, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ