Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Uratować Święta 1.5
Autor Wiadomość
ImpreSariO 

Wpisy: 578
Wysłany: 2008-12-26, 02:41   [MOC] Uratować Święta 1.5

Jest to mój ostatni MOC w tym roku. Przez te 12 miesięcy pokazałem 26 budowli i 7 plakatów. Zdecydowanie za dużo co widać przez jakoś większej części prac jakie zrobiłem. Czas wziąć się za budowanie na poważnie. Od dłuższego czasu zapowiadałem że zrobię kontynuacje świątecznej dioramy sprzed roku ale projekt rozrósł się do rozmiarów przekraczających moje możliwości. Postanowiłem go odłożyć, być może na kolejna gwiazdkę ponieważ szkoda było mi go okrajać i przedstawić wam coś z czego niebyłym zadowolony. Tym sposobem powstała sobie mała scenka z uniwersum które wymyśliłem i będę je kontynuował.

1, 2.

Krytykować!
Ostatnio zmieniony przez ImpreSariO 2008-12-26, 02:42, w całości zmieniany 1 raz  

rh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 02:49   

Jakie to życiowe ;)
Tylko czemu zew przyszłości? Chyba że chodzi o to, że masz nadzieję, że w przyszłości (bliższej lub dalszej) w końcu się pojawi śnieg?:)

ImpreSariO 

Wysłany: 2008-12-26, 02:55   

rh napisał/a:
Tylko czemu zew przyszłości?

Umieściłem to w tym dziale ponieważ jest to świat fikcyjnej przyszłości. Mikołaj pędzący turbo sankami i ścigający go wielki robot policyjny który był w mojej pierwszej części tego cyklu raczej nie nadają się do innego okresu czasu ;)
Ostatnio zmieniony przez ImpreSariO 2008-12-26, 02:55, w całości zmieniany 1 raz  

lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 08:55   

Nie ma to jak atomowe śnieżki na biegunie :) Bardzo dobrze odwzorowałeś ten cały ruch.
Ostatnio zmieniony przez lordofdragonss 2008-12-26, 08:57, w całości zmieniany 1 raz  

grevious27 

Wpisy: 515
Wysłany: 2008-12-26, 09:19   

Ciekawa i dynamiczna scenka. Jeden policjant ucieka jakby miał dostać ze śnieżki z granatem ;P

Fistach
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-26, 09:46   

podoba mi się, że wszyscy sięrzucają plate'ami 1x1 round a chłop z lewej szykuje mega brick-śnieżke :D

Fajne i dynamiczne, noi biały kolor :)

A co to jest ten słup na środku?

mienso123 

Wpisy: 319
Wysłany: 2008-12-26, 09:52   

Ciekawa scenka, tylko nie wiem czy dobrze ją zrozumiałem... To policjanci ratują święta przed czerwonym mikołajem i jego ciemnym sługusem, czy jest przeciwnie?

Fistach napisał/a:

może biegun?

ImpreSariO 

Wysłany: 2008-12-26, 13:53   

Fistach napisał/a:

To jest biegun północny.

mienso123 napisał/a:
tylko nie wiem czy dobrze ją zrozumiałem... To policjanci ratują święta przed czerwonym mikołajem i jego ciemnym sługusem, czy jest przeciwnie?

Myślę że ten TEMAT rozwieje wszelkie pytania i domysły o co tu chodzi. Mikołaj jest tu ratującym święta które są zakazane przez wszystkie władze na świecie którymi rządzi...

...ale to dopiero się okaże ;)

Hezar 

Wpisy: 933
Wysłany: 2008-12-27, 14:20   

ImpreSariO napisał/a:
Krytykować!

Krytykować to tu można jedynie te pożółkłe/poszarzałe białe klocki, bo sama konstrukcja jest świetna.

Pozdrawiam (:

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu