[MOC] Uratować Święta 1.5

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Uratować Święta 1.5

#1 Post autor: ImpreSariO »

Jest to mój ostatni MOC w tym roku. Przez te 12 miesięcy pokazałem 26 budowli i 7 plakatów. Zdecydowanie za dużo co widać przez jakoś większej części prac jakie zrobiłem. Czas wziąć się za budowanie na poważnie. Od dłuższego czasu zapowiadałem że zrobię kontynuacje świątecznej dioramy sprzed roku ale projekt rozrósł się do rozmiarów przekraczających moje możliwości. Postanowiłem go odłożyć, być może na kolejna gwiazdkę ponieważ szkoda było mi go okrajać i przedstawić wam coś z czego niebyłym zadowolony. Tym sposobem powstała sobie mała scenka z uniwersum które wymyśliłem i będę je kontynuował.

Obrazek

1, 2.

Krytykować!
Ostatnio zmieniony 2008-12-26, 02:42 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

rh

#2 Post autor: rh »

Jakie to życiowe ;)
Tylko czemu zew przyszłości? Chyba że chodzi o to, że masz nadzieję, że w przyszłości (bliższej lub dalszej) w końcu się pojawi śnieg?:)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: ImpreSariO »

rh pisze:Tylko czemu zew przyszłości?
Umieściłem to w tym dziale ponieważ jest to świat fikcyjnej przyszłości. Mikołaj pędzący turbo sankami i ścigający go wielki robot policyjny który był w mojej pierwszej części tego cyklu raczej nie nadają się do innego okresu czasu ;)
Ostatnio zmieniony 2008-12-26, 02:55 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Nie ma to jak atomowe śnieżki na biegunie :) Bardzo dobrze odwzorowałeś ten cały ruch.
Ostatnio zmieniony 2008-12-26, 08:57 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Ciekawa i dynamiczna scenka. Jeden policjant ucieka jakby miał dostać ze śnieżki z granatem ;P
Why so serious?

Fistach

#6 Post autor: Fistach »

podoba mi się, że wszyscy sięrzucają plate'ami 1x1 round a chłop z lewej szykuje mega brick-śnieżke :D

Fajne i dynamiczne, noi biały kolor :)

A co to jest ten słup na środku?

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#7 Post autor: mienso123 »

Ciekawa scenka, tylko nie wiem czy dobrze ją zrozumiałem... To policjanci ratują święta przed czerwonym mikołajem i jego ciemnym sługusem, czy jest przeciwnie?
Fistach pisze:A co to jest ten słup na środku?
może biegun?

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#8 Post autor: ImpreSariO »

Fistach pisze:A co to jest ten słup na środku?
To jest biegun północny.
mienso123 pisze:tylko nie wiem czy dobrze ją zrozumiałem... To policjanci ratują święta przed czerwonym mikołajem i jego ciemnym sługusem, czy jest przeciwnie?
Myślę że ten [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=5017&highlight=uratowa%E6+%B6wi%EAta]TEMAT[/URL] rozwieje wszelkie pytania i domysły o co tu chodzi. Mikołaj jest tu ratującym święta które są zakazane przez wszystkie władze na świecie którymi rządzi...

...ale to dopiero się okaże ;)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#9 Post autor: Hezar »

ImpreSariO pisze:Krytykować!
Krytykować to tu można jedynie te pożółkłe/poszarzałe białe klocki, bo sama konstrukcja jest świetna.

Pozdrawiam (:

ODPOWIEDZ