[MOC] Negocjacje...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Negocjacje...

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
W królestwie rozgorzały walki- nie ze szkieletami, czy orkami- ale z nastawionymi dotąd pokojowo krasnoludami. Otóż pewna grupa krasnoludów, dowodzona przez niejakiego Groddima zdradziła dotychczasowego władcę i wszczęła rebelię. Ponieważ jednak królewska armia była na tyle dobrze zorganizowana, bunt udało się praktycznie zwalczyć w przeciągu kilku dni. Mówię "praktycznie", gdyż ostatnia grupa krasnoludów zabarykadowała drzwi do zbrojowni, gdzie dzielnie stawiła opór królowi. Krasnoludy zagroziły, że się wysadzą w powietrze (natrafiły na skład pocisków), jeżeli armia króla rozpocznie działania wojenne. W normalnych warunkach kapitan nie przejął by się i rozpoczął natarcie, ale krasnoludy trzymały we wnętrzu skarb króla- żal by było potem zbierać okruchy (o ile coś by pozostało). Zaczęły się negocjacje...

Konkrety:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

GALERIA

...czekam na Wasze opinie :) ...
Ostatnio zmieniony 2008-12-29, 15:59 przez KUKUS, łącznie zmieniany 2 razy.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Pomysł genialny, i dobrze tym całym Crownies! Nienawidze ich :P Wszędzie ich pełno. Ta tarcza od wikingów... Świetnie wyglada "wisząc" na murze, (chodź już wcześniej widziałem kilka mocy które wykorzystało ten pomysł), wyglada bardzo krasnoludowo :)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3 Post autor: Qworg »

Fajny pomysł. Budynek wygląda dobrze, szkoda tylko że całkowicie olałeś podłoże. Praca dużo na tym traci. No i sam taran zaciekawie nie wygląda.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#4 Post autor: Hezar »

Strasznie mała ta zbrojownia, a i królewski skarb niezbyt okazały - o co zatem tyle krzyku?
Moim zdaniem, nie ma się nawet co zastanawiać, tylko puścić z dymem co się da!
Tak, wiem - marny byłby ze mnie negocjator, ale krasnoludy i tak ostatecznie wszystko wysadzą...
...a tak na poważnie, to scenka bardzo ciekawa i fajnie zrobiona, tylko zdjęcia trochę słabe (a szkoda).

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Pomysł bardzo mi się podoba. Wykonanie też fajne, ale dach wydaję się trochę niedopracowany.
Why so serious?

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#6 Post autor: caro »

Hmm... Budynek jest bardzo przyjemny dla oka choć mogłeś zrobić troszke inny dach. Chodzi mi o coś w stylu " Krematorium" V1 :) Otoczenie też mogłoby być większe i bardziej urozmaicone. No i oczywiście wziałbym zdjęcia i poprawił ostrość, i ustawiłbym chociaż autopoziomowanie :) Ale oczywiście praca jak najbardziej mi się podoba!
Ostatnio zmieniony 2008-12-27, 21:04 przez caro, łącznie zmieniany 1 raz.

Lockhart

#7 Post autor: Lockhart »

Przyjemna praca. Nie będę komentował, bo użytkownicy wyżej wymienili wszystko do czego można się przyczepić, a ja napiszę, że ciekawie wygląda kij którego rycerze trzymają.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#8 Post autor: PatrykZ »

Domek ładny, stropy postawione prawidłowo. Dach i sufit nie wiszą na niczym. Elewacja frontowa ładna, w stylu Rohan? :-)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#9 Post autor: KUKUS »

worg pisze:szkoda tylko że całkowicie olałeś podłoże. Praca dużo na tym traci. No i sam taran za ciekawie nie wygląda.
...cóż, próbowałem robić ulicę, ale to jeszcze gorzej wyglądało. Najchętniej jako podłoże dałbym tilesy 2x2, ale niestety nie mam ich zbyt dużo. Próbowałem dodać jakieś ogrodzenie czy coś w ten deseń, ale praca stawała się zbyt chaotyczna.
Hezar pisze:Strasznie mała ta zbrojownia, a i królewski skarb niezbyt okazały - o co zatem tyle krzyku?
...bo to tak naprawdę fragment zbrojowni- w rzeczywistości obiekt powinien być dłuższy (znowu zabrakło mi materiału)...
Hezar pisze:tylko zdjęcia trochę słabe (a szkoda).
... dodałem kilka nowszych zdjęć, trzeba poczekać jedynie na upublicznienie
PatrykZ pisze: Elewacja frontowa ładna, w stylu Rohan? :-)
..własna inwencja :P

...dziękuję za komentarze :)
Ostatnio zmieniony 2008-12-29, 15:57 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ