[MOC] Green sports car

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

[MOC] Green sports car

#1 Post autor: Bartex0805 »

Witam
Przedstawiam Wam dziś moją nową pracę. Dawno nic już nie zbudowałem, tak jakoś się nie złożyło :-)
Jednak teraz po uzupełnieniu kolekcji kilku części udało się zrealizować plan. Założenie było proste, zbudować samochód o wyglądzie sportowym.
Kolor zielony wybrałem ponieważ głównym moim założeniem było zbudować przód pojazdu z takich części jak widać na zdjęciu.
Przy budowie były różne wersje przodu pojazdu z wykorzystaniem tych zagiętych części, pojazd miał mieć jeszcze bardziej wysunięty przód z linią serków jako świateł. O tyle pojazdu na początku budowy nie myślałem zbytnio, dopiero pod koniec wyszły problemy z braku zielonych części. Początkowo miałem w planach zbudować ten pojazd jako dwu osobowy, ale pozostał jednoosobowy. To tyle z historii pracy nad tym MOC-em.
Podsumowując z MOC-a jestem zadowolony. Co do opinii to czekam na nie, jednak uprzedzę, że mojej mamie nie podoba się przód z tych części. Dla mnie był to eksperyment, wykorzystać te ciekawe części.

Liczę na wasze opinie.

Obrazek

Galeria: Brickshelf
Ostatnio zmieniony 2009-01-02, 19:15 przez Bartex0805, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#2 Post autor: Iskra »

Fajnie że mieści minifiga, ale z przodu wygląda jak spychacz.

Rakenski

#3 Post autor: Rakenski »

A mi się podoba. Zawsze to jakaś odmaina od modeli trzymających się na "zaczarowanych" technikach. BTW. Chyba też sobie kupię 7992. ;p

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#4 Post autor: flauma »

Samochodzik sportowy, fajne uzycie tych klocuszków na przodek. brak drzwi dla minifiga , no chyba ze to jakis skoczek jest czy cuś. Tył zabudowany troszku nie pasuje ,ale ogólnie fajny samochodzik .
"rączki do góry"

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#5 Post autor: caro »

mnie tył przypomina bardziej przód :) Ale ogólnie bardzo przyjemny samochodzik.
Powoli Astra GSI

pkowalcz

#6 Post autor: pkowalcz »

Ciekawy pomysł na wykorzystanie tych części jako maski, ale można go jeszcze ulepszyć. W tej chwili jest tam strasznie duża dziura i z przodu, i z tyłu kół. Może gdyby podczepić tam płytki 1xN, to udałoby się ją wizualnie zmniejszyć? ;)
No i ta szyba taka mało sportowa...
Z kolei z tyłu jest straszny chaos - 5 kolorów na powierzchni 12 studów - trochę dużo. Myślę, że można przesunąć światła na miejsce migaczy, a na ich miejsce dać czarne serki. Grille też można zmienić na czarne lub zastąpić kafelkiem. I ta rejestracja trochę... wirtualna :p

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#7 Post autor: grevious27 »

Samochodzik fajny, ciekawie wykonany przód, lecz niezbyt pasuje do całości pojazdu.
Why so serious?

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#8 Post autor: caro »

Przypomina mi stare pojazdy robione przez lego na początku lat 90tych.
Powoli Astra GSI

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#9 Post autor: Hezar »

Całkiem fajna konstrukcja.
Ciekawy przód, który być może faktycznie troszkę "kłóci" się z resztą bryły nadwozia, ale przynajmniej jest oryginalny.

Pozdrawiam (:

ODPOWIEDZ