Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Blacktron Heavy Fighter
Autor Wiadomość
Legate Scimitar 
music adicted nerd

Wpisy: 138
Wysłany: 2009-01-03, 14:49   [MOC] Blacktron Heavy Fighter

Gdzieś w połowie grudnia stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch 6887 - Allied Avenger. Niestety jak to bywa, znudziły mi się w obecnym kształcie, stąd po jakiś dwóch dniach przebudowywania z dodatkiem części z poza zestawów powstało takie coś:

Jest to pionowzlot (chyba tak to się nazywało w żargonie lotniczym :P), posiada nawet całą jedną funkcję - można opuścić kabinę tak aby dało się z niej w miarę wygodnie wysiąść. I tyle... :P

Deeplinki:
1,2,3

Galeria będzie tutaj
Ostatnio zmieniony przez Legate Scimitar 2009-01-03, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  

spacelord 

Wpisy: 920
Wysłany: 2009-01-03, 14:57   

Muszę powiedzieć że po pierwszym obrazku średnio mi się spodobał - ale jak zobaczyłem ostatni - czyli jak kabina się otwiera to spodobał mi się bardziej (ale nadal nie bardzo) ;)

Taki jakiś mało składny jest. Wygląda na dość szybko zbudowany. Mimo że jak piszesz głównie z dwóch zestawów się składa to jak dla mnie można by go dopracować... te dwa duże białe klocki z przodu rażą swoją 'bielą' i wielkością... i chyba za mało żółtych światełek (jak na blacktron)... i skrzydła masywnie białym obudowane... i chyba tyle :)

edit: ale kształt fajny jest :)
Ostatnio zmieniony przez spacelord 2009-01-03, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  

Legate Scimitar 
music adicted nerd

Wpisy: 138
Wysłany: 2009-01-03, 16:14   

spacelord napisał/a:
Wygląda na dość szybko zbudowany

spacelord napisał/a:
można by go dopracować...

No bo tak właściwie to jest on przerwą w trakcie budowania kolejnych ustrojstw, tak w ogóle to chciałem tylko wykorzystać w jakiś fajny sposób kabinę no i jakoś tak się poskładało :P

spacelord napisał/a:
te dwa duże białe klocki z przodu rażą swoją 'bielą' i wielkością...

cóż, były najmniejszym złem jakie musiałem dodać do przodu, bo inaczej to kiepsko się prezentował...

spacelord napisał/a:
edit: ale kształt fajny jest :)

Miło to słyszeć :)

Two-Faced
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-03, 17:58   

Mi się podoba. Fajna kabina z tych trzech szybek. Białe duże klocki mi nie przeszkadzają. Wydłużają krótki przecież myśliwiec i dodają drapieżności. Fajnie się rozkłada do tej pozycji z kabiną na dole. Tutaj przydałoby się jeszcze jakieś zdjęcie z innego kąta.

Skrzydła rzeczywiście nieco masywnie obudowane. Jakby statek był cały biały albo cały czarny to by lepiej wyglądało.

EDIT:

Po upublicznieniu galerii widać wreszcie że funkcja opuszczania kabiny jest całkiem sprytna. No i zonk w postaci sexy pilotki :) Ujęcia w galerii dobrze prezentują statek, bo po pierwszych deeplinkach nie bylo za dużo widać.
Ostatnio zmieniony przez Two-Faced 2009-01-04, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  

Hezar 

Wpisy: 933
Wysłany: 2009-01-04, 14:11   

Ehhh... stary, dobry Blacktron...

Konstrukcja nawet całkiem fajna, ale najbardziej spodobała mi się ta seksowna kosmonautka ;)

Pozdrawiam (:

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu