8396 Soldier's Arsenal

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#16 Post autor: Kirysowaty »

Goldbrick pisze:Ale ja się przyczepię do zdjęć :)
To opakowanie to wersja na rynek USA i takiej na pewno nie kupiłeś w Krzysiu!
No zaraz mnie szlag najjaśniejszy trafi. Najpierw narzekania, że nie ma zdjęć (po prostu nie mogłem, nie umiałem i nie chciałem ich zrobić), a kiedy w końcu Nori (szacunek) mi ich użyczył do recenzji, to marudzą, że nie są moje i jeszcze że hamerykańskie. Przeczytać wątku się nie chce, czy jak? Pierwszy post był edytowany i to ostatni raz nie przeze mnie, to chyba coś znaczy, prawda? Wygląda na to, że póki sobie nie sprawię aparatu albo chociał kabla USB, żadnych więcej recenzji nie powinienem robić.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#17 Post autor: Ither »

Mnie też to troszkę denerwuje. Zdjęcia przedstawiają ten, a nie żaden inny zestaw, nawet jeśli w wersji amerykańskiej, to co? Jedyna różnica to napis na pudełku :)

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#18 Post autor: Piterko »

Nie podoba mi się za to twarz imperialisty - ten denerwujący uśmieszek lumpa spod budki z piwem...
Kirys ale jest na to sposób - ta główka świetnie nadaje się na Konkwistadora. Dajesz zbroję, zmieniasz hełm na odpowiedni i masz xD

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#19 Post autor: Kirysowaty »

Miałem kiedyś jeden jedyny morion (hełm) - jeszcze przed dark age - i oddałem go koledze za jakieś inne części. A ta główka jest owszem, w porządku, ale raczej dla pirata.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#20 Post autor: Hezar »

No to teraz miłośnicy "Piratów" mogą zacząć rozbudowywać swoje armie ;)
Dzięki za recenzję!

Pozdrawiam (:

Goldbrick

#21 Post autor: Goldbrick »

Hezar pisze:rozbudowywać swoje armie ;)
Chyba floty:)
Ciekawy kiedy będą te nowe impulsy w hipermarketach?

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#22 Post autor: Ither »

w sklepach lego są już i to za śmieszne pieniądze - 10zł.

Goldbrick

#23 Post autor: Goldbrick »

Tak wiem. U mnie niedaleko są po 12 zł. Ale czekam aż będą w Leclercu bo cena to pewnie będzie ok 9 zł.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#24 Post autor: Hezar »

Goldbrick pisze:Chyba floty
Flota to przecież część armii ;)

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#25 Post autor: Kirysowaty »

Będę zmuszony dokupić jeszcze przynajmniej jeden z tych impulsów, ze względu na tornister - tornistrów dla moich żołnierzy notorycznie mi brakuje. :(
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#26 Post autor: Ither »

dzisiaj kupiłem zestawik i muszę z radością powiedzieć, że nie ma w nim żadnej wady fabrycznej. :)

fietu

#27 Post autor: fietu »

trochę to smutne, że kupujemy coś z taką renomą i z drżeniem sprawdzamy czy udało nam sie wylosować zestaw bez wad..... :(

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#28 Post autor: lugomina »

fietu pisze:trochę to smutne, że kupujemy coś z taką renomą i z drżeniem sprawdzamy czy udało nam sie wylosować zestaw bez wad..... :(
Ja nie drżem :) Moze jestem dziwna, ale minimalnych wad typu jasna kropka na chuscie po odlamaniu z formy sie nie boje ani nie mam za zle firmie.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

lordofdragonss

#29 Post autor: lordofdragonss »

Czasem zdarza się, że wadliwe części mogą stać się białymi krukami, lub pomyslami na Moca. Pamietam, że ktoś użył zniszczone, stopione klocki by wygladało na to ze to ogień z miotacza je topi.
Ostatnio zmieniony 2009-01-30, 18:18 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#30 Post autor: lugomina »

Zaraz tam biale kruki. Kropeczka na chuscie nie psuje jej jako chusty. Ot, kropeczka. Mozna zamalowac ciemnym markerem, jak juz ktos nie moze przezyc.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

ODPOWIEDZ