Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Ferrari - ponadczasowy prezent
Autor Wiadomość
crises
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-07, 23:16   [MOC] Ferrari - ponadczasowy prezent

Imperator Kaprawe Oko wręcza swojej ukochanej ponadczasowy prezent - Ferrari, model Futurosa.

Ferrari wygląda tak:

Jego wykończeniem i transportem zajęły się dwie maszyny:

Miejsce akcji (uwadze polecam szklane wizjery w podłożu oraz wzorek z serków, który napsuł mi mnóstwo zdrowia):

Imperator, jego kochanka i zmechanizowana taca na cukierki.

Galeria na BS - tutaj (jeszcze bez cenzury, ale podmieniać można cyferki od 01 do 20).
Dodatem też część fotek na Flickr

Gąsiennice z opon to patent od Hippotama, najprawdopodobniej.

Pozdrawiam,
crises

spacelord 

Wpisy: 920
Wysłany: 2009-02-08, 00:08   

To po kolei :)
W ferrari najbardziej podobają mi się koła, zwłaszcza tylne (razem z tymi niby skrzydłami).
Maszyna do przenoszenia też jest fajna. Ale szkoda (wg mnie) że podstawa taka bardzo prostokątna jest, bo ramię jest fajne.
Sceneria bardzo dobrze wyszła - widać że coś się dzieje. Serki ułożone w strzałki są ciekawe :) Przezroczyste szybki i to co pod nimi też bardzo ładnie wygląda. Scenka jako całość też oczywiście :)

Bobofrutx 
VIP
Władca Arctica!

Wpisy: 1014
Wysłany: 2009-02-08, 00:52   

Bardzo ciekawy pomysł :D
Niezłe to ferrari, i podoba mi się ten robocik sześcionożny robal ze szponem ;)
Jak już zauważył spacelord, Serko-strzałki wyglądają bardzo interesująco.
Widać że Pani imperatorowej prezencik się spodobał, omal przez barierkę niewypadła ;P
Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...
Ostatnio zmieniony przez M_longer 2009-02-08, 00:54, w całości zmieniany 1 raz  

Ciamek 
VIP
Ciamosław Ciamek

Wpisy: 2527
Wysłany: 2009-02-08, 00:57   

Fajne koła w Ferrari, ale szkoda że tylko jednoosobowe. Bo co to za interes dla imperatora, jak mu laska odjedzie sama : o)

Strzałka z serków bardzo mi się podoba.

Całość elegancka : o)

Osobiście nie lubię tylko rozciągania opon.

Nexus 7
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 03:14   

W szczegolach swietne; Ferrari, maszyny, warsztat, postaci. Tyle tylko ze samochody ukochanej to sie chyba prezentuje w salonie albo na podjezdzie przed domem :-)
Strzalka z serkow powinna wejsc do kanonu MOCy science-fiction.

caro 
Wyznawca Model Team

Wpisy: 496
Wysłany: 2009-02-08, 09:11   

Serkowa strzałka jest świetna :) W ferrari nie podoba mi się tylko te czarne wystające elementy z nadkoli. Ale scenka jest genialna :) Szczególnie te przeźroczyste dziury w podłodze.Dobra robota ;)

glaz_pimpur 
VIP
OLD SKULL

Wpisy: 1364
Wysłany: 2009-02-08, 10:03   

Świetna scenka. Podoba mi się prawie wszystko, zwłaszcza niunia z ostrym makijażem i przekrzywioną peruką. Szkoda, że nie jest w czarnej miniówie;). Podłoga super zwłąszcza te fragmenty pod szybką. Strzałka z serków już została wymieniona wcześniej. Nie zachwycił mnie wysięgnik maszyny na gąsienicach. Jakiś taki mało wiarygodny.

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2009-02-08, 11:45   

Nie jestem fanem motoryzacji, więc jak zobaczyłem w tytule "Ferrari", to nawet miałem tu nie zaglądać. Ale zajrzałem i oniemiałem. Auto świetne samo w sobie, ale wszystko wokół jeszcze świetniejsze.

Mikolaj 

Wpisy: 1044
Wysłany: 2009-02-08, 13:24   

Bardzo ładne autko. MA super tył, choć mógłby być szerszy (Taa... I ja to piszę, po moim fordzie:P)
crises napisał/a:
Gąsiennice z opon to patent od Hippotama

Heh, też je kiedyś zastosowałem w jakimś mechu, ale nie miałem pojęcia że to Hippa:D
W każdym razie u Ciebie wygląda to bardzo fajnie. Robot-Tacka jest mistrzowski:D

Qworg 
Avadon

Wpisy: 627
Wysłany: 2009-02-08, 13:48   

Może nie na miejscu będzie to określenie.. ale co mi tam:) Słodko to wygląda, choć pewnie miało silnie i brutalnie wyglądać :P To pewnie przez te limonkowe platy przy schodach.... i tackę z cukierkami...
Podłoga wyszła super, zwłaszcza ta przeszklona.
Ostatnio zmieniony przez Qworg 2009-02-08, 13:51, w całości zmieniany 2 razy  

crises
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 14:14   

Ciężka praca nad układaniem i wpasowywaniem tych diabelnych serków nie poszła na marne. Bardzo mnie to cieszy.

Ciamek napisał/a:
Fajne koła w Ferrari, ale szkoda że tylko jednoosobowe. Bo co to za interes dla imperatora, jak mu laska odjedzie sama : o)

A gdzie ma bidulka uciec? Cała planeta pod kontrolą. A Kaprawe Oko i tak ma inne sprawy na głowie niż wożenie się z laską (podbijanie światów, niszczenie planet i takie tam).

Nexus 7 napisał/a:
Tyle tylko ze samochody ukochanej to sie chyba prezentuje w salonie albo na podjezdzie przed domem :-)

Imperator zawsze był ekscentrykiem. Poza tym skąd wiesz, że to nie ich salon ;-)?

Mikolaj napisał/a:
crises napisał/a:
Gąsiennice z opon to patent od Hippotama

Heh, też je kiedyś zastosowałem w jakimś mechu, ale nie miałem pojęcia że to Hippa:D

Jak to z klockowymi "patentami" bywa ciężko stwierdzić kto co wymyślił pierwszy. Oponki zapamiętałem z diorami z pingwinami, więc to Hippa uznałem za źródło gąsiennicowej inspiracji.

Worg napisał/a:
Słodko to wygląda, choć pewnie miało silnie i brutalnie wyglądać :P

Musiałem dodać trochę kolorów. Same szarości były nieco smutne. Poza tym lime teraz na topie :>.

Dzięki za komentarze.

PS. Na BS coś się ociągają z cenzurą.

Mikolaj 

Wpisy: 1044
Wysłany: 2009-02-08, 14:24   

crises napisał/a:

Jak to z klockowymi "patentami" bywa ciężko stwierdzić kto co wymyślił pierwszy

Ale ja nie twierdziłem, że to ja byłem pierwszy:P

A tak swoją drogą:
Skąd masz czerwony, przezroczysty hak?

grevious27 

Wpisy: 515
Wysłany: 2009-02-08, 14:32   

Superowa scenka. Bardzo fajne ferrari (szczególnie tył), warsztat też niczego sobie. Nie będę oryginalny, gdy powiem że ta strzałka z serków jest świetna :)

crises
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 14:46   

Mikolaj napisał/a:
Skąd masz czerwony, przezroczysty hak?

4796 Ogel Mutant Squid

pkowalcz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 16:12   

To jest piękne!
Strzałka z serków - wydawałoby się, że oczywisty szczegół, a jednak dopiero teraz ktoś na to wpadł, "fabryczny" klimat scenki, mroczna i zepsuta do szpiku kości ukochana, piękna jednoosobowa bryka...

Jedyne, do czego bym się przyczepił, to nogi maszyny przenoszącej - wyglądają jak podpórki, a nie ruchome kończyny. Teoretycznie można by je zastąpić rączkami robotów z Exo-Force zaczepionymi na takiej części, jednak nie wiem, jak by to wyglądało w praktyce.

Jaką maszynę obsługuje ten maniakalnie uśmiechnięty koleś obok zakochanej pary? ;)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu