[MOC] Garm

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mistrz Podziemi
Posty: 89
Rejestracja: 2009-03-27, 13:58
Lokalizacja: Częstochowa

#16 Post autor: Mistrz Podziemi »

JarekMarekJan pisze:Te piny rzeczywiście są sklejone taśmą? To tak można? :)
Klocki to w końcu zabawa, więc wszystko można. Jednak ogólnie przyjmowaną zasadą jest akceptowanie naklejek, sznurków, gumek oraz czasem kawałka płótna bądź innego materiału. Taśma klejąca jest dyskusyjna, w tym przypadku jednak można ją łatwo zastąpić legową małą czarną gumką (niestety kostrukcja będzie mniej trwała).
JarekMarekJan pisze:Czy gąsienic jest tyle co w 8275 czy więcej? Jakie koła napędowe?
Na galerii widać wyraźnie, jedno ze zdjęć przedstawia wybebeszonego MOCa.

***

MOC podoba mi się bardzo, jest piękny i wspaniały. Na szczególne słowa uznania zasługuje patent z kratkami na clipsach działko z przodu oraz interesujący układ napędowy. Przyglądałem mu się dość długo i chyba nie ma rzeczy którą bym potrafił. Brawo!
"Osłony na 30%!" - krzyczy technik.
"Przekieruj moc z wentylatorów w klozecie." - odpowiada dowódca.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#17 Post autor: Mikolaj »

Bomba!
Jest świetny, nie umiem się do niczego przyczepić.
Tylko... na co tyle sprzętu Szwajcarom? Gdybyś wybrał jakiś inny kraj, ok, ale.... Szwajcaria? :D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#18 Post autor: Piterko »

Idealny! Naprawdę fajny czołg, z mnóstwem dodatków. Do tego jeździ dosyć szybko jak na pojazd takich gabarytów. A czerwony dodaje mu uroku.
Teraz czekam, aż zrobisz namiastkę Metal Sluga z działającymi gąsienicami i strzelającym działkiem xD

kris kelvin

#19 Post autor: kris kelvin »

JarekMarekJan pisze: Te piny rzeczywiście są sklejone taśmą? To tak można? :)
Oczywiście, że nie ! ! !
Jerac powinien złożyć samokrytykę, a następnie oddać 20% swoich klocków ubogim klubowiczom.
Takie jest moje zdanie. Opinia może surowa, ale uważam że słuszna.

Jankesi mocno naciskają Szwajcarów w sprawie uchylenia tajemnicy bankowej. Budowa takich czołgów przez Szwajcarię jest więc jak najbardziej potrzebna.
Ostatnio zmieniony 2009-09-19, 15:18 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#20 Post autor: Jerac »

Załatw mi czarne gumeczki które nie rozpadną się same z siebie po paru miesiącach, a wymienię. Pierwotnie przecież używałem czarnych, ale taśma się zwyczajnie lepiej sprawdza.

Następny czerwony pojazd będzie - o dziwo - niemilitarny ;>

Awatar użytkownika
Mistrz Podziemi
Posty: 89
Rejestracja: 2009-03-27, 13:58
Lokalizacja: Częstochowa

#21 Post autor: Mistrz Podziemi »

Mistrz Podziemi pisze:niestety kostrukcja będzie mniej trwała
Jak powiedziałem gumki są mniej trwałe :( Nie narzekam, a wręcz bronię użycia taśmy.

Czekam z niecierpliwością na kolejny czerwony pojazd :D.
"Osłony na 30%!" - krzyczy technik.
"Przekieruj moc z wentylatorów w klozecie." - odpowiada dowódca.

Mrutek

#22 Post autor: Mrutek »

Jeździ całkiem szybko. Trochę gorzej z przeszkodami. Gdzieś na BS-ie, jakichś gościu powplatał w ogniwa gąsienic gumki, tak ,żeby nie ślizgały się po nawierzchni. Efekt był maksymalny - zero ślizgania. Zbieram gumki.
Poszczególne fragmenty i pomysły robią na mnie, jak zwykle, wrażenie. Spięte do kupy już nie tak bardzo (i tak nadal jest lepszy niż 95% mocy). Czegoś tam jeszcze brakuje - chyba za bardzo skupiłeś się na trakcji. Kojarzy mi się z czerwoną wrotką. Czołg powinien przerażać, a ten jest jak cukiereczek.

ODPOWIEDZ