[MOC] Lipow KB

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lipek79
Posty: 85
Rejestracja: 2009-03-08, 20:33
Lokalizacja: Świnoujście
brickshelf: Lipek79

 

[MOC] Lipow KB

#1 Post autor: Lipek79 »

Witam
Postanowiłem wystartować w konkursie Brick Transport Tycoon AD 2009, z jakim skutkiem to sam nie wiem...

Obrazek

Przedstawiam Wam pojazd transportowy o wdzięcznej nazwie LIPOW KB. Kierowca, Dżordż Hafran, nazywa swój pojazd pieszczotliwie "Kobyłka" (ze względu na rozmiar transportowca). Pojazd masywny, przeznaczony do przewozu ciężkich rzeczy (tutaj koła do większej wersji transportowca). Żeby to przetransportować używa do tego celu aż czterech silników. Dwa główne położone obok kabiny maja moc 666 koni mechanicznych każdy, trzeci troszkę mniejszy silnik zamontowany pod kabina ma moc połowę mniejsza od jednego silnika głównego. Czwarty, większy, ma moc dwukrotnie większą od jednego silnika głównego. Kopcą niemiłosiernie, z daleka wpierw widać wielka czarna chmurę w akompaniamencie głośnego warczenia silników, w miarę zbliżania się pojazdu do obserwatora wyłania się pełen obraz "Kobyłki"...

Troszkę fotek:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Galeria na BS
Galeria na Flickr

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2009-10-05, 23:23 przez Lipek79, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Eh... po miniaturce myślałem że to w dziale space coś nowego... :/
Nawet fajny, udziwniony itp... rury wydechowe (?) z przodu fajne - ale tył razem z ładunkiem jakoś słaby... zwłaszcza ładunek... lepsze jakieś skrzynki / złom / itp by były chyba...

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#3 Post autor: pit »

Dlaczego akurat 666... :)
Ja napiszę tylko tyle, że jakieś to dla mnie trochę chaotyczne, tzn. sama konstrukcja.

Awatar użytkownika
Lipek79
Posty: 85
Rejestracja: 2009-03-08, 20:33
Lokalizacja: Świnoujście
brickshelf: Lipek79

 

#4 Post autor: Lipek79 »

Dlaczego 666? Może dlatego że kończąc budowę tego czegoś leciała piosenka "The Number Of The Beast" z repertuaru Iron Maiden, i numerek bestii chodził za mną. Co do ładunku to zostaną koła, brak pomysłu na inny ładunek.

ODPOWIEDZ