[MOC] Cyrk

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#31 Post autor: glaz_pimpur »

Misterzumbi pisze:Nastepnym razem wybral bym rzeczywiscie Bedforda, bo ma to ”cos”.
Dla mnie jedynym mankamentem jest własnie to, że to nie Bedford. Poza tym wszystko gra, śpiewa, tańczy i wielbi Allaha!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#32 Post autor: Misterzumbi »

Dla mnie to najwiekszy mankament ktory powoduje ze jestem zwyczajnie niespecjalnie zadowolony z zabawki. Bedfordy wygladaja bardziej "brutalnie", maja taka aure, wiesz, stare ciezarowki ktorych nie mozna zedrzec... Pozatym sa krotsze ti bardziej "chunky", nie znam slowa po Polsku ktore moglo by opisac ten wyglad... Pozyjemy zobaczymy, na razie mam wieksze problemy niz ciezarowka z LEGO...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Nexus 7

#33 Post autor: Nexus 7 »

O wykonaniu nie ma sie co rozpisywac, bo wiadomo ze przechodzi ludzkie pojecie. Genialny jest wybor tematu. Niby zwykla ciezarowka, a tak egzotyczna ze jak z innej planety.

Koval

#34 Post autor: Koval »

Świetna ciężarówka.
Btw te pakunki rzeczywiście są wielkie o_o
Obrazek

kris kelvin

#35 Post autor: kris kelvin »

Misterzumbi pisze:
Że też Ci się chciało upychać te wszystkie klocki :D
Wcale nie chcialo, mial byc jeden, gora dwa wieczory. Potem dopiero sie okazalo jak wazny jest jakis system w tym gracie. Uzywam do tego Metody DMACa z przymruzaniem oczu i szukalem miksu kolorow tak zeby paka byla "zoltawa", rozkladalem i skladalem te bude na 10 roznych sposobow, dalej jestem niespecjalnie zadowolony. Wczoraj rozebralem znowu dwa razy bo po obejrzeniu zdjec stwierdzilem ze tyl jest za nisko, przod za wysoko, i wywalilem te anteny...
To jak dalej będziesz w tym grzebać to ja bym oprócz tych "pierzyn" wsadził jeszcze kilka zrolowanych dywanów jak tutaj (są chyba jeszcze inne i bardziej wzorzyste:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4100130
No a całość aż się prosi o jakiś kawałek dioramy z drogą gdzieś w górach, przez którą przebija się ten dziwaczny pojazd.
Ale pewnie Ci się nie chce...
Zresztą mi by się nie chciało.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#36 Post autor: Misterzumbi »

Nie chce mi sie. Juz zapomnialem o tej ciezarowce i mam cos nowego do zabawy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#37 Post autor: trubal »

można to zamówić w lego factory?:)
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#38 Post autor: Misterzumbi »

Pewnie mozna...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Wookashek

#39 Post autor: Wookashek »

Pomysł świetny. W końcu jakaś praca w której są kolory i to chyba wszystkie jakie Lego produkuje.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#40 Post autor: Kubrick »

Po tym, jak sie czepilem tego Garbusa, to tutaj sie pozachwycam :D
Tego typu auta widzialem an zdjeciach juz jakis czas temu, ale nie myslalem o wersji Lego. Jednak, znalazl sie ktos, kto pomyslal i zrobil to po mistrzowsku. Z tym typem ciezarowek jest tak, ze im wiecej kolorow, tym lepiej, wiec mogles nawet nie dobierac klockow po kolorze, tylko po ksztalcie,a i tak by bylo swietnie ;]
Brawo.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

ODPOWIEDZ