[MOC] 1, 2, 3, 4 Let's Rock!

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

[MOC] 1, 2, 3, 4 Let's Rock!

#1 Post autor: glaz_pimpur »

Na początku był bluesmobile. Znany i lubiany truciciel środowiska. Prawdziwy muscle car, nie do zdarcia (prawie). Niestety zdjęcia wyszły mi tak fatalne, że nie będę nimi zadręczał.
Potem z przedniej maski wyszły na wierzch bebechy, niestety zdjęcia nadal takie sobie.
A potem customizacja poszła dalej. Oto jej wynik:
Obrazek
Przód rozjechał się o 8 kropek i a z jednego pieca powstały 4. W bagażniku zmieścił się batbox dzięki czemu na dachu koguciki nabrały blasku.
Obrazek
Pozostałe ficzersy to otwierane drzwi i skręcywujące się koła (TADA!!!!)
Pojazd jak to Policja służy do przewożenia przez stróżów prawa psa i/lub podejrzanych do aresztu, pijaczków do izby wytrzeźwień itp
Obrazek
Plastikowa tylna kanapa na tylnym siedzeniu chroni przed zabrudzeniami. Brak tylnych drzwi uniemożliwia ucieczkę
Jeszcze wiu od tylca:
Obrazek
Robiąc policjantów miałem skojarzenie z Village People:)
Obrazek
Link dla tych co jednak chcą zobaczyć inne wersje do Brickshelfa i Flickra
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#2 Post autor: V1 »

Najlepiej wyglada wersja standard. Ma sporo b.dobrych rozwiazan. Mysle, ze powinienes sie na niej skoncentrowac, a zrobisz z niej znakomity model.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#3 Post autor: Flymbex »

Samochód fajny, taki komiksowy. Kierowca może mieć mały problem z widocznością przez przednią szybę :)
Mi zdjęcie z policjantami, psem i aresztantem kojarzy się z 911 Reno (Posterunek w Reno) Znacie? Co do Village People - trafiłeś idealnie z ostatnim zdjęciem. Gratulacje
Ostatnio zmieniony 2009-10-09, 09:34 przez Flymbex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LvR
Posty: 63
Rejestracja: 2009-09-29, 21:56
Lokalizacja: k/Zielona Góra
brickshelf: LvR

 

#4 Post autor: LvR »

glaz_pimpur pisze:Na początku był bluesmobile
Dodge Monaco '75 Czyli jedna z wielu Amerykańskich trumien napędzanych V8 np7.4L i 150KM :D
Jak dla mnie to b.dobra robota ale bardziej pasowała by fota z braćmi Blues :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

V1 pisze:Najlepiej wyglada wersja standard. Ma sporo b.dobrych rozwiazan. Mysle, ze powinienes sie na niej skoncentrowac, a zrobisz z niej znakomity model.
Potwierdzam.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

V1 pisze:Najlepiej wyglada wersja standard.
Misterzumbi pisze:Potwierdzam.
Też tak uważałem, te 4 silniki powstały tylko na potrzebę BTT. Dzisiaj wieczrem postaram się go złożyć z powrotem do wersji 1 i w weekend zrobić lepsze zdjęcia. Poza wymianą skrętnych osi na proste i w zamian za to zalepieniem skosem dziury za błotnikiem nie mam pomysłów co i jak tam poprawić. Może jakas podpowiedź?
LvR pisze:bardziej pasowała by fota z braćmi Blues :)
Zabrakło mi czarnych kapelutków, a z brązowymi wyglądli kiepsko:)
Flymbex pisze:Samochód fajny, taki komiskowy
W tej wersji miał taki być. Albo "hotwheelsowy".
Ostatnio zmieniony 2009-10-09, 08:33 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#7 Post autor: V1 »

Obrazek
Obrazek
- Skrócić przód (część przed przednimi kołami) o 1 stud,
- spód auta za tylnymi kołami powinien sie delikatnie wznosić.
- tylny błotnik powinien schodzić niżej nad koło niż przedni, oba powinny być ciaśniejsze.
- zamiast białego 'inv.slope 1x2' wstawić 'headlight' z serkiem
- przedłużyć kabinę, wstawić środkowe słupki, zaznaczyć drugie drzwi
- zrobić klamki. najbliższe oryginałowi byłyby jasnoszare kafelki 1x2, lekko wysunięte. Do tego trzeba by było przekonstruować całe drzwi. I dobrze, może dzięki temu zniknie też szpara przy zawiasach :)
- Lusterko - powinno być mocowane do drzwi, prawie w połowie ich długości.
- zamiast jasnoszarych osi wstaw czarne, i może inne felgi?
- skoro to wersja policyjna, to powinna mieć więcej osprzętu (zdjęcie modelu):
Obrazek
- i pewnie jeszcze parę rzeczy. A jeśli trzeba przebudować całość od zera - zrób to, bo to normalna sprawa.

Bardzo fajnie zrobiłeś skos przy podwoziu, tylny zderzak, kabinę i tylne słupki, przednią szybę, przód, ogólnie samochodzik trochę proporcji trzyma, ale też sporo się rozjeżdża. Dobrze dobrana wielkość i rodzaj opon do całości.
Ostatnio zmieniony 2009-10-09, 14:12 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ