[MOC] Hyperspeed Pursuit 2

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#16 Post autor: caro »

Mikolaj pisze:Skullwing jest piękny! Jedyne co bym mu zmienił, to światła które kojarzą mi się z Enzo...
Enzo ? Mnie to prędzej przypomina Labo :P
A modele spokojnie mogłyby być flagowymi reprezentantami SP III :)
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#17 Post autor: Jerac »

Gdybyś mógł wybierać to okazałoby się że za moją wersję musisz dać nie ~200 zeta a 400... a instrukcja konkurowała by z instrukcją do millenium falcona UCS :D

W sumie to trochę szkoda że wszyscy to odbierają jako taką kontrę na zestaw, bo to nie tak. Tu nie chodzi o to że oryginał ssał tak bardzo że musiałem pokazać że umiem lepiej; tu chodziło o to że oryginał podobał mi się tak bardzo że też chciałem spróbować, tyle że miałem nieco inną koncepcję.

Mrutek

#18 Post autor: Mrutek »

Jerac pisze:Gdybyś mógł wybierać to okazałoby się że za moją wersję musisz dać nie ~200 zeta a 400... a instrukcja konkurowała by z instrukcją do millenium falcona UCS :D

W sumie to trochę szkoda że wszyscy to odbierają jako taką kontrę na zestaw, bo to nie tak. Tu nie chodzi o to że oryginał ssał tak bardzo że musiałem pokazać że umiem lepiej; tu chodziło o to że oryginał podobał mi się tak bardzo że też chciałem spróbować, tyle że miałem nieco inną koncepcję.
A to miało być kolejne pytanie, o którym zapomniałem: ile materiału wykorzystałeś z zestawu, a ile dołożyłeś?
Główna intencja została odebrana dobrze: Miało być inaczej i jest, a do tego nieco lepiej - Twój wybrałbym ze względu na białasa. Pomiędzy czarnymi stawiam znak równości.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#19 Post autor: Jerac »

Hm, z zestawu... niebieską szybkę, dwa białe wedge 2x6 bo nie chciało mi się wstać po swoje, trochę naklejek, 2 czarne skrzydełka, 4 minifigi. O, tyle.

ODPOWIEDZ