[MOC] Star 266

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

[MOC] Star 266

#1 Post autor: Lomero »

Tym razem chciałbym zaprezentować model Stara 266. Wiele możnaby w nim poprawić (chociażby szyby), nie jest też do końca realistycznie odwzorowany (ubolewam nad brakiem włazów), ale myślę, że efekt całości jest całkiem niezły. Muszę też przyznać, że odwzorowywanie ciężarówki w takiej małej skali sprawia mnóstwo zabawy i z pewnością nie będzie to moja ostatnia.

Moja wersja służy do transportu kontenera o pojemności 28 klocków 2x4.

Obrazek

Ach, i wybacznie mi lekko przekręconą klamkę. Zobaczyłem to jak już zrobiłem zdjęcia i nie chciało mi się ich robić jeszcze raz.

Galeria na Flickr (BS coś nie działa ;/ )
Ostatnio zmieniony 2009-11-14, 22:19 przez Lomero, łącznie zmieniany 1 raz.
Lomero

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Całkiem fajny ten Twój Star :)
Wprawdzie nie widziałem jeszcze zadania 3 BTT'09, ale Twój model kojarzy mi się ze starymi "lodówami". Więc dlaczego nie mógłby być niebieski ? :D
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: ImpreSariO »

Naprawdę nieźle ci wyszedł. Świetnie że udało ci się osiągnąć coś innego niż 244 zumbiego. Chyba brakło ci oponek :D bo na tym zdjęciu widać że po drugiej stronie są inne.

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#4 Post autor: Lomero »

ImpreSariO pisze:Chyba brakło ci oponek :D bo na tym zdjęciu widać że po drugiej stronie są inne.
Miałem nadzieję, że nikt nie zauważy :D Ale faktycznie mam tylko cztery, nad czym zacząłem bardzo ubolewać i już wiem, że będę się musiał wkrótce zaopatrzyć w większą ilość.

Dzieki za komantarze :)
Lomero

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

Dałbym dziesięć punktów bo model jest rewelacyjny, ale jak już sam wspomniałeś - klamka.
Szkoda, wielka szkoda...

Awatar użytkownika
Webster
Posty: 83
Rejestracja: 2008-01-29, 14:36
Lokalizacja: Ruda Śląska
brickshelf: Wbr86

 

#6 Post autor: Webster »

Jeździłem takim Starem w wojsku i od tamtego czasu jestem chory na tę ciężarówkę. 6 cylindrów i napęd na wszyskie osie daje rade do dzisiaj. Najlepszy był napis wydrapany na kierownicy mojego Stara który brzmiał "PROWADŹ MNIE BOŻE" ...aż chciało się jechać :P:)

A twój Star jest świetny. Fajnie że postarałeś się o takie detale jak np wypukłość nad grillem i przednimi lampami. Ja bym tylko zrobił inną pake.
Ostatnio zmieniony 2009-11-16, 18:32 przez Webster, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#7 Post autor: Kubrick »

Webster pisze:Najlepszy był napis wydrapany na kierownicy mojego Stara który brzmiał "PROWADŹ MNIE BOŻE"
To chyba we wszystkich tak jest - wujek mial koparke na podwoziu 266 i w kabinie kierowcy tez byl taki napis ;]
A faktycznie maszyna w terenie daje rade pieknie :)

A tu mi sie wydaje, ze jakbys zdjal z bocznych szyb jednego przezroczystego plate'a i dal tam szarego, to byloby duuuudo lepiej ;]
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#8 Post autor: pitrek02 »

Wygląda bardzo dobrze!
Przód jest genialny, jednakże klamka woła o pomstę do nieba! :]

ODPOWIEDZ