[MOC] Od zera do bohatera

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Freeman555
Posty: 21
Rejestracja: 2009-10-29, 18:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#16 Post autor: Freeman555 »

Kot uganiający się za ptakiem - delatik ale cieszy oko. Bardzo mi się to wszystko podoba, powodzenia w konkursie.

crises

#17 Post autor: crises »

Za każdym razem, gdy będę chciał się dowartościować, to poczytam sobie Wasze wpisy :-) Dzięki za pozytywne przyjęcie MOCa.

kris kelvin

#18 Post autor: kris kelvin »

crises pisze:Za każdym razem, gdy będę chciał się dowartościować, to poczytam sobie Wasze wpisy :-) Dzięki za pozytywne przyjęcie MOCa.
To żeby Ci się we łbie nie przewróciło to przypomniało mi się coś co mi się nie podoba :D
To "coś" dookoła drzewka jakoś nie pasuje. Lepsze by było coś z drewna - jakaś barierka z desek jak już, albo w ogóle nic tylko drzewo na kawałku ziemi.

crises

#19 Post autor: crises »

kris kelvin pisze:To żeby Ci się we łbie nie przewróciło to przypomniało mi się coś co mi się nie podoba :D
Ciiiicho ;) Jest taki jeden mostek...

Co do obramowania. Najpierw chodził mi po głowie pomysł, żeby pokazać jak korzenie drzewa rozpychają kamienną posadzkę, ale w końcu jakoś to pominąłem. Zrobiłem za to murek, który jest po to, żeby psy nie sikały na drzewo :]

rvnlord
Posty: 4
Rejestracja: 2009-08-17, 23:17
Lokalizacja: Rybnik

#20 Post autor: rvnlord »

błazen i kot wymiata :), poprostu mi się śmiać chce, genialna scenka. Powodzenia w konkursie :D

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#21 Post autor: Qworg »

Pomysł naprawdę dobry. Ciekawe ptaszki zrobiłeś jak i zresztą całą resztę. Powtarzające się motywy w kolejnych scenkach są świetne. Szkoda tylko ze zrezygnowałeś z korzeni drzewa. O ile w scence pierwszej i ostatniej coś się wala po ziemi, to druga z tą pustą i gładką posadzką wygląda trochę łyso w porównaniu z poprzednimi. Powodzenia w konkursie.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

AhmeD

#22 Post autor: AhmeD »

Heh, scenka "jesienna" przypomniała mi Chateau z Matrixa: Reaktywacja.
Naprawdę fajna praca. Powodzenia!

rasch22

#23 Post autor: rasch22 »

Jak dla mnie praca czysto nadająca sie na wygraną, oryginalny pomysł, wykonanie bardzo dobre i przyjemna dla oka duża ilość drobnych smaczków, jeśli nie wygrasz w kategorii albo nie dostaniesz choćby wyróżnienia to trzeba będzie zbojkotować konkurs :P
Powodzenia :D

rh

#24 Post autor: rh »

Od razu widać, kto budował. Ten sand green to jakaś Twoja cecha charakterystyczna :D świetne są te scenki, masa genialnych szczegółów, powodzenia w konkursie ;) praca zasługuje na wysokie miejsce ...

ODPOWIEDZ