[MOC] Pushback tractor

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#16 Post autor: m4rc1n »

Fistach, nie dziwie się, że odpoczywasz od TH :) ja też właśnie odpoczywam od mojego Stara 6x6 do trtr, budując coś dziwnego, i jak na razie brzydkiego, na 3 kołach :D poczekam na elektrykę, zmontuję końcowo i będzie zabawa :D może i na śniegu xD
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
Tisen
Posty: 158
Rejestracja: 2009-11-21, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

#17 Post autor: Tisen »

Bardzo fajny pojazd.
Co do prędkości z jaką się porusza, to właśnie jest odpowiednia... nikt z was nie zauważył refleksów na klepce? On holuje nowy taktyczny bombowiec USAF - z pełną technologia stealth
:)

No a na serio - bardzo podobają mi się wszystkie niepytowe pojazdy . A nowy projekt - ten niebieski - wygląda jak by mógł w Le Mans startować:)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#18 Post autor: stpman »

Model ładny, elegancko wykonany, brak studów, które gryzłyby po oczach.
Kolorystyka także ciekawa, a sama tematyka wysoce oryginalna co się chwali:)
Ciekawie zamontowałeś te nowe płaskie szyby, sam mam dwa takie ustrojstwa i myślę gdzie i jak by je tu wcisnąć:P
Ride Your Way!

Fistach

#19 Post autor: Fistach »

Tisen pisze:Ciekawie zamontowałeś te nowe płaskie szyby, sam mam dwa takie ustrojstwa i myślę gdzie i jak by je tu wcisnąć:P
przyznam się, że tak w zasadzie to od tych szyb wszystko się zaczeło. Bo kupiłem ich 8 i trzeba było je jakoś wykorzystać:)

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#20 Post autor: martinbb »

Szkoda tylko, że nie wzorowałeś się przy budowie tego modelu na jakimś konkretnym modelu pushback'a :(
Inspired by NavySEALs

Fistach

#21 Post autor: Fistach »

martinbb pisze:Szkoda tylko, że nie wzorowałeś się przy budowie tego modelu na jakimś konkretnym modelu pushback'a :(
no po pierwsze wolę budować wg. mojego widzimimisię :) a po drugie moje zbiory klockowe są dość mocno ograniczone :)

ODPOWIEDZ