[Zawody] GP Mazowsza 2010

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

[Zawody] GP Mazowsza 2010

#1 Post autor: smyk »

TERMINARZ
Podałem 7 terminów. Jak się okaże za dużo to jeden obetniemy, ale pomiędzy większością wyścigów jest około miesiąca przerwy (poza pierwszymi dwoma, gdy wszyscy będą głodni jazdy po zimie).

Regulamin GPM 2010
Ostatnio zmieniony 2012-10-04, 08:50 przez smyk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#2 Post autor: Atros »

Jak dla mnie ilość wyścigów jest odpowiednia. I jestem głodny jazdy więc podoba mi się pomysł dwóch pierwszych terminów :)

A co to jest "Wyścig specjalny"?
Ostatnio zmieniony 2010-02-18, 14:47 przez Atros, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#3 Post autor: smyk »

Atr pisze:Jak dla mnie ilość wyścigów jest odpowiednia. I jestem głodny jazdy więc podoba mi się pomysł dwóch pierwszych terminów :)

A co to jest "Wyścig specjalny"?

Trudno przewidzieć kalendarz z takim wyprzedzeniem, ale być może 7 sierpnia nie będzie mi pasował.
"Wyścig specjalny" to piątkowy wyścig dzień przed rozpoczęciem klubowej wystawy w warszawskim Muzeum Techniki. Liczę, że na te zawody (mając po drodze na Wystawę) zjadą się załogi z całej polski i pobijemy kieleckie i wrocławskie rekordy frekwencji :)

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#4 Post autor: lyyar »

smyk pisze:zjadą się załogi z całej polski i pobijemy kieleckie i wrocławskie rekordy frekwencji :)
Trzeba by im zapewnic pewnie dojazd w to magiczne miejsce ... ;)
nothing 0%

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#5 Post autor: smyk »

lyyar pisze:
smyk pisze:zjadą się załogi z całej polski i pobijemy kieleckie i wrocławskie rekordy frekwencji :)
Trzeba by im zapewnic pewnie dojazd w to magiczne miejsce ... ;)
O, podwieziesz ich? ;)

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#6 Post autor: lyyar »

Jak tylko kupie autobus to tak,
ale na serio to da sie cos wykombinowac :) - 3 miejsca sie znajda ...
nothing 0%

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#7 Post autor: Cieślu »

Zawsze można się w dogodnym miejscu umówić i skorzystać z MZA :)

Nareszcie terminarz, który powinien mi świetnie pasować.

Zawody specjalnie nie liczą się do cyklu GPM?
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#8 Post autor: smyk »

Cieślu pisze:Zawody specjalnie nie liczą się do cyklu GPM?
Liczą się :) Ich termin w zależności od planów integracyjnych warszawskiej wystawy może się jeszcze przesunąć, żeby z niczym nie kolidował i był "blisko" dnia zero.

EDIT: jeszcze będziemy pertraktować z dyrekcją. Może przypadnie nam dbać o PR ;)
Ostatnio zmieniony 2010-04-05, 17:10 przez smyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#9 Post autor: smyk »

Do zawodów 5 dni!

Teren podczas oględzin wyglądał nieźle.

Prognozy pogody jeszcze niepewne - może padać, a może tylko się chmurzyć. Prawdopodobnie trochę powyżej 10 stopni.

Frekwencja szykuje się dobra. W przedziale 10-20 pojazdów. Ostrzegam, że jeśli będzie padać, to pod mostkiem może być nam bardzo ciasno, nie wszyscy muszę się zmieścić. W razie opadów osoby towarzyszące proponuję zostawić w domach :)

Ze względu na frekwencję planuję rozegranie (jedynie) 3 odcinków:
-zjazd na rozgrzewkę
-podjazd
-finałowa rzeźnia na piankach

Wyniki prawdopodobnie będą liczone na bieżąco, ale to jeszcze nic pewnego - ciągle nad tym pracujemy. Film z zawodów reżyseruje Sariel. Transmisji na żywo jeszcze w tym roku nie będzie, może od następnego sezonu.

Proszę się dobrze przygotować, najeść, ubrać, naładować akumulatory.

ps. kto jest już pewny swojego udziału może tu się wpisać i powiedzieć czym jedzie, to wpiszę zawczasu do karty, żeby później mieć mniej roboty. Z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#10 Post autor: Sariel »

Ok, ja jadę na pewno Tatrą i przynoszę ze sobą wagę, netbooka, i aparat ze statywem do filmowania. Mam apel żeby w tym roku przynajmniej jedna osoba filmowała na porządnie, tzn. w rodzielczości 640x480, bo sam chcę takiej użyć ale muszę zrzucać filmy na netbooka co max. półtorej godziny plus jeszcze jeździć. Bardzo bym więc prosił żeby ktoś jeszcze filmował w takiej jakości (najlepiej ze statywu), i żebym mógł od razu po rajdzie ściągnąć nagrania od tej osoby (wystarczy żeby taka osoba przyniosła kabel do podłączenia aparatu do USB) i połączyć w jeden film z moimi. Nie chodzi oczywiście o to żebym miał monopol na filmowanie tylko żeby w tym roku film był w lepszej jakości, bez dziur i z więcej niż jednego ujęcia. Ewentualnego kolegę operatora oczywiście podpiszę w filmie :)
Smyk ma rację co do ciuchów, pamiętajcie ze nieraz się już przekonaliśmy że w parku, szczególnie pod drzewami, potrafi być naprawdę chłodno.
Ostatnio zmieniony 2010-04-05, 17:38 przez Sariel, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#11 Post autor: smyk »

Sariel pisze:Bardzo bym więc prosił gdyby ktoś jeszcze filmował w takiej jakości (najlepiej ze statywu), i żebym mógł od razu po rajdzie ściągnąć nagrania od tej osoby i połączyć w jeden film z moimi.
No ja się deklaruję z kamerą na statywie, ale jeszcze nie mam wprawy. Akurat z braku czasu chętnie powierzę Ci kwestie montażu. Będziemy mogli zrzucać na bieżąco, jakieś dokładniejsze preferencje co do formatu?

Od strony zaplecza technicznego jesteś naszym prawdziwym skarbem Sarielu :)

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#12 Post autor: ManiekManiak »

Będę, jeszcze nie wiem z czym, ale będę.
Biorę statyw i aparat, który ogarnia 640x480 więc nakręcę.

smyk, trochę chyba jednak mało tych odcinków, a może by pianki zamienić na coś innego? Np. przeciąganie Emilowej skrzynki z akumulatorami na czas? No dobra, żartowałem. A pianki są jakieś nowe?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#13 Post autor: Sariel »

Możemy zrzucać na bieżąco, format nie gra roli, byle by mi dysk 250 GB wystarczył.
smyk pisze:Od strony zaplecza technicznego jesteś naszym prawdziwym skarbem Sarielu :)
A Wy mi ciągle nie dajecie wygrać, niewdzięcznicy :P
Maniek, miej ze sobą proszę kabel do USB, chyba że masz tam kartę SD, do takiej mam czytnik.
Ostatnio zmieniony 2010-04-05, 17:44 przez Sariel, łącznie zmieniany 2 razy.

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#14 Post autor: Cieślu »

Ja będę z Uralem 6x6. Czy wykończonym jak należy to nie wiem ale się pojawię gotowy do zbierania batów na trasie :) Jeżeli znajdę dodatkowe aku to wezmę aparat (nic nadzwyczajnego), niestety bez statywu. Osób towarzyszących nie przewiduję

EDIT:
Zbiórka tam gdzie zwykle?
Ostatnio zmieniony 2010-04-05, 17:44 przez Cieślu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#15 Post autor: Lomero »

Będę z T813.

Też byłbym za zastąpieniem pianek przez coś innego, naturalnego :)
Lomero

ODPOWIEDZ