SERIA Model Team

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Havoc

#16 Post autor: Havoc »

stpman pisze:Czemu ty Havoc nie chcesz zostać moderatorem działu "Model Team"
Nie mówiłem nigdy, że nie chcę ale nikt mnie o to nie pytał :) A tu niespodzianka, wracam na forum i jestem zielony, masz jakieś układy? ;)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#17 Post autor: stpman »

Havoc pisze:masz jakieś układy?
Absolutnie nie! Dla mnie logiczne było, że ty byłbyś dobrym kandydatem, bo:
-jesteś VIP-em,
-aktywnie udzielasz się w dziale "Model Team",
-tworzysz w tym dziale dobre modele.

A napisałem tak, bo szkoda żeby ten dział nie miał nawet moderatora.

Żeby nie było niejasności z nikim tego nie omawiałem, ani nikomu bezpośrednio tego nie proponowałem.
Ride Your Way!

Havoc

#18 Post autor: Havoc »

stpman pisze:jesteś VIP-em
A to ma jakieś znaczenie w tym przypadku?
stpman pisze:-aktywnie udzielasz się w dziale "Model Team",
-tworzysz w tym dziale dobre modele.
Tylko czy ja się nadaję na takie odpowiedzialne stanowisko? :)
PS Oczywiście dziękuję i jestem zaszczycony.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#19 Post autor: stpman »

Havoc pisze:A to ma jakieś znaczenie w tym przypadku?
Wg mnie ma, ponieważ, ktoś kto jest VIP-em zasłużył się dla forum oraz jest osobą odpowiedzialną, a co za tym idzie nadaje się na moderatora(i na pewno lepiej niż "nie-VI

Koniec tego offtopu lepiej kontynuujmy dyskusję na temat serii "Model Team":)
Ride Your Way!

kris kelvin

#20 Post autor: kris kelvin »

Bardzo fajna recenzja i fajnie się czytało a zważywszy, że nie jestem fanem samochodów musisz to uznać za nie lada komplement :D
Nawet na mnie legendarność "Black Cata" działa w magiczny sposób. Z ciekawości nawet zerknąłem na BL żeby zobaczyć jaka jest cena MISB i zdecydowanie ochłodziło to moją chęć posiadania tej Legendy.

SimonStorm
Posty: 64
Rejestracja: 2009-12-16, 19:18
Lokalizacja: Częstochowa

#21 Post autor: SimonStorm »

Świetna recenzja i nawet ja, nie przepadający za MT, przeczytałem ją ze sporym zaciekawieniem. Bez wątpienia większość zestawów z tej serii to przepiękne modele (zwłaszcza ciężarówki), szkoda, że takie drogie, choć pewnie bez tej otoczki "unikalności" nie byłoby magii starego MT :-)
Ostatnio zmieniony 2010-01-05, 10:40 przez SimonStorm, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#22 Post autor: Havoc »

kris kelvin pisze:Bardzo fajna recenzja i fajnie się czytało a zważywszy, że nie jestem fanem samochodów musisz to uznać za nie lada komplement :D
No to bardzo dziękuję :D
kris kelvin pisze:Z ciekawości nawet zerknąłem na BL żeby zobaczyć jaka jest cena MISB
I po co żeś to uczynił :)
SimonStorm pisze:choć pewnie bez tej otoczki "unikalności" nie byłoby magii starego MT :-)
I to jest to co przemawia przeciw wznawianiu serii ;)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#23 Post autor: stpman »

kris kelvin pisze:Z ciekawości nawet zerknąłem na BL żeby zobaczyć jaka jest cena MISB
Ceny są powiedzmy, hmm wysokie?:) Ale prawda jest taka, że za to coś co ma Black Cat trzeba płacić.

Czy seria Model Team to AŻ TAKIE unikaty to nie byłbym tego pewien, trzeba też przyznać, że ceny niektórych modeli są zawyżane (np. 750zł za używanego Black Cata? 300zł za Magic Flasha?) A co najgorsze, przeczuwam, że ich ceny będą rosły lawinowo w górę, napędzane, przez kolekcjonerów.
Ride Your Way!

SimonStorm
Posty: 64
Rejestracja: 2009-12-16, 19:18
Lokalizacja: Częstochowa

#24 Post autor: SimonStorm »

stpman pisze:np. 750zł za używanego Black Cata?
Jakbym miał na zbyciu to bym kupił. A raczej zainwestował, patrząc na rosnące ceny co poniektórych modeli :D
Ostatnio zmieniony 2010-01-06, 00:44 przez SimonStorm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#25 Post autor: Flymbex »

nie miałem pojęcia, że w MT było tyle zestawów...
Cholera 2/3 tych modeli to chyba nigdy wcześniej nie widziałem.
Wyrazy uznania dla włożonej pracy i dobrego poziomu opracowania.
Ostatnio zmieniony 2010-01-06, 00:49 przez Flymbex, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#26 Post autor: Havoc »

Flymbex pisze:Cholera 2/3 tych modeli to chyba nigdy wcześniej nie widziałem.
A recka jest po to, żebyś zobaczył ;)
Flymbex pisze:Wyrazy uznania dla włożonej pracy i dobrego poziomu opracowania.
Dziękuję :)

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#27 Post autor: nori »

Z tej serii posiadam tylko 5541 Blue Fury, nad czym zresztą bardzo ubolewam. Niestety, to co już zostało tu parokrotnie wspomniane, nakłady finansowe które trzeba ponieść by skompletować całą serię, są wprost niebotyczne. To już lepiej zostanę przy swoich Piratach....
Co do wznowienia serii, w sumie w zestawach z linii Creator mamy sporo modeli które można podciągnąć sposobem wykonania / prezentacji pod Model Team. Choć zdaję sobie sprawę, że są tez konserwatyści dla których takie twierdzenie jest irracjonalne...
Wielkie dzięki Havoc za wspaniały opis serii, sam nie miałem pojęcia, że aż tyle zestawów wyszło w paru wersjach.
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Havoc

#28 Post autor: Havoc »

nori pisze:Z tej serii posiadam tylko 5541 Blue Fury, nad czym zresztą bardzo ubolewam.
Nie wiedziałem, że MT też chciałbyś zbierać, myślałem, że tylko w piratach siedzisz :)
nori pisze:Co do wznowienia serii, w sumie w zestawach z linii Creator mamy sporo modeli które można podciągnąć sposobem wykonania / prezentacji pod Model Team. Choć zdaję sobie sprawę, że są tez konserwatyści dla których takie twierdzenie jest irracjonalne...
Jak pisałem wcześniej, creator daje radę, ale to już nigdy nie będzie to samo. Niepowtarzalny klimat.
nori pisze:Wielkie dzięki Havoc za wspaniały opis serii, sam nie miałem pojęcia, że aż tyle zestawów wyszło w paru wersjach.
Nie ma za co :), ja sam podczas pisania recenzji dowiedziałem się kilku rzeczy, o których nie miałem wcześniej pojęcia :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#29 Post autor: zgrredek »

Havoc pisze:Niepowtarzalny klimat.
Mi ta seria kojarzy się głównie z dużymi ciężarówkami i z tym że nigdy nawet nie pomyślałem, że mógłbym je mieć bo ceny były zaporowe.

Havoc

#30 Post autor: Havoc »

zgrredek pisze:Mi ta seria kojarzy się głównie z dużymi ciężarówkami i z tym że nigdy nawet nie pomyślałem, że mógłbym je mieć bo ceny były zaporowe.
A po co ci, Ty castlowiec jesteś. Chyba, że chciałeś wjechać ciężarówką do jednego ze swoich kościołów (które, swoją drogą, skalą pasują już do MT :) ).

ODPOWIEDZ