SERIA Model Team

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#46 Post autor: rh »

Havoc pisze:Hmm, Von 9-90 Jahren. Czyli jak będę miał 91 to nie będę mógł się bawić MT? Ciekawe kto lub co mnie powstrzyma? Chyba tylko reumatyzm.
rh pisze:PS: Havoc, nie mogłem się oprzeć i poprawiłem Ci "Czary kot" na "Czarny kot" ;)
Gdzie? Pamiętam, że miałem taką literówkę, ale sam ją poprawiłem. Czyżby korekta się nie zapisała...

PS Widzę, że władza uderzyła Ci do głowy ;D
Już nie przesadzajmy, ale gdzież to przystoi tak banalnej literówce znajdować się w tak wielce niebanalnym tekście? :)
Havoc pisze:Do tej pory Czary Kot uważany jest za jeden z najlepszych zestawów jakie kiedykolwiek Lego stworzyło.
O tu to było :)

Hm, no chyba to 90 już dali tak o by ładnie wyglądało :)
Ostatnio zmieniony 2010-01-07, 18:38 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#47 Post autor: Havoc »

rh pisze:Havoc napisał/a:
Do tej pory Czary Kot uważany jest za jeden z najlepszych zestawów jakie kiedykolwiek Lego stworzyło.

O tu to było :)
No to właśnie poprawiałem. Muszę sprawdzać korekty 2 razy :)
rh pisze:Hm, no chyba to 90 już dali tak o by ładnie wyglądało :)
A nie lepiej napisać 9 - unlimited czy coś takiego :)

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#48 Post autor: Żbik »

Skoro wszyscy już napisali, to ja też ;) Wiele godzin spędziłem zamarły nad książeczkami Lego wpatrując się w te modele... Magię tej serii wzmaga fakt, że większość z nas oglądała ją przez pancerne szyby Pewexów, tudzież Baltony.

I też nie mam nic przeciwko reedycji wybranych zestawów. Bo dlaczego nasze dzieci nie miałyby pomykać takimi Black Cat'ami po dywanie? Jeśli coś jest dobre, to się samo wybroni, bez niczyjej pomocy. Ja dzięki reedycji miałem okazję kupić wymarzony 8459 jako 8464, a bez niego nie byłoby mojej ładowarki.

ps. U mnie w szafie zalega 5533 Red Fury. MISB ;)
Ostatnio zmieniony 2010-01-07, 21:01 przez Żbik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#49 Post autor: Scrat »

Ja serię kojarzę głównie przez 5510, którego miał rh. Ha! Z tego co słyszałem to tata nie dał go mu złożyć :) Mamy też motorówkę, ale nie mam do niej jakiegoś szczególnego sentymentu.

Ja bym najchętniej dorwał reedycję Black Cata. Jestem za bezceremonialnym wyciągnięciem legendy z grobu. W końcu kto by nie chciał kupić kotka za jakąś bardziej ludzką cenę? :)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#50 Post autor: M_longer »

Scrat pisze:W końcu kto by nie chciał kupić kotka za jakąś bardziej ludzką cenę? :)
Ja. Wolałbym coś nowego, bo jakoś kotek we mnie emocji nie wzbudza.

Havoc

#51 Post autor: Havoc »

M_longer pisze:bo jakoś kotek we mnie emocji nie wzbudza.
Bluźnisz, bluźnisz. Infidel :)

rh

#52 Post autor: rh »

Havoc pisze:Bluźnisz, bluźnisz. Infidel :)
W sumie. We mnie o wiele większe emocje wzbudzają Highway Rig i Whirl N' Wheel Super Truck. I oczywiście mały samochodzik terenowy. Może to wszystko dlatego że to do nich się "śliniłem" jak widziałem je w katalogu?

Kotek to kotek, piękny, ale są ciekawsze modele :)
Scrat pisze:Z tego co słyszałem to tata nie dał go mu złożyć :)
Tak, właśnie tak. To akurat prawda :(

Havoc

#53 Post autor: Havoc »

rh pisze:Kotek to kotek, piękny, ale są ciekawsze modele :)
Oczywiście, dla mnie najlepszy jest 5590. Ale M_Longer powiedział, że kotek w nim emocji nie wzbudza, a to już gorzej niż 'wzbudza mniejsze emocje niż...' :)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#54 Post autor: M_longer »

Havoc pisze:Bluźnisz, bluźnisz. Infidel :)
Jakby nie patrzeć, obecne zestawy Creator to taki Model Team 2.0.
Nie obraziłbym się na jakiś koto podobny zestaw flagowy Creatora, powiedzmy jakiegoś Big Big Riga ;)
Ostatnio zmieniony 2010-01-07, 22:05 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#55 Post autor: Havoc »

M_longer pisze:Jakby nie patrzeć, obecne zestawy Creator to taki Model team 2.0.
Nie obraziłbym się na jakiś koto podobny zestaw flagowy Creatora, powiedzmy jakiegoś Big Big Riga ;)
Właściwie był Big Rig w creatorze ale raczej na podobieństwo 5580. I też bym się nie obraził, bo creator troszkę jednak mi to MT zastępuje. A swoją drogą nadchodzący Jeep z quadem na przyczepie wygląda super.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#56 Post autor: M_longer »

Havoc pisze:Właściwie był Big Rig
Wiem że był, bo go mam :D
Ale wyglądał jakby ktoś go walcem przejechał :(

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#57 Post autor: Piterko »

Model team... w zasadzie mając lat 7 wolałem gapić się na katalogowe zdjęcia Ice Planet , Pirates czy Spyriusa (pierwszy mój katalog był z 1994), taki już byłem. Jak coś było bez ludzików od razu mnie nie interesowało. Aczkolwiek jedna terenówka bardzo mi się podobała i ta miłość do pojazdów 4x4 została mi do dziś (aczkolwiek jedyna terenówka teraz jest z Farm :D). Z utęsknieniem wyczekuję tego terenowego Creatora.
No a co do opisu... rzetelny, pełny, wyniosłem sporo informacji. Wcześniej kojarzyłem jakie,ś 3 zestawy - motorówkę i dwie legendy: Black Cata i Blue Fury. A tu proszę, całkiem sporo udanych konstrukcji.

Gdybym miał wybrać powrót/zostawienie w otchłani miałbym problem: z jednej strony fajnie by było zobaczyć powrót kolejnej z szanowanych przed laty serii, z drugiej Creator jest już tak rozwinięty, że teraz tylko czekać na coś pokroju Czarnego Kota. A do tego jeszcze kwestia jakości klocków, ich kolorów i takich tam rzeczy. Ale to ostatnie może być całkowicie bezpodstawne i bezsensowne.

MT to seria-legenda indeed.
Ostatnio zmieniony 2010-01-08, 07:05 przez Piterko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#58 Post autor: stpman »

M_longer pisze:Jakby nie patrzeć, obecne zestawy Creator to taki Model Team 2.0.
Swego czasu, był tu taki Admin, który za takie słowa wywalał z forum;)

Z racji tego, że go nie ma muszę przyznać szczerze, że kilka zestawów Creatora było na wysokim poziomie i mogłyby one godnie reprezentować serię Model Team:)
Ride Your Way!

Havoc

#59 Post autor: Havoc »

stpman pisze:M_longer napisał/a:
Jakby nie patrzeć, obecne zestawy Creator to taki Model Team 2.0.

Swego czasu, był tu taki Admin, który za takie słowa wywalał z forum;)
Wywalać z forum to może przesada ale MT 2.0 nie pasuje do creatora. MT to MT, a creator to i domki i zwierzątka itp. itd. Poza tym nawet te najbardziej podchodzące pod Model Team pojazdy jednak nie mają tego 'czegoś'.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#60 Post autor: Kubrick »

Havoc pisze:MT to MT, a creator to i domki i zwierzątka itp. itd. Poza tym nawet te najbardziej podchodzące pod Model Team pojazdy jednak nie mają tego 'czegoś'.
Zgadzam sie. Te stare MT mialy swoje smaczki, ktore w creatorach nie wystepuja. Creatory maja to co siebie, ze dbalosc o szczegoly jest wysoka, ale nie az tak. Chociaz przyznaje, ze 4404 wole od 5571, ale ja kupuje zestawy na czesci, wiec kot na polce by dlugo pewnie nie wytrzymal. I tu jest moj problem, bo kot jest dla mnie niesamowicie fajnym zestawem, tylko szkoda by mi bylo, zeby sie zmarnowal przy mnie :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

ODPOWIEDZ