1:13 Freightliner Argosy z naczepą

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

1:13 Freightliner Argosy z naczepą

#1 Post autor: Maciej Drwięga »

Nie mój (szkoda... :) ), ale wszyscy obserwujący "rynek" ciężarówek w skali 1:13 powinni zwrócić także na niego uwagę.
Sam ciągnik powstawał dość długo, ale gdzieś pod koniec października doczekał się premiery (ma resorowaną kabinę i tylne zawieszenie a także dość fajnie odwzorowane schodki do niej). Kilka dni temu pojawiła się naczepa, która zdecydowanie wzbogaciła wydźwięk całości.
Wg mnie warto zobaczyć i dodać do "ulubionych":
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=125309
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#2 Post autor: szarikm »

super, nawet jest trójkąt ostrzegawczy, gaśnica i pachołki!! nic tylko wsiadać i jechać

TiTo & Anakin
Posty: 325
Rejestracja: 2004-12-16, 17:27
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
brickshelf: tito-anakin

 

#3 Post autor: TiTo & Anakin »

model fajny no ale to przednie zawieszenie jest podpierana, wiec sam wiesz:P Mógł zrobić inne poracze do kabiny i silnik :) pozatym ok :)

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#4 Post autor: Maciej Drwięga »

TiTo & Anakin pisze:model fajny no ale to przednie zawieszenie jest podpierana, wiec sam wiesz:P Mógł zrobić inne poracze do kabiny i silnik
Wiem, zawieszenie (przednie) niestety jest minusem. Co do kabiny to można mieć wiele zastrzeżeń, ale to jest pierwszy Us COE jaki zaczął powstawać... Także sama jego bryła nie jest najłatwiejsza a tu jakoś się udało to poskładać do kupy. Ja nie mówię, że nie mam zastrzeżeń, mówię tylko, że model jest wart zapamiętania :) To dwie różne rzeczy :)
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

TiTo & Anakin
Posty: 325
Rejestracja: 2004-12-16, 17:27
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
brickshelf: tito-anakin

 

#5 Post autor: TiTo & Anakin »

Racja, model nie jest łatwy do odwzorowania. Czym nowszy USA trucks tym gorzej z odwzorowaniem. Moze gościu wniesie jakieś zmiany :] Zapraszam do Tematu Peterbilta aktualke zrobiłem :)

ODPOWIEDZ