8683 Minifigures Series 1

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
biniu
Posty: 45
Rejestracja: 2010-01-29, 03:40
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: biniu

 

#226 Post autor: biniu »

W Smykach standartowo jest po 9.99. W zwykłych sklepach około 6, 7 zł, oczywiście niektóre dzisiaj zrobiły niemiłe wyjątki i mają drożej niż normalnie
Czyli normalnie jest jeszcze drożej? A w Empiku by nie było? Trochę się wstydzę po zabawkowych łazić :P
a co to za wstyd;)? ja czasami buduje sobie w jakimś markecie, albo kawiarni
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 15:40 przez biniu, łącznie zmieniany 3 razy.
Ubi concordia ibi victoria

czempi
Posty: 28
Rejestracja: 2008-01-13, 17:37
Lokalizacja: tychy
brickshelf: czempi

 

#227 Post autor: czempi »

crises pisze:Co do żółtości tych figurek. Może to sugestia po Waszych wpisach, ale faktycznie wydaje mi się, że jest to inny odcień żółtego, niż normalnych figurek.
Właśnie otrzymałem swoje i pierwsze moje odczucie było podobne do twojego,i że kolory są jakieś takie blade.Ale im dłużej na nie patrze to stwierdzam że są normalne. Na 20sztuk ani jednego bubla czy wybrakowanego egzemplarza. Wszystkie są super za wyjątkiem nieszczennego nurka...
(którego o zgrozo wyciągałem jako pierwszego z przesyłki)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#228 Post autor: lugomina »

crises pisze: Może to sugestia po Waszych wpisach, ale faktycznie wydaje mi się, że jest to inny odcień żółtego, niż normalnych figurek.
Oj juz przestancie z tym przesmradzaniem... :P
Temu piórko przeszkadza, tamtemu zóltosc.. rany..
Nie mozecie sie zadowolic porzundna figurka bez wzgledu na jakies mikrowahniecia koloru? Przypomnijcie sobie jak wygladaly "zlote" czesci i klocki w Fantasy Era..

Jak sie nie bedziecie cieszyc z tych wyrabistych figurek, to zua Legumina przyjdzie i Wam pozabiera wszystkie i pupy spierze zebatka! Tylko nurki Wam za kare zostawi!
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

lordofdragonss

#229 Post autor: lordofdragonss »

Z okazji dnia rozpieszczonego bachora dostalem dwie losowe paczuszki. Jak się ucieszyłem gdy okazało się, że w żadnym nie było nurka/manekina.
Jaskiniowiec- Śliczny jest ten jednobrewy! Minusem jest tylko z lekka niedorobiony nadruk na nóżkach- powinien być dłuższy.... Bo jak się prostuje to nagość widać xD
No i jaką ma pałę! xD

Spaceman- Kosmiczny babiarz jak się patrzy-Twarz ma genialną, reszta bez szaleństw, suszarka laserowa na pewno się przyda. Jak dorwę tą kosmiczną limuzynę to jego twarz wyląduje zamiast tej świecącej kosmicznej mordy.
-----------
Po połączeniu ich dwóch powstanie: Kapitaaan jaskinioowieeec xD

Fioletowy

#230 Post autor: Fioletowy »

Co się tak tego biednego divera uczepiliście? :) Jak widzę zdjęcia, to najgorzej wypada wg mnie manekin i robot...

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#231 Post autor: M_longer »

To tak na poprawę humoru:
Brickset pisze: * Collectable minifigs have SOLD OUT in the rest of the world at LEGOshop.com and we've also heard it's a similar situation at the brand stores, with staff not knowing if or when they'll get more.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#232 Post autor: lugomina »

Fioletowy pisze:Co się tak tego biednego divera uczepiliście? :) Jak widzę zdjęcia, to najgorzej wypada wg mnie manekin i robot...
Manekina tez malo kto kocha, a robota wrecz niektórzy lubia :P zawszec to lepiej od nieunikalnego pospolitucha, tego gnojka NURKA =:E
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
biniu
Posty: 45
Rejestracja: 2010-01-29, 03:40
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: biniu

 

#233 Post autor: biniu »

Ja kocham manekina:P
Ubi concordia ibi victoria

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#234 Post autor: lugomina »

biniu pisze:Ja kocham manekina:P
Wlasnie cos mi przyszlo do glowy - czy te manekiny nie nadaja sie na "zmiazdzenie" ich trialówkami? Albo chociaz przy wypróbowaniu, czy dobrze trialówka wjezdza w sciane, jak przy prawdziwych autach? :P
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 19:51 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

szataneria
Posty: 20
Rejestracja: 2009-05-24, 18:10
Lokalizacja: Gdańsk

#235 Post autor: szataneria »

Manekin jest jedna z najbardziej unikatowych minifigurek z całej serii 1. Większość ma swoje odpowiedniki w normalnych zestawach, a którego można porównać z Crash Dummy?
Zerwać bzy zazdrosnobiałe.

Awatar użytkownika
biniu
Posty: 45
Rejestracja: 2010-01-29, 03:40
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: biniu

 

#236 Post autor: biniu »

szataneria pisze:Manekin jest jedna z najbardziej unikatowych minifigurek z całej serii 1. Większość ma swoje odpowiedniki w normalnych zestawach, a którego można porównać z Crash Dummy?
Nareszcie ktoś docenił prawdziwe piękno:)
Ubi concordia ibi victoria

szataneria
Posty: 20
Rejestracja: 2009-05-24, 18:10
Lokalizacja: Gdańsk

#237 Post autor: szataneria »

A co do robota - grał w ktoś w grę Machinarium? Bardzo przypomina mi głównego bohatera :)
Załączniki
machinarium.jpg
machinarium.jpg (45.13 KiB) Przejrzano 5575 razy
Zerwać bzy zazdrosnobiałe.

Fioletowy

#238 Post autor: Fioletowy »

Prócz zombiaka i sexliderki, którzy są fenomenalni, to nie mam zdecydowanego faworyta... Może wrestler? Jest taki... śmieszny :) A manekin jest natomiast taki... goły ;P Za to biedny nurek ma cały osprzęt i to w pomarańczowym kolorze. Na mnie robi to wrażenie, gdyż tylko z 2 (właściwie z 1, bo pomarańczowa muszla jest jakby jaśniejsza) zestawów mam kilkanaście klocków w tym b. ładnym kolorze, więc może temu nim tak nie gardzę ;)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#239 Post autor: lugomina »

szataneria pisze:A co do robota - grał w ktoś w grę Machinarium? Bardzo przypomina mi głównego bohatera :)
Taaak taaakkk gralam! Kocham stajnie Amarity :)
Ale glówny bohater Machinarium jest smutny jak Wall-E i nie ma 2 antenek. A ten z Lego to takie wesole wiadro ma na glowie :)

Wracajac do reszty figurek, to dzisiaj kupilam sobie klauna na dzien bachora wewnetrznego i jestem nim o dziwo zachwycona :) juz mam 3 pomysly na figurki z jego czesciami.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 20:22 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

crises

#240 Post autor: crises »

lugomina pisze:Jak sie nie bedziecie cieszyc z tych wyrabistych figurek
Ja wcale nie twierdzę, że się nie cieszę. Różnice w kolorach, to problem czysto akademicki.

ODPOWIEDZ