8683 Minifigures Series 1

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
ambon

#256 Post autor: ambon »

skejter mi jakoś nie przypadł do gustu, klaun i wrestler lat 80 rzadzą, no i człowiek pierwotny też jest świetny

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#257 Post autor: M_longer »

ambon pisze:skejter mi jakoś nie przypadł do gustu
Za to niektórzy już znaleźli na niego pomysł...

Obrazek

Fioletowy

#258 Post autor: Fioletowy »

Muszę uważać, żeby nie złapać bakcyla, zwłaszcza że przerażają mnie stwierdzone wpadki (brak klocków, niedoróbki, plamy farby, itp.), ale jak znajdę za cenę 6-7 zł to sobie kupię jeszcze z dwie, ot tak dla hecy :)

ambon

#259 Post autor: ambon »

zombie pasują za to włosy klauna, pod kolor oczu są, robot bez puszki na głowie może za terminatora "bez skóry" robić. Niedoróbki faktycznie są, 7zł to dużo jak na wyrób chiński/w części chiński. Moja cheerleaderka ma żółta plamę na tyłku, a plecy jaskiniowca i cheerleadrki są porysowane lekko. Co do bakcyla to ja chyba go złapałem niestety, i się wybiorę w piątek po kilku jaskiniowców i zombiaków
Ostatnio zmieniony 2010-06-02, 21:03 przez ambon, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#260 Post autor: TruckeR »

M_longer pisze:Za to niektórzy już znaleźli na niego pomysł...
Dziwnym trafem, od początku kojarzył mi się w ten sposób.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Fioletowy

#261 Post autor: Fioletowy »

M_longer pisze:Za to niektórzy już znaleźli na niego pomysł...
Genialne, szkoda że ta bluza nie jest emowata, tylko skejtowska ;) Choć w sumie...
ambon pisze:Niedoróbki faktycznie są, 7zł to dużo jak na wyrób chińki/w częsci chiński
Ja zapłaciłem 10 zł bez grosza - chciałem sprawdzić jak to jest na moim przypadku, gdyż jedni narzekają na forum, a drudzy wręcz ubóstwiają. Jestem ciekaw ile kosztuje koszt wyprodukowania figurki i jej transport do sklepu...

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#262 Post autor: Backbone »

Fioletowy pisze: Jestem ciekaw ile kosztuje koszt wyprodukowania figurki i jej transport do sklepu...
Robią to w chinach, więc pewnie około max pół dolara za sztukę produkcja + drugie tyle max za transport wszelkiej masci. Sugerowana cena to chyba cos ok. 7 zł. Więc lwia część ceny to marża TLG, no i marza SMYK-a i innych złodziejskich sieci.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#263 Post autor: pit »

Właśnie się dzisiaj zorientowałem, że mojemu kowbojowi pęka główka. Z prawego boku w pionie.
Pozdrawiam,
Piotrek

crises

#264 Post autor: crises »

pit pisze:Właśnie się dzisiaj zorientowałem, że mojemu kowbojowi pęka główka. Z prawego boku w pionie.
Coś powinno z tej głowy w takim razie wyskoczyć. Atena bodajże.

Fioletowy

#265 Post autor: Fioletowy »

pit pisze:Właśnie się dzisiaj zorientowałem, że mojemu kowbojowi pęka główka. Z prawego boku w pionie.
Spotkałem się z pęknięciami podłużnymi rąk, torsów z boku, majtek i haka zamiast ręki (chyba będąc mały wyciągając przedmiot z haka pociągnąłem go w złą stronę...), ale to zawsze po LATACH zabawy, czasem nawet niedbania... Ale żeby pękał bez przyczyny klocek imitujący główkę, który kształtem wygląda na bardzo trwały, to jakieś nieporozumienie TLG...

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#266 Post autor: Bricksley »

kamzel pisze:Byłem dziś w tym sklepie (w podziemiach BUW), ale niestety minifigów nie widziałem - czyżby się wyprzedały?
Jak ja poszedłem do sklepu to tez nie widziałem minifigów, dopiero jak zapytałem to pani wyciągnęła spod lady :D Może bała się żeby przypadkiem ktoś jej nie gwizdnął :D Poza tym coś czuję, że chyba sprawie sobie jakąś jeszcze figurkę.

EDIT:
Przy okazji doszedłem dlaczego pomyliłem jaskiniowca z chirliderką. Korzystałem z niewłaściwych kodów :/ Te się zgadzają: http://bricks.inof.de/docs/minifig-barc ... odes-b.pdf
Ostatnio zmieniony 2010-06-03, 22:40 przez Bricksley, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam :)

Cormorando
Posty: 41
Rejestracja: 2006-09-10, 11:29
Lokalizacja: Poznań

#267 Post autor: Cormorando »

Kupiłem dzisiaj ninje na 9zł i powiem krótko - co za gówno!

Plastik, z którego zrobione są nogi nawet nie leżał koło LEGO.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#268 Post autor: lugomina »

Kirysowaty pisze: Chusta to ten sam odlew, co w serii ninja. O wiele lepiej wyglądają natomiast tors i główka. Tors jest bardziej uniwersalny. Nie wpływa to jednak szczególnie na moją pozytywną ocenę tego minifiga, który w okresie sesji niech mi przypomina, kim mogłem zostać.
Oo! Dzieki za recke! Twoja prezentacja i zachecenie do torsu i glowy wlasnie mnie przekonaly. No i 2 zlote katany lepsze niz jedna. A wiec jednak tez kupie sobie tego, kim mogles zostac :)

A mialam sie trzymac i kupowac jak najmniej :D
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
AndrU
Posty: 57
Rejestracja: 2008-11-16, 22:01
Lokalizacja: Kalisz

#269 Post autor: AndrU »

MoonMaan pisze:Kupiłem dzisiaj ninje na 9zł i powiem krótko - co za gówno!

Plastik, z którego zrobione są nogi nawet nie leżał koło LEGO.
A no taka prawda. Rączki ruszają sie trudno a nóżki to przy większej zabawie to będą latać.
Te figurki nadają się tylko do postawienia.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#270 Post autor: Sorrow »

kamzel pisze:Byłem dziś w tym sklepie (w podziemiach BUW), ale niestety minifigów nie widziałem - czyżby się wyprzedały?
Ja byłam dzień wcześniej (1 czerwca) i już nie mieli. Akurat była dostawa (przyjechał wózek widłowy z góóórą klocków, ach!), ale minifigów nie przywieźli. Zadzwoń do sklepu, pewnie ci powiedzą, kiedy (i czy w ogóle) będą je jeszcze mieć w ofercie.

PS
Biedny skejt M_longera chyba dostał kosza od czirliderki... No nic, może pielęgniarka go utuli;)
Ostatnio zmieniony 2010-06-03, 10:22 przez Sorrow, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ