[MOC] Tour de France Culinaire

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

[MOC] Tour de France Culinaire

#1 Post autor: Nexus 7 »

Praca na konkurs Szymona, sklada sie z trzech czesci.

1. Provence - Vignoble (winnica w Prowansji)

Obrazek

Obrazek

Wyciskanie soku z winogron metoda tradycyjna:

Obrazek

2. Bretagne - Fromagerie (Bretonska serowarnia)

Obrazek

Obrazek

Bawialne wnetrze:

Obrazek

3. Alsace - Boulangerie (Alzacka piekarnia)
Obrazek

Bawialne wnetrze:


Obrazek

Obrazek

Pomyslow na dalsze "etapy" mam mnostwo (Normandzka Oberza, Paryska Kawiarnia itd), seria jest rozwojowa :-)

Galeria

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#2 Post autor: Ither »

Widły *.* Kupiłbym takich 7 zestawów nawet. Najświetniejszy jest biały domek z niebieskimi motywami. Arcysympatyczny wręcz. Reszta zwyczajnie bardzo dobra. Jakoś ten prosty, setowy styl, do Ciebie nie pasuje. Przywykłem raczej do miażdżącej szczegółowości ;)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

Takie pytanie strategiczne: Zgłaszasz jako jedna praca, czy każdy budynek jako osobna?

crises

#4 Post autor: crises »

Głodny się zrobiłem :-) Serowarnia fajna i ta beczka pełna mleka/twarogu. Jak na Nexusa, to zbyt mało szczegółów, ale cóż począć skoro to na konkurs. Może pokusisz się również o wersje de luxe tych budynków?

Nexus 7

#5 Post autor: Nexus 7 »

Jerac pisze:Takie pytanie strategiczne: Zgłaszasz jako jedna praca, czy każdy budynek jako osobna?
Jedna praca.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Wyszedł Ci z tego film drogi, a właściwie to MOC drogi. Oddział żołnierzy idzie i mija różne budynki w różnych regionach Francji.
Domki są świetne i bardzo bawialne. W każdym jest coś ciekawego.
W pierwszym najbardziej podoba mi się winorośl i zamek na drzwiach. Koleś z widłami - od razu widać, że Francuz, choć chyba z późniejszych czasów. Nie wiem kiedy wykształcił się ten typ z beretem.
W serowarni fajna jest ta beczka z mlekiem, ale najbardziej podoba mi się pomysł na dzieciaki przy zagrodzie, gdzie jeden trąca drugiego, bo zobaczył, że idą żołnierze. Dla chłopców to przecież ciekawsze od krowy i owcy.
W piekarni nie ma czegoś nadzwyczajnie ciekawego. Jest zwyczajnie ciekawie. Piekarz wkładający bułki do pieca, worki mąki - wszystko na swoim miejscu i wiadomo o co chodzi.
Ogólnie świetnie. Kawał dobrej roboty.

Awatar użytkownika
kle_on
Posty: 132
Rejestracja: 2009-01-05, 11:22
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: kleon
Kontakt:

 

#7 Post autor: kle_on »

zgrredek pisze:właściwie to MOC drogi. Oddział żołnierzy idzie i mija różne budynki w różnych regionach Francji.
odnoszę nieodparte wrażenie, że siły, zamiary i efekt idealnie się dopełniły. Szkoda tylko, że żołnierze przy każdej scenie stoją, chyba że akurat dostali taki rozkaz. Bardzo ładna praca, nie ze względu na techniki, ale pomysł!

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#8 Post autor: Bartex0805 »

Bardzo ładna praca, oceniając jako całość jest bardzo ładnie. Od razu wiadomo o co chodzi. Przechodzi sobie ,,armia" żołnierzy obok różnych budynków, które to kiedyś były niezbędne w każdym kraju. Podobają mi się szczegóły choć rzeczywiście jest ich mało, ale w zupełności wystarczają. Najlepiej oceniłbym, gdybyś wystawiał każdy budynek osobno Azjacką piekarnię.

ODPOWIEDZ