[MOC] Ga3 M-20

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Ga3 M-20

#1 Post autor: Misterzumbi »

To wlasciwie tylko lekko zmieniona Warszawa, 3 moze 4 nowe pomysly. Przedewszystkim grill (taki jak w Warszawach pierwszej serii produkcyjnej, jescze na ruskich czesciach). Banalnie prosty. Co ciekawe, w ten sposob mialem juz kikla razy zlozony ten grill, i jakos nie bylem przekonany, dpoero teraz jak mam Warszawe jak sie nalezy zaczal mi sie podobac...
Nowe kola z chromowanymi kapslami, pomyslu napewno uzyje z bialymi koleczkami w jednej z nastepnych Warszaw (ze niby biale felgi) co za tym idzie nowe mocowanie kol na przedniej osi, o wiele prostsze niz w Warszawach. Tym razem uzylem tego:

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4081b

Zamiast tego:

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=289

Co nie tylko znacznie uproscilo i ulepszylo konstrukcje ktora jest o wiele bardziej wytrzymala, ale znacznie umililo szukanie tego elementu ktory wystepuje tylko w dwoch zestawach. W rogach plytki 4x4 ktora robi za "podloge" (patrz instrukcje) zamontowalem takie narozniki 1x1x1 (wall element czy jak tam sie zwa", bo w bialej mi szyba regularnie "ucieka w dol jak sciskam i trzeba poprawiac.
Co jescze... Hmm, nie montowalem srebrnych progow, wedlug zdjec ruskie Pobiedy ich nie maja, tak samo jak chlapaczy w tyle. Zrezygnowalem z gumowych klow na zderzaku bo i takich GAZy nie mialy, czysto Polski wymysl, sprobowalem roundplateow jako swiatel w tyle i to chyba wszystko... Reszta to Warszawa i raczej dowod na to ze rzeczywiscie czekalem na zbudowanie tego samochodu. Garbus znudzil mi sie po bodajze siodmej wersji, Warszaw mam na razie szesc i jakos coraz szybciej mi idzie budowanie... Jescze troche i bedziecie nimi "rzygac" jak moimi Hotrodami :)... Zeby tak calkiem sie nie stalo postanowilem ze "uzyje" zimy do czegos przydatnego i pobawilem sie ze zdjeciami...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=421356
Ostatnio zmieniony 2010-02-18, 15:53 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

rasch22

#2 Post autor: rasch22 »

pierwszy

No udało się ;P

A teraz mogę napisać że mi szczena opadła,
- te chromy są powalające
- zdjęcia cudowne tło mają, ten pomnik Woooow


Mister jesteś Mistrzem ;D

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: szww »

Misterzumbi, model jak zwylke swietny i powiem, ze ten podoba mi sie nawet bardziej niz Warszawy, ktore pokazales wczesniej. Grill jest duzo lepszy niz we wspomnianych Warszawach, te metalizowane dyski daja niesamowity efekt... no i ogolnie cale aytko jest w jedynie slusznym kolorze, wiec wygrywa u mnie na starcie :)

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-02-18, 18:36 przez szww, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#4 Post autor: Misterzumbi »

Warszawy tez dalo czarne, ale nie specjalnie czesto. Pozatym tego auta by nie bylo jakbym nie wymyslil Garbuski. Czyli zupelnie odwrotnie niz w rzeczywistosci.
Ostatnio zmieniony 2010-02-18, 18:58 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ