[MOC] Restauracja "La Brique"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#16 Post autor: Hezar »

rh, spodziewałem się takiej riposty z Twojej strony.
Otóż Panie Kolego, kto mówi zaraz o napisie? Przecież można zrobić niewielki szyld i umieścić na nim dwie literki: "LB" ("La Brique").
Ja tu naprawdę nie widzę żadnego problemu...

Pozdrawiam (:

rh

#17 Post autor: rh »

Hezar pisze:Przecież można zrobić niewielki szyld i umieścić na nim dwie literki: "LB" ("La Brique").
A i owszem. Ale czy dysponując poważnym nadmiarem pieniędzy w portfelu poszedłbyś do wytwornej restauracji, która jako szyld ma raptem inicjały swojej nazwy zamiast się nią dumnie chwalić? ;)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#18 Post autor: Hezar »

rh pisze:Ale czy dysponując poważnym nadmiarem pieniędzy w portfelu poszedłbyś do wytwornej restauracji, która jako szyld ma raptem inicjały swojej nazwy zamiast się nią dumnie chwalić?
rh, że też nie potrafisz wymyślić innego, bardziej przekonywującego kontrargumentu...

Ja swoją opinię wyraziłem. Chcecie naklejki, niech będą naklejki. Proste.

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#19 Post autor: smyk »

Dobre, ładne! Świetnie zakomponowany dach z masą życia na poziomie oczu widza. Dobry wybór. Fronty eleganckie, świetne to coś wokół okien. Gratulacje!
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

rasch22

#20 Post autor: rasch22 »

przyłączę się do ochów i achów
gdy wkleiłeś zdjęcia do Kąciku koksiarza zapowiadało się rewelacyjnie , ale nie sądziłem że końcowy rezultat będzie aż taki. Jedynie choć żaden ze mnie kamienicznik to zmienił bym te łuki na dole, przy tych za ciemno tam jest,choć może i o to chodzi:)

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#21 Post autor: Iskra »

Bardzo ładne połączenie kolorów. Chociaż z ciemnoszarym chyba byłoby jeszcze lepiej. Dobrze, że nie przesadziłeś z ozdobami. Szkoda tylko, ze łuki arkad są takie wąskie - nie widać co dzieje się pod nimi.

ODPOWIEDZ