[MOC] Mercedes O530 Citaro

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mucia

#16 Post autor: mucia »

Buduj Buduj, bo ostatnio się rozleniwiłeś, a przecież dobrze Ci wyszło :)

Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

#17 Post autor: Filozof »

Widziałem dziś na żywo.
Świetny autobus, na żywo rzeczywiście różnica kolorów jest mniejsza między naklejkami a brickami.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#18 Post autor: lugomina »

Bardzo ladny autobus. Nadkola sprytnie rozwiazane!

A teraz dobuduj babcie w beretach przepychajace sie stadami do wejscia ;)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#19 Post autor: Bartex0805 »

Autobus jest bardzo ładny. Mam takie pytanie, na jakich klockach zamocowałem koła nie mówię tu o pinach technic. Patrząc z boku na autobus nie można tego jednoznacznie określić. Ja stawiam na bricka z tym bolcem na który można coś nałożyć [tu było "na łożyć"(!)]. Jak jest rzeczywiście. Poza tym widzę że sposób zrobienia drzwi wymusił naklejenie papieru na ich górną część.
Ostatnio zmieniony 2010-03-13, 22:26 przez Bartex0805, łącznie zmieniany 1 raz.

rh

#20 Post autor: rh »

Bartex0805 pisze:Mam takie pytanie, na jakich klockach zamocowałem koła nie mówię tu o pinach technic.
W pytaniu chyba powinno być zamocowałeś, a nie zamocowałem ;)
A co do odpowiedzi:
- z przodu: najzwyklejszy Obrazek, tylko wzmocnione płytką 1x4 od spodu by nie odpadało co chwilę,
- z tyłu: Obrazek

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#21 Post autor: Bartex0805 »

Jeszcze jedno skąd masz taką czcionkę na wyświetlaczu z przodu autobusu ? Jaka to technika mocowania serków tak po skosie na przednim zderzaku ? Czy one są tak tylko włożone i nie wypadają ?

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#22 Post autor: M_longer »

Bartex0805 pisze:Jaka to technika mocowania serków tak po skosie na przednim zderzaku ? Czy one są tak tylko włożone i nie wypadają ?
Ekhm.
rh pisze:Bobofrutx napisał/a:
Światła przednie, tzn serki trzymaja sie na taśmie dwustronnej ?:P
Nie, te serki się trzymają na zagęszczone powietrze ;) a na serio są na lekki wcisk, który powoduje, że się tam dość ładnie trzymają, a przy okazji nie rozsadzają wszystkiego ;)

rh

#23 Post autor: rh »

Bartex0805 pisze:Jeszcze jedno skąd masz taką czcionkę na wyświetlaczu z przodu autobusu ?
Wiesz co. Nie pamiętam, ale ogólnie po prostu wpisać w google "LED fonts" i przeglądałem, co się znalazło. Poproszę brata to mi poda nazwę czcionki, bo ja za nic nie pamiętam jej ;)

ODPOWIEDZ