[Zawody] GP Galicji 2010

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Czy weźmiesz udział w GPG 2010?

Tak, jako zawodnik
16
22%
Tak, jako widz
10
14%
Tak, jako widz
10
14%
Nie
18
25%
Nie
18
25%
 
Liczba głosów: 72

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

[Zawody] GP Galicji 2010

#1 Post autor: TruckeR »

Ahoj!
Wypadałoby zrobić jakieś ustalenia odnośnie zawodów TrTr na Południu, no wiecie, miasta, terminy, wizyty w zakładach pracy dla zwycięzców.. Zacznijmy więc od standardowych pytań:

1) Kto jest chętny?

2) Jakie miasta? Z mojej strony deklaruję Kraków, czy będziemy mogli liczyć na reprezentację Wrocławską? ;)

3) Jakieś propozycje terminów? Wstępnie proponuję 17 IV 2010, 15 V 2010, 29 V 2010 (żeby nie pokrywało się z GP M), zależnie od uczestników coś na czerwiec (sesja..), po wakacjach się zobaczy.

4) Jakie są postępy prac nad autami? ;>
Obrazek
Zawodnicy, widzowie, ekipy z szufelkami i workami na śmieci - wpisywać się! Każdy zainteresowany niech wpisze się imiennie do tego tematu (z własnym, oryginalnym i twórczym komentarzem), pisząc czy chce wystąpić jako zawodnik, widz, czy człowiek demolka - ankieta jest raczej do celów statystycznych. Do obgadania będzie też kwestia regulaminu, ale tu się musi wypowiedzieć Kubrick, bo on się tym zajmował.

Zatem, do dzieła!
Ostatnio zmieniony 2010-03-14, 21:33 przez TruckeR, łącznie zmieniany 3 razy.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#2 Post autor: mienso123 »

Ja jestem chętny i tak dalej, ale są pewne ale proszę pana.
Otóż: kirovets do trialu się nie nadaje, bo nawet TT potrafił go rozwalić, dlatego wypadałoby zrobić nową ciężarówkę. Tutaj pojawiają się kolejne komplikacje, bo przecież życie to nie bajka i nie zawsze głaszcze nas tam gdzie byśmy tego chcieli, więc budowa nowego pojazdu może zająć trochę czasu itd...
Ale jeśli chodzi o zawody to na pewno będę jako kibic, albo kierowca białego rozwalającego się dziadostwa, albo nieco spóźniony kierowca ciężarówki :)

Bądźmy pozytywnej myśli!

Powiedziałem. Howgh!

rh

#3 Post autor: rh »

TruckeR pisze:2) Jakie miasta? Z mojej strony deklaruję Kraków, czy będziemy mogli liczyć na reprezentację Wrocławską? ;)
Jeśli chodzi o organizację - bardzo chętnie. Jeśli chodzi o występy - no to już nie ja się muszę wypowiedzieć :)

Fistach

#4 Post autor: Fistach »

ja jestem chetny jako widz oczywiscie :D

Awatar użytkownika
Fiołkowa Furia
Posty: 63
Rejestracja: 2007-12-12, 22:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
brickshelf: Fiolkowa-Furia

 

#5 Post autor: Fiołkowa Furia »

We Wrocławiu chętnie bym pojeździł, a na zawodach w innych miastach w czasie niewakacji prawdopodobnie nie uda mi się pojawić.
Trialówka właściwa wciąż w powijakach, ale zapasowe jeździdełko mam w pogotowiu jak coś.
<szarikm> trzy odcinki XXX - starczy na dzis

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#6 Post autor: m4rc1n »

ja i owszem :)

1) wiadomo, Krk

2) w sumie też Krk, można by było zrobić fajny odcinek koło akademików pk, przy lotnisku

3) mi to obojętne, byle weekend :)

4) yyyy.... eeee.... może mi się uda w ciągu miesiąca skombinować wieżę PF...

no i z mojej strony będzie jeszcze Moja Lepsza Połówka, jako widz, i prawdopodobnie jako operatorka kamery/aparatu.
Ostatnio zmieniony 2010-03-14, 20:58 przez m4rc1n, łącznie zmieniany 1 raz.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Hippotam

#7 Post autor: Hippotam »

Zgłosiłem się na widza w imieniu młodego.
Na więcej nie liczcie ;-)

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#8 Post autor: Backbone »

Chodzcie do Kielc :P I ci z krk i z wawy beda miec blisko :P

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#9 Post autor: TruckeR »

mienso123, nie smęć. Wierzę w Ciebie i wiem, że dasz radę, jeśli przyjedziesz tylko jako widz, to Twoje zwierzątka domowe będą w... khem.. opałach...

rh, ok, ale zadbaj tam u Was o odpowiednią ilość zawodników, wiesz, marudź komu trzeba :>

Fiołkowa Furia, w takim razie trzeba będzie pomyśleć również nad jakimiś wakacyjnymi terminami, żeby tylko nie zbiegły się z GP M i Warszawą ;)

Hippotam, to zadbaj przynajmniej, żeby dzierżył w dłoni największy możliwy worek na śmieci :D

Jeśli chodzi o miejscówkę w Krakowie - pewnie standardowo stocznia, choć okolice Polibudy i lotniska w Czyżynach są kuszące, więc może, może ;P
Ostatnio zmieniony 2010-03-14, 21:48 przez TruckeR, łącznie zmieniany 2 razy.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#10 Post autor: Kubrick »

Backbone, jesli chodzi o Kielce, nie widze problemu. Znajdz odpowiednia miejscowke i omowimy sprawe :)
Mienso kiedys cos fajnego wynalazl u siebie w Cz-Dz. Dalej jest ta miejscowka?
Z mojej strony zaangazowanie w tym sezonie nie bedzie raczej wielkie, bo skupiam sie na paru innych rzeczach, ale trialowka sie konczy budowac - zostala jeszcze kabina. Na pewno wystartuje w tym sezonie czyms, co nie zgubi przedniego mostu i bedzie skrecalo, kiedy mu kaze :P
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#11 Post autor: mienso123 »

Kubrick pisze:Mienso kiedys cos fajnego wynalazl u siebie w Cz-Dz. Dalej jest ta miejscowka?
Pytasz a wiesz. Jest i nigdzie się nie wybiera :)
Kubrick pisze:Na pewno wystartuje w tym sezonie czyms, co nie zgubi przedniego mostu i bedzie skrecalo, kiedy mu kaze :P
Ups, ale zapomniałeś chyba o tym żeby jechało ;)
Ostatnio zmieniony 2010-03-14, 21:37 przez mienso123, łącznie zmieniany 1 raz.

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#12 Post autor: Backbone »

Kubrick, dwa rezerwaty przyrody:

Obrazek
Obrazek

+ Dookola duzo lasu, teren opuszczonego basenu lesnego i masa takich innych :P Takze jezdzic byloby gdzie.

Michal

#13 Post autor: Michal »

Ja też spróbuję być w tym roku. Mam na razie mosty (skrętne i nie) do Tatry, planuję 815-7 8x8.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#14 Post autor: Bobofrutx »

Ja sobie motam tralowke, próbuje z 8x8, zobaczymy czy wyjdzie na razie mam mosty i ramę xP jak nie wyjdzie to zmotam standardowe 4x4 xP

Fajnie by było kilka wyścigów zorganizować we Wrocku! Tylko przydało by sie więcej uczestników ;)
TruckeR pisze:rh, ok, ale zadbaj tam u Was o odpowiednią trialówkę, wiesz, marudź komu trzeba :>
nie musi marudzić :P Wrocław nie zawiedzie! ;P
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#15 Post autor: TT »

Chętnie się dołącze.
Ze swojej strony jak będą chętni to mogę pomyśleć o zawodach w Chorzowie.
Pozdrawiam,
Tomek

ODPOWIEDZ