7236 Police Car

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Carrimon85
Posty: 3
Rejestracja: 2010-03-28, 01:08
Lokalizacja: Ostrzeszów

7236 Police Car

#1 Post autor: Carrimon85 »

Obrazek
Witam jest to moja pierwsza recenzja i zarazem jeden z pierwszych zestawów jakie nabyłem,ten kosztował mnie 28zł w kiosku na osiedlu.
Dane techniczne:
Seria: City
Rok produkcji: 2005
Liczba klocków:59
ilość figurek: 1
Spis części: http://www.peeron.com/inv/sets/7236-1
http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=7236-1
Cena:allegro od 24zł
1.Opakowanie i instrukcja.
Zdjęcie opakowania jest u góry a oto fragment instrukcji:
Obrazek
Mamy opisane w 10 krokach jak zbudować radiowóz.
2.Klocki i ludzik.
Klocków jak już wcześniej wspomniałem mamy 59 z tych 59 można wyróżnić:
Obrazek 1sztuka
Obrazek 2sztuki
Obrazek 4 sztuki
Teraz czas na minifiga jest nim policjant ze złotą odznaką i z biała czapką.
Obrazek
3.Model
Samochód policji wraz z radarem prędkości:
Obrazek
4.Ogólnie o zestawie
jestem bardzo zadowolony pozyskaniem dość ciekawego zestawu za stosunkowo niską cenę na pewno ogromnym minusem są tutaj naklejki choć są w dwóch rodzajach językowych niemieckim i angielskim.Podoba mi się natomiast samochód wg mnie jest on lepszy od jego odpowiednika w postaci pojazdu doktora.Zmartwiło mnie to,że nie ma tutaj drzwi przez które minifig mógłby wejść do pojazdu.Zestaw oceniam na 7/10
To była moja pierwsza recenzja więc proszę piszcie co zrobiłem dobrze a co źle żeby w przyszłości były one lepsze.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-04-02, 20:12 przez Carrimon85, łącznie zmieniany 10 razy.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

Dobrze.... no, są zdjęcia...
Źle - wszystko inne. Naprawdę. Jedno zdanie napisane stylem a'la onet to nie jest recenzja. Nie jest potrzebne zdjęcie całej instrukcji. Napisałeś że naklejki to ogromny minus - ale dlaczego?

Napisz to od nowa. I pisząc 'napisz' naprawdę mam na myśli napisz - najpierw tekst, a potem wstaw zdjęcia tam gdzie pasują, a nie na odwrót.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Carrimon85 pisze:To była moja pierwsza recenzja więc proszę piszcie co zrobiłem dobrze a co źle żeby w przyszłości były one lepsze.
Brak linka do spisu części na Bricklinku. Duża wada :]
Nie wspomniałeś tez o tym że arkusik naklejek zawiera dwie wersje naklejek, "Police" i Polizei". Treść recenzji jest do poprawki, wypadałoby napisać ciut więcej oraz przeredagować tekst z uwzględnieniem choćby przecinków.
Miałem okazję pobawić się tym zestawem, jest to typowe jeździdełko do pojeżdżenia po dywanie. Nie podoba mi się, ponieważ ma karykaturalnie przerysowane linie, ze zdecydowanie zbyt szeroko rozstawionymi kołami na czele.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#4 Post autor: Kubrick »

M_longer pisze:Treść recenzji jest do poprawki, wypadałoby napisać ciut więcej oraz przeredagować tekst z uwzględnieniem choćby przecinków.
W zasadzie, cokolwiek wiecej, niz podpis do zdjec, a szczegolnie wlasne odczucia sie przydadza. Podajesz, ze masz 16 lat, czyli jestes juz po gimnazjum. Mnie pisania recek uczyli w I klasie gimnazjum i tam dowiedzialem sie, ze:
RECENZJA, TO NIE OPIS JAKO TAKI, ALE OPIS SWOICH ODCZUC NA TEMAT TEGO, CO RECENZUJESZ.
W duzym skrocie: masz duzo wzorow lepszych i gorszych recenzji na forum. Poczytaj kilka, podlap o co chodzi i napisz ta jeszcze raz.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

ODPOWIEDZ