PodBrix Mister Brixwear

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mat
Posty: 29
Rejestracja: 2008-08-17, 15:13
Lokalizacja: Polkowice

#16 Post autor: mat »

Wszystkiego najlepszego! ;]
Ta koszulka jest bardzo ciekawa.
Ze względu na magnesy nie można w niej trzymać iPod'a Classic?
Najprostsza definicja iPoda jest taka: Jest to odtwarzacz plików multimedialnych firmy Apple. Nadgryzione jabłko musi mieć z tyłu.
Poza tym posiadanie ipoda to nie jest żaden szpan, z niego naprawdę miło się korzysta ;].

Awatar użytkownika
makorol
Posty: 666
Rejestracja: 2004-11-20, 09:55
Lokalizacja: Bystrzyca / Wrocław
brickshelf: makorol

 

#17 Post autor: makorol »

glaz_pimpur pisze:ale fatalna komunikacja z kompem i nie da się tego używać do przenoszenia danych
Wystarczy w ustawieniach włączyć pracę dysku i jest jak pendrive. A co do komunikacji przez iTunes to wg mnie jest świetna. Nie mam już bałaganu na odtwarzaczu tylko wszystko ładnie posegregowane.
Pozdrawiam, Makorol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#18 Post autor: glaz_pimpur »

makorol pisze:
glaz_pimpur pisze:ale fatalna komunikacja z kompem i nie da się tego używać do przenoszenia danych
Wystarczy w ustawieniach włączyć pracę dysku i jest jak pendrive. A co do komunikacji przez iTunes to wg mnie jest świetna. Nie mam już bałaganu na odtwarzaczu tylko wszystko ładnie posegregowane.
Widocznie albo miałem wcześniejszą wersję Ipoda/programu albo intuicyjność amerykańska daleko odbiega od mojej. Daje radę z WinAmpem.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ