[MOC] Hydrema 922c Trial Truck

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

[MOC] Hydrema 922c Trial Truck

#1 Post autor: ManiekManiak »

Było o tym rozprawiania trochę więc chyba trzeba to pokazać. Fotek wersji końcowej testowanej w święta wielkanocne nie mam, bo wkurzony byłem na to coś i nie zrobiłem. Kabina jak widać, było jeszcze koło i fotel, ale identyczne jak w obniżonym nieco volvo 4x4, które niedługo też zobaczycie. Mniej więcej wyglądało tak:

Obrazek

Generalnie maszyna w założeniach była bardzo fajna, podwozie jeździło bardzo poprawnie, ale co z tego, jak doszedł kolejny kilogram i obrotnice w tylnym napędzie rozpinały się co pół metra.

Mini GALERIA

Najbardziej zadowolony byłem z atrapy silnika w tym wozie, bo udała się świetnie i klekotała jak należy.

Obrazek

I takie właśnie coś niestety popełniłem, aby się przekonać, że się nie nadawało do niczego. Chyba wozidła już mi przeszły, chociaż kto wie, bo taki jeden mały plan po głowie jeszcze mi się szwenda :)
Ostatnio zmieniony 2010-04-26, 20:45 przez ManiekManiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#2 Post autor: m4rc1n »

usuń z linku literę "l" na końcu, bo wyskakuje error.

całkiem fajnie wygląda to "maleństwo".
Trochę dziurawe jak na TrTr, w końcu inni mają znacznie dokładniejsze kabiny, ale w pełni oddaje Technicowe pochodzenie :)

Dałbyś radę zarzucić większą ilością fotek atrapy, bo chętnie bym sobie taką zbudował :)
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#3 Post autor: ManiekManiak »

Poprawione.

Atrapę podrzucę może jutro. Dziurawiec był, a i tak za Ciężki :/

EDIT:
Obiecana atrapa ( foto jest linkiem, numery 1420, 1421, 1423 i 1424):

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-04-27, 16:38 przez ManiekManiak, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ