[MOC] Ucieczka przed mackami

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
ambon

[MOC] Ucieczka przed mackami

#1 Post autor: ambon »

Dwóch ludzi (trzeci już padł ofiarą) ucieka przed straszliwymi mackami, zmutowanymi po wojnie atomowej, uciekają drezyną w tunelu metra. Pierwszy MOC, mam nadzieję że jest choć trochę przyzwoity.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

PS niestety fotki z lampą trochę psują kolorystykę i mniej widać macki ale bez lampy nie łapie ostrości.
Ostatnio zmieniony 2010-06-03, 16:11 przez ambon, łącznie zmieniany 2 razy.

Fioletowy

#2 Post autor: Fioletowy »

ambon pisze:PS niestety fotki z lampą trochę psują kolorystykę i mniej widać macki ale bez lampy nie łapie ostrości
Szkoda, bo bym chętnie zobaczył dokładniej te macki :) Mogłeś też same fotki dać na brickshelfa, jak to robią niemal wszyscy.
Co do MOCa - lubię takie postakaliptyczne klimaty, jeszcze tutaj z lekką nutką Indiany Jonesa :) Trochę przesadziłeś z obrotem głowy tego ludzika pośrodku, sową to on nie jest żeby ją obracać o 180 stopni ;p Pojazd też mogłeś lepiej wykonać, bo te bricki imitujące drewniane belki za bardzo nie pasują.

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#3 Post autor: m4rc1n »

ambon, załóż sobie konto na Brickshelfie. Wygodniej jest zdjęcia oglądać :) i daj może zdjęcia w dwóch rzędach, bo okno się rozjeżdża :)
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Ok, macki są niezłe, ale tylko one. Ściany to absolutna porażka, mogłeś przyozdobić je jakimiś serkami, deskami czymkolwiek. Podobnie z drezyną/wagonikiem, który wygląda na zrobiony na szybko, jest brzydki i zbudowany w bardzo "prosty" sposób(nie chodzi mi tu o to, że powinna być to jakaś nie wiadomo jak zmyślna konstrukcja - wystarczyło by kilka płytek, więcej szczegółów, etc.).
Więc... jest słabo;) Myślę jednak, że gdybyś popracował nad tą scenką trochę dłużej wyszło by coś naprawdę dobrego, bo potencjał jest - sceneria kojarzy mi się to trochę z "metro 2033".
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#5 Post autor: Pietruch »

Oooo Jerac...
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#6 Post autor: tomey »

Polecam mały staty za 20zł z MediaMarktu i wtedy możemy odpuścić sobie lampę.
37236809 nowe gadu:)

ODPOWIEDZ