Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Wiedźmin z drużyną
Autor Wiadomość
Mr.Z 

Wpisy: 374
Wysłany: 2010-05-19, 17:00   

Ave696 napisał/a:
Z kucykiem się nie zetknąłem ale czytałem to tylko 4 razy a pamięć ludzka zawodna, więc nie neguję :)
ja czytałem raz tylko. ale utrwaliły mi się przedstawienia wizualne. w Nowej Fantastyce pokazało się parę odsłon komiksu z Geraltem a i w filmie-serialu (wiem, gniocie straszliwym) Żebrowski dobrze był wystylizowany.

Ave696
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-19, 17:03   

Sorrow napisał/a:

A Regisa tak naprawdę nie powinnam się czepiać, bo nie pamiętam, jak wyglądał. Po prostu ja wyobrażałam go sobie jako dystyngowanego starszego pana o dobrotliwym uśmiechu i koniecznie z siwymi włosami zaczesanymi po wampirzemu do tyłu (w wersji minifigowej - z headgearem Palpatine'a), ot tak.

Gdy przeglądałem dostępne rodzaje włosów by coś Regisowi znaleźć, jakoś mi ten proponowany przez Ciebie umknął. Jak się tak zastanowić to faktycznie mógłby pasować. Spróbujemy i zobaczymy. Dzięki :)
Mr.Z napisał/a:
w Nowej Fantastyce pokazało się parę odsłon komiksu z Geraltem a i w filmie-serialu (wiem, gniocie straszliwym) Żebrowski dobrze był wystylizowany.

Jeśli chodzi o wizualizacje bardziej bym się skłaniał ku grze komputerowej, gdzie miał włosy rozpuszczone. Przyznaję bez bicia, że i tym się troszkę sugerowałem :)
Ostatnio zmieniony przez Lomero 2010-05-19, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  

Sorrow 
Adminus Emeritus

Wpisy: 630
Wysłany: 2010-05-19, 17:42   

Trochę namieszałam - Palpatine nie ma wampirzych włosów, tylko takie: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=64798 Ale Regisowi byłoby dobrze w tej fryzurze.
A prawdziwa wampirza czupryna w wersji siwej jest biała i upiooornie droga.

Ave696
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-19, 17:51   

Sorrow napisał/a:
Trochę namieszałam - Palpatine nie ma wampirzych włosów, tylko takie: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=64798 Ale Regisowi byłoby dobrze w tej fryzurze.
A prawdziwa wampirza czupryna w wersji siwej jest biała i upiooornie droga.

Dokładnie tą fryzurkę miałem na myśli pisząc posta :) 25Euro za białą wampirzą rzeczywiści odstrasza... Poza tym Regis był szpakowaty nie siwy, więc szara Palpatine powinna być OK.
Ostatnio zmieniony przez Ave696 2010-05-19, 18:04, w całości zmieniany 2 razy  

Mrutek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-20, 18:35   

Czuję jakiś niedosyt. Może brak krasnoluda? A może brak gumowej kikimory z serialu?
Jeśli scenka z Wiedźmina to może z dżinem - ostatnie życzenie, czy jakoś tak...
Temat super.
Ostatnio zmieniony przez Mrutek 2010-05-20, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  

Ave696
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-21, 17:55   

zgrredek napisał/a:

Drużyna wygląda przednio, ale szkoda, że nie pokusiłeś się o chociaż prostą scenkę.

Oto i ona:
Wizyta drużynki Geralta w miasteczku Riedbrune, gdzie trafili szukając druidów, którzy mieli jakoby pomóc w odnalezieniu Ciri.
Wiem, że jakość zdjęć i ubogość kompozycji sprowadzą na mnie lawinę krytyki ale robiłem co mogłem ;)

Mam nadzieję, że choć troszkę zaspokoiłem apetyty na scenki. Kolejne niebawem :)

Fistach
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-21, 18:00   

Hmm nikt jeszcze chyba nie robil zdjec moca w kartonowym pudle :)

Ja wiedzmina kojarze na tyle na ile widzialem trailer z gry xD ale druzyna mi sie podoba. Bardzo fajnie chlopaki komponuja sie z tym sredniowiecznym rynkiem.

Ave696
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-21, 18:04   

Fistach napisał/a:
Hmm nikt jeszcze chyba nie robil zdjec moca w kartonowym pudle :)

Cóż... zawsze musi być ten pierwszy raz ;)
A w pudle tym dostarczono mi właśnie ten ryneczek. Ograniczona ilość miejsca zmusza mnie do stosowania drastycznych rozwiązań :) Przecież nie będę się chwalił wystrojem pokoju bo i nie ma czym ;)

Sorrow 
Adminus Emeritus

Wpisy: 630
Wysłany: 2010-05-21, 22:47   

Ave696 napisał/a:
Przecież nie będę się chwalił wystrojem pokoju bo i nie ma czym ;)

Dobre:D Cieszyłabym się, gdyby co niektórzy wystawcy z Allegro stosowali się do tej zasady...

Może pudło jest nieortodoksyjne i minifigi powinny mieć pod nogami legową imitację bruku/ubitej ziemi (nie wiem, zgaduję), ale w tym wypadku szarobury karton wydaje mi się fajnym rozwiązaniem.

Widzę, że Jaskier na swoim miejscu - emabluje niewiastę:D Dobudujesz jeszcze scenę pijatyki lub/i bijatyki?;]

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu