Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
7566 Farmer
Autor Wiadomość
stpman 
Model Team

Wpisy: 480
Wysłany: 2010-07-29, 16:04   

W końcu i ja mam swojego farmera!:) Muszę przyznać szczerze, że to mój pierwszy zestaw City od jakiś hmm... 10lat?;) za 12zł można go polecić każdemu, świnka jest śliczna, piesek też niczego sobie a i pan rolnik wygląda sympatycznie.
Jedynie co nieco mnie kuje w oczy to proporcje pomiędzy wielkością świnki i psa. Przecież normalna świnia jest większa od takiego chociażby owczarka niemieckiego...
No chyba, że mamy do czynienia z młodą świnką i przerośniętym owczarkiem:)

Miguel 

Wpisy: 198
Wysłany: 2010-07-29, 17:16   

Szkoda, że w u mnie w Smyku farmer kosztuje 30zł. Powariowali w tym sklepie już do reszty. A zestawik bardzo miły dla oka i by się przydał. Może go gdzieś upoluję. Aczkolwiek co do psa - to nie pasuje mi kompletnie. Może na tle radiowozów czy komisariatu fajnie wyglądał, to w przypadku farmera - po prostu źle. Jak już chcieli to mogli na potrzeby farmy "wytłoczyć" psa pasterskiego, jak na przykład border collie. Pasowałby idealnie do wiejskiej scenerii.
Ostatnio zmieniony przez Miguel 2010-07-29, 17:19, w całości zmieniany 2 razy  

stpman 
Model Team

Wpisy: 480
Wysłany: 2010-07-29, 20:26   

Miguel napisał/a:
Szkoda, że w u mnie w Smyku farmer kosztuje 30zł.

U mnie w mieścinie miły starszy pan otworzył sklep z zabawkami(w tym LEGO) i ma ceny katalogowe, czyli znośne w przypadku zestawów do 50zł. Impulsy po 11,95 to świetna cena, w przyszłym tygodniu kupuje jeszcze podróżnika:) Niestety nie ma jeszcze nowości na drugą połowę roku.

Miguel napisał/a:
Może go gdzieś upoluję. Aczkolwiek co do psa - to nie pasuje mi kompletnie.

Pies jest fajny, zwłaszcza gdy się go nie miało, ale wg nie nie pasuje skalą do świni, tj ona powinna być nieco większa...

Miguel 

Wysłany: 2010-07-29, 20:47   

2 psy mój brat miał z poprzedniego komisariatu policyjnego. Tam pasowały. Pomijam poruszany tutaj fakt, że skalą nie odpowiada śwince. Nie pasuje jego postura ciosana od siekiery, gdy świnka jest "tłuściutka". Krowy z zestawu Farma też nie są kwadratowe ;)

Cytat:
Niestety nie ma jeszcze nowości na drugą połowę roku.

Z tego co przeglądałem katalog na drugą połowę roku to nowości jako takich nie ma. Jest 1 czy 2 zestawy z Lego Creator, 2 seria minifigów, gry Lego (moim zdaniem niektóre są bardzo fajne), zestawów Duplo trochę się pojawiło (w tym Toy Story i Cars), Lego Kingdoms, pociągi wchodzą w sierpniu. Więcej się rozpisywał nie będę, bo nowych (z serii już istniejących) mało, parę serii się pojawi.

Mam nadzieję, że nie dostanę bana za "zdradzanie fabuły". Zakładam, że większość już wie co nas czeka w nadchodzących miesiącach... Szkoda, że ta to Gallardo takie drogie :/

M_longer 
VIP

Wpisy: 5309
Wysłany: 2010-07-29, 20:54   

Miguel napisał/a:
2 psy mój brat miał z poprzedniego komisariatu policyjnego. Tam pasowały. Pomijam poruszany tutaj fakt, że skalą nie odpowiada śwince. Nie pasuje jego postura ciosana od siekiery, gdy świnka jest "tłuściutka". Krowy z zestawu Farma też nie są kwadratowe ;)

Geez, jak wy marudzicie. Gdyby w tym impulsie dali samego psa, to byłby lament że nieciekawy zestaw itd. W cenie impulsa w którym przeważnie są 4 klocki na krzyż + ludzik, dostajecie ludzika + dwa zwierzątka + kilka klocków, powiedzmy że uniwersalnych. I nadal źle.

Miguel 

Wysłany: 2010-07-29, 21:15   

M_longer napisał/a:
Geez, jak wy marudzicie. Gdyby w tym impulsie dali samego psa, to byłby lament że nieciekawy zestaw itd. W cenie impulsa w którym przeważnie są 4 klocki na krzyż + ludzik, dostajecie ludzika + dwa zwierzątka + kilka klocków, powiedzmy że uniwersalnych. I nadal źle.

Ja tam nie marudzę, po prostu zgłaszam swoje zastrzeżenia, że pies jest kwadratowy :P

Zielony 

Wpisy: 8
Wysłany: 2010-08-01, 00:39   

Miguel napisał/a:
Też miałem się okazję o tym przekonać. W grodzie Kraka natomiast kilka tygodni temu zupełnie przypadkiem zakupiłem "Rolnika" w centrum Bonarka. Jako, że to nowo otwarta świątynia konsumpcji więc na różne sposoby, (a dokładnie na jeden), próbuje klientów przyciągnąć w swe progi. I oto w tamtejszym "Oszołomie" co mnie bardzo cieszy co raz można hurtowe ceny dla detalicznych zestawów Lego znaleźć. Farmera kupiłem za 9 złotych polskich, co dopiero teraz do mnie w pełni dociera , śledząc dyskusją, bardzo atrakcyjna cena. Żałuję, że nie zainwestowałem w jeszcze jeden zestaw ze świnką.

m4rc1n 
Ten... Tego... Marcin jestem.

Wpisy: 369
Wysłany: 2010-08-01, 01:26   

Zielony, Bonarka może i jest świeżo otwarta, ale niedługo będzie też świeżo zamknięta, przynajmniej z tego co słyszałem :) Robią tam spore wyprzedaże, muszą szybko opróżnić to centrum handlowe :)

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2010-08-01, 02:03   

M_longer napisał/a:
Miguel napisał/a:

Ja bym tylko pomarudziła, ze swinek mogloby byc 2 zamiast 1 pieska, ale naprawde doceniam az 2 zwierzatka w impulsie.
Ewentualnie mogliby wywalic samego FARMERA i wrzucic te ekstra swintuche! To bylby wtedy najbardziej rozchwytywany impuls roku :)
Odsuwajac te niecne spekulacje na bok, nowa czapka z daszkiem tez jest bardzo fajna i taka zyciowa :)
No i te pare kropek, 2 tan klocki na krzyz i 1 czerwona dachóweczka zawszec sie przydadza.

Fioletowy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-01, 09:43   

Miguel napisał/a:

To u mnie w Smyku kosztuje bodaj 14,50, a i tak wydaje mi się że te 2-3 zł Smyk sobie "narzucił" sam od siebie.

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2010-08-01, 11:00   

30 zl?!? za Impuls?! Czy to nie podpada pod lichwe i lamanie praw czlowieka?
Oby tylko Lego sie nie dowiedzialo, jeszcze sie zainspiruje.. brrrr

Sprinter 
Policjant miasta LEGO

Wpisy: 99
Wysłany: 2010-08-04, 13:16   

lugomina napisał/a:
30 zl?!? za Impuls?!

Ćśśś, nie tak głośno, jeszcze usłyszą i podniosą ceny ;P

Impuls nabyłem i jestem bardzo zadowolony. Aż dwa zwierzątka i wspaniały farmer w ogrodniczkach za taką cenę... Świetnie! A świnka ładniutka jest ;) Pies też dobry. Ogólnie te zwierzęta są dla mnie nowością, więc i tak będę się nimi zachwycał :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu