[MOC] Latający kawał...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Latający kawał...

#1 Post autor: crises »

Takie coś sobie wystrugałem ostatnio. Parasteampunkowy kawał latającego czegoś. W zamyśle - latającej skały z kawałkami złomu. Nie pytajcie dlaczego. Just for fun.

Obrazek

Na Flickr dwa zdjęcia więcej.

Pozdrawiam,
crises

Fioletowy

#2 Post autor: Fioletowy »

Podoba mi się wykonanie, choć nie wiem co to jest :) Lubię takie klimaty, maszyny parowe czy fantastyka ala Juliusz Verne (tak, wiem, źle zapisałem nazwisko). Ponieważ moje najnowsze klocki mają już 11 latek, to dla mnie i kolory i niektóre klocki użyte przez Ciebie to nowość. Niby mała scenka, a pewnie dość dużo klocków zżarła - przed chwilą skończyłem 3-godzinną walkę z moimi klockami; Usiłowałem zbudować helikopter ratunkowy z Res-Q by był bawialny i przede wszystkim by pasował kolorystycznie do tej serii i... jako tako przypominał śmigłowiec :) Ale nie wiem czy publikować tego rupiecia... Bo ten Twój parasteampunkowy pojazd przy nim to piękność :D Jak dla mnie ta praca, mimo że nie wiadomo o co w niej chodzi, jest bardzo udana :)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3 Post autor: Qworg »

Śliczny kawał zupełnie niepodobnego do czegokolwiek czegoś :)
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#4 Post autor: lugomina »

Steampunkowy skalniak wyglada fantastycznie, bardzo lubie takie klimaty :)

Jedyne, co mi nie pasuje to ta podejrzanie nowoczesna, jednoreczna kamera filmujaca. Tutaj steampunk czyli 19-sty wiek, panowie widzowie nobliwi w garniakach, na drewnianych schodach klasyczny zegar, a tu nagle taki anachronizm :P Czy ten drugi widz trzyma swojego ajpoda? :P
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

crises

#5 Post autor: crises »

Fioletowy pisze:Jak dla mnie ta praca, mimo że nie wiadomo o co w niej chodzi, jest bardzo udana :)
Heh, dzięki. Kolejna praca z cyklu: Co autor miał na myśli :-)
Qworg pisze:kawał zupełnie niepodobnego do czegokolwiek czegoś
Bardzo trafny opis.
Jestem oryginalny, jestem oryginalny!
lugomina pisze:Jedyne, co mi nie pasuje to ta podejrzanie nowoczesna, jednoreczna kamera filmujaca.
Uznajmy, że to jeden z szalonych wynalazków wyprzedzający swoje czasy. Masz jednak rację - powinienem zmontować skrzynkę na trójnogu.

Fistach

#6 Post autor: Fistach »

ja tez nie wiem o co chodzi. Pewnie o to ze autor nie ma - a powinien - miec PFyyyy.

fajne polaczenie kolorow. Jesli chodzi o kolory to lego robi dosc dobra robote. gdyby jeszcze niektore nie mialy 100 mln odcieni :)

ODPOWIEDZ