7955 Wizard

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#31 Post autor: Scrat »

Sorrow pisze: I znowu dałam się zmanipulować Waszej Manipulatorskości... Wiedźma z bagien wygląda tak - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=433566 ;) (Podrzucam link, bo z różnych powodów nie chcę robić z wiedźmy osobnego tem. na forum).
Pokaż to na forum jako MOC, warto, bo świetne :)
Ostatnio zmieniony 2010-06-05, 18:14 przez Scrat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#32 Post autor: lugomina »

Sorrow pisze:Dzięki, ale ja tylko chciałam pokazać Wam inne oblicze bagiennego/smoczego czarodziejstwa, tak dla śmiechu. Żeby zrobić z tego temat, musiałabym lepiej zagospodarować przestrzeń, zrobić lepsze zdjęcia i je obrobić...a aż tak zmanipulować się nie dam:P
Nie musisz nawet obrabiac, widac przeciez wszystko jak nalezy!
Wystarczy, ze zrobisz z tego sekwencje 4 obrazków, gdzie na pierwszym kolezka nie jest jeszcze zielony, tylko ma podniesione raczki z przerazenia, bo wlasnie obie heksy wskazuja na niego rózdzkami. Na drugim juz troche zielony i nadtapiajacy sie, czarownice obserwuja. Na trzecim juz nogi calkiem ma rozpuszczone i coraz bardziej zielony, no a finalne zdjecie jakie jest teraz, zadowolone czarownice stukaja sie kielichami, a na podlodze koteczek bawi sie zielona kaluza :-)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#33 Post autor: Sorrow »

No doooooobra...:) Tylko przeczytam "ABC prezentacji MOCy", bo bez tego ani rusz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#34 Post autor: lugomina »

Sorrow pisze:No doooooobra...:) Tylko przeczytam "ABC prezentacji MOCy", bo bez tego ani rusz.
Hurraaa! A jednak zmanipulowalam, bardzo sie ciesze i czekam niecierpliwie!
Prezentujesz swoja winietke juz na tyle profesjonalnie, ze prawde mowiac ABC Ci nie trzeba :-)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#35 Post autor: Miguel »

Chlip, a ja właśnie dzisiaj zakupiłem ten impuls w nadziei, że uda mi się zrobić recenzję. Aczkolwiek spóźniłem się i to grubo :P sam zestaw ciekawy moim zdaniem. Szczególnie smok mi bardzo przypadł do gustu, mimo iż nie przepadam za Lego Knight, Kingdoms czy Kon... a zresztą nieważne. Zastanawiałem się nad kupnem zamiast czarodzieja/czarownika/Gandalfa w kolejnym wcieleniu zestawu z Piratów - 8396 lub Błazna vel. Stańczyka (7953).
Co do recenzji - świetna po prostu. Prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :))
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

ODPOWIEDZ