[MOC] Okrutna zemsta czirliderek na nurku

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#16 Post autor: Sorrow »

Cieszę się, że wreszcie wszyscy zobaczyli, jak dziewczynom jest ładnie w skejtowej fryzurze:D

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#17 Post autor: Jerac »

To nie o nurkizm chodzi, a o to że jest niebiesko-pomarańczowy. Jakby miał na sobie porządną czarną piankę i powiedzmy stylowe, fioletowe płetwy, o, to nikt by nie narzekał.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#18 Post autor: Qworg »

zgrredek pisze:Siedziałem cicho,
Wcale nie tak cicho....
zgrredek pisze:Wrzucaj do wody bez płetw i butli tlenowych.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 398
Rejestracja: 2008-04-10, 17:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków
brickshelf: Ramzes
Kontakt:

 

#19 Post autor: Ramzes »

Nurkowie trzymają się w kupie, wiadomo z jakich powodów dlatego jest ich taka chmara. Proponuje obdarowywać nimi znajomych, to chyba najlepsze co możemy dla siebie zrobić :)
Topienie, lincz czy inne egzekucje - nic Wam nie dadzą, bo nurki są immortal! zdajcie sobie w końcu z tego sprawę...
:)
Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#20 Post autor: zgrredek »

Qworg pisze:Wcale nie tak cicho....
To był sarkazm, ale nie wiedziałem jaka do tego jest emotikona.
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawoływać do eksterminacji jakiegokolwiek minifiga. I ja, proszę wysokiego sądu, nie miałem z tymi pogromami nic wspólnego. I moich dwóch nurków miewa się znakomicie, i nawet ich nie zdemontowałem bo i po co, jak nie było w nich niczego potrzebnego.
Ostatnio zmieniony 2010-05-31, 13:55 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#21 Post autor: Piterko »

Dziwne, że tak wielu z was ubóstwia Aquazone, Divers wspomina miło a tą figurkę - ewidentne nawiązanie do Divers - obrzucacie błotem. Mam dwóch, doskonale się nadają do pomocy nurkom ze Straży Przybrzeżnej, świetnie polują na Rekince i są nie do zdarcia. Najmniej przydatny dla mnie to klaun, bo poza afro ma do kitu wdzianko a trąbka wygląda ohydnie.

A co do nurków - będziecie chcieli pomarańczowe butle tlenowe, tylko będziecie chcieli. A może akceptacja nurka = więcej nadmorskich cywilnych serii = powrót do Paradisa?

Czirliderka z włosami skejtera i pielęgniareczki... więcej kobiet się pojawia. A może zrobić z czirliderek koszykarki :> albo siatkarki :> Przecież kobieta nie tylko do machania pomponami się nadaje...

szataneria
Posty: 20
Rejestracja: 2009-05-24, 18:10
Lokalizacja: Gdańsk

#22 Post autor: szataneria »

Bez nurka czy któregokolwiek innego minifiga szesnastki się nie zbierze. Dlatego z pełna satysfakcją przyjąłem tego nieszczęśnika. Mnie niepełna kolekcja nie zadowala :(
Zerwać bzy zazdrosnobiałe.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#23 Post autor: Bobofrutx »

Tytuł ( aż morda się cieszy jak się go czyta ;P) jak i sam pomysł na te vinietkę mnie rozwala :D
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#24 Post autor: Qworg »

zgrredek pisze:I ja, proszę wysokiego sądu, nie miałem z tymi pogromami nic wspólnego.
Wysoki sądzie, mogę potwierdzić zeznania tego Pana. On nie brał udziału w pogromie, On tylko powiedział jak to zrobić...

A tak na poważnie, to dla mnie ten nurek jest tak pospolity, że jakby za niego wsadzili zwykłego policjanta reagowałbym tak samo. Każda figurka wprowadza coś nowego lub coś co jest już trudno dostępne. A ten wyżej wymieniony mały gnojek ma jedynie butle w nowym kolorze (i chyba płetwy), mocy w których można go wykorzystać powstaje bardzo niewiele (ja osobiście pewnie nigdy takiego nie popełnię).
szataneria pisze:Dlatego z pełna satysfakcją przyjąłem tego nieszczęśnika.
Nie, no oczywiście, jednego jak najbardziej. I starczy, reszta do utopienia.....
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#25 Post autor: zgrredek »

Qworg pisze:(i chyba płetwy)
I nawet to nie, bo już były w tym kolorze.

Awatar użytkownika
biniu
Posty: 45
Rejestracja: 2010-01-29, 03:40
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: biniu

 

#26 Post autor: biniu »

Jak by co to każdego niekochanego nurka moge przygarnąć...no nie mówiąc o Dummy Crashach które tak bardzo potrzebują ciepła i zrozumienia;p
Ubi concordia ibi victoria

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#27 Post autor: lugomina »

Qworg pisze: A tak na poważnie, to dla mnie ten nurek jest tak pospolity, że jakby za niego wsadzili zwykłego policjanta reagowałbym tak samo. Każda figurka wprowadza coś nowego lub coś co jest już trudno dostępne. A ten wyżej wymieniony mały gnojek ma jedynie butle w nowym kolorze (i chyba płetwy), mocy w których można go wykorzystać powstaje bardzo niewiele (ja osobiście pewnie nigdy takiego nie popełnię).
Dokladnie tak. Tu nam podkrecili oczekiwania, wypuscili tyle nowych elementów i slicznych figurek a tu dostajemy pospolitego gnojka, bezuzytecznego poza Mocami z plazy..
Z pletw mozna zrobic dwie kaczki czy inne ptaki wodne, twarz wykorzystac, torso od biedy tez. Ale lapki, nogi, niebieski helm z przylbica nurka i butle? Co ja z tym zrobie? Nie buduje mocy ani kosmicznych ani drogowych z motocyklami. Ani nurek ladny ani przydatny ani nowatorski.. I zajmuje miejsce które mogla zajac n.p. nastepna kobieta z Lego :P
Tu sie czlowiek napali na czirliderke albo na zombiaka czy na jakies inne Piekne lub Przydatne figurki, a dostaje nurka.. równie to przyjemne jak powiedzmy dostac tego nastepnego policjanta albo impuls z pracownikiem drogowym..

A w nastepnej serii zamiast nurka bedzie oczywiscie policjant do nienawidzenia! Bo taaaak malo jest policjantów z Lego. Moje dziewczyny juz ostrza swoje sportowe kosy.
Ostatnio zmieniony 2010-06-01, 16:42 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#28 Post autor: Miszel »

A mi się tam nurek podoba. Dużo gorszy jest IMHO ninja - typowy zestawowiec, nic nadzwyczajnego. Zresztą serie dalekowschodnie nigdy do mnie nie przemawiały więc pewnie temu.
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#29 Post autor: lugomina »

Miszel pisze:A mi się tam nurek podoba. Dużo gorszy jest IMHO ninja - typowy zestawowiec, nic nadzwyczajnego. Zresztą serie dalekowschodnie nigdy do mnie nie przemawiały więc pewnie temu.
Masz racje, ten ninja to wlasciwie nic nadzwyczajnego. Mam juz szarego starocia i troche róznych katan (czarna, szara i zlota) wiec niepotrzebny mi jeszcze ten czarny. Moze jak by byl czarny albo byl biala ksiezniczka, to bym ninje pozadala :) Ale i tak jest lepszy od nurka, bo ninja to jeden z zacnych, wskrzeszonych staruszków z zaslugami (legowy zbowid).
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#30 Post autor: szarikm »

Fryzura Pani pierwszej z prawej strony jest świetna.

zgrredek pisze:Czy machanie pomponami to lepsze hobby od nurkowania?
Zależy co nazywasz pomponem :D ;)

a nurek, też człowiek.

ODPOWIEDZ