[MOC] Hildegarda z Bagien

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

#16 Post autor: Jetboy »

3dom pisze:Akurat Sorrow miala zdjecia na BS i Flickrze i usunela z obu. A Ty Jetboy czepiasz sie BSa jak rzep psiego ogona, to juz jest nudne, uwierz znamy Twoje zdanie.
Mniej więcej tak samo nudne jak forsowanie BSa jako najlepszego na świecie serwisu do przechowywania zdjęć.

edit: Nie martw się, za jakieś półtora do dwóch lat mi się znudzi.
Ostatnio zmieniony 2012-08-15, 12:54 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#17 Post autor: nori »

Jetboy, dlaczego Ty z uporem maniaka cały czas twierdzisz, że ktoś Cię zmusza do BS'a? Zarówno F jak i BS mają plusy i minusy, każdy używa czego chce. A mi się znudziło Twoje pierniczenie - w nagrodę masz osta.
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#18 Post autor: Sorrow »

Rany, to nie wina BS-a, tylko moja - skasowałam zdjęcia, już dobry rok temu.
Z Flickra dlatego, że mam bezpłatne konto i chciałam mieć miejsce na nowe, fajniejsze MOC-e. A dlaczego skasowałam je z BS-a? Nie pamiętam:) Może się wstydziłam czy coś. Teraz chętnie bym je obejrzała, ale nie mam ich na kompie.

crises

#19 Post autor: crises »

Sorrow pisze:Rany, to nie wina BS-a, tylko moja - skasowałam zdjęcia, już dobry rok temu.
Z Flickra dlatego, że mam bezpłatne konto i chciałam mieć miejsce na nowe, fajniejsze MOC-e. A dlaczego skasowałam je z BS-a? Nie pamiętam:) Może się wstydziłam czy coś. Teraz chętnie bym je obejrzała, ale nie mam ich na kompie.
Sorrow, nie kasuj z flickra. Te ponadnormatywne zdjęcia wchodzą sobie do takiej poczekalni i tam grzecznie czekają aż wykupisz abonament, by znowu się pokazać. Nie wiem czy działają linki do nich.
Wyczytałem, że sposobem na ominięcie ograniczenia jest utworzenie grupy, do której dodajesz swoje zdjęcia. Tak jak to się robi w przypadku innych grup. I ponoć te zdjęcia są widoczne w tej grupie cały czas, nawet jak w Twoim photostreamie już wejdą do "poczekalni".

Nori, wałkujemy ten temat milion razy. Mi też możesz dać osta, ale formą zmuszania do BSa jest to, że zdjęcia linkowane na flickrze nie pokazują się na stronie głównej LUGPolu przy mocach.
Ostatnio zmieniony 2012-08-15, 19:03 przez crises, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#20 Post autor: zgrredek »

nori pisze:w nagrodę masz osta.
A za złamanie którego punktu regulaminu?

ODPOWIEDZ