[MOC] Drapieżca i ofiara

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Drapieżca i ofiara

#1 Post autor: crises »

W dzikim świecie raz jesteś drapieżnikiem, raz ofiarą. Łańcuch pokarmowy nie oszukuje.

Obrazek

Obrazek

Naszła mnie ochota na wykorzystanie gumowego dinozaura, no i dostałem trochę lunetek ciemnobrązowych. Na integracji chłopaki pytali do czego one mi się przydadzą. Wtedy nie wiedziałem, ale pomysł sam wskoczył do głowy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#2 Post autor: Sorrow »

Urocze:D Mam nadzieję, że dino porwie przynętę, wywinie się spod ostrzału i zwieje, po drodze jeszcze dając w zęby złośliwym małpom.
Bardzo mi się podoba, że chociaż obaj wojownicy mają niby te same twarze, to wyglądają, jakby każdy miał inną minę. W każdym razie ja tak to widzę - na twarzy tego przyczajonego z przynętą ewidentnie maluje się większe napięcie;)
Głowy na włóczniach to trofea łowców głów? Przynęty na dinozaury? Słupy graniczne odstraszające wrogów? Jakieś magiczne coś?
Baby palemki wyglądają słodko!

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

Na dinozaury się nie poluje, przed nimi się ucieka, potyka a następnie jest się zjadanym, lub w przypadku roślinożernych, wdeptywanym w ziemię celem stworzenia skamieliny.

Lepiej polować na małpy.

W sumie może udałoby im się uniknąć etapu zjadania gdyby ten na górze miał siatkę.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

Biedny dinek, połakomił się na zwykłe indycze udko.
Ciekawy pomysł na te pnie z lunet. No i brawo za wykorzystanie gumowego zjunioryzowanego elementu, których tak nie lubimy ; o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#5 Post autor: zgrredek »

Winietka jest urocza. Fajny pomysł i świetne wykonanie; skały, podłoże, palemki...

Wg przepisów BHP to indycze udko powinno być przywiązane do jakiegoś patyka. Inaczej dino mógłby złapać udko razem z ręką.

Fioletowy

#6 Post autor: Fioletowy »

Kolejna Twoja fajna scenka. Trzyma klimat. Nawet dinek przypominający utahraptora wykonany z jednego elementu jest w porządku, a ja przecież tak nienawidzę takich klocków... Ciekawe palmy. Brawo za udaną pracę!

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#7 Post autor: Cevillus »

Scenka przypomina trochę film "Jurassik Park" :D
Paul Lego Brick Show kanał dla fanów klocków Lego

lordofdragonss

#8 Post autor: lordofdragonss »

Przecież widać że to ludzie zbudowali Dinozaura by złapać przebiegłe mały... Ale te najwyraźniej nie dały się złapać w pułapkę i próbują okrążyć naszych ludzkich łowców! By potem zjeść ich pyszne mięso. Proste.

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#9 Post autor: Bobofrutx »

Świetna scenka. Wielce klimatyczna! Pomysł na wykorzystanie lunetek genialny. Tyle ;P

P.S. Nie miałem pojęcia że ten dino jest gumowy 0.o
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

rh

#10 Post autor: rh »

zgrredek pisze:Wg przepisów BHP
Przepisy BHP odnośnie polowań na dinozaury :D boskie :)

Pierwsze na co zwróciłem uwagę - zdjęcie. Niestandardowy kolor tła, które jeszcze bardziej uwypukla genialność pracy.

Świetne :)

Mrutek

#11 Post autor: Mrutek »

Ale po jakiego czorta chłopaki zostawili peruki na stojakach?

crises

#12 Post autor: crises »

Bardzo mi się podoba, że chociaż obaj wojownicy mają niby te same twarze, to wyglądają, jakby każdy miał inną minę. W każdym razie ja tak to widzę - na twarzy tego przyczajonego z przynętą ewidentnie maluje się większe napięcie;)
To trochę tak jak z tymi portretami, które wodzą oczami za widzem. Tutaj niby twarz ta sama, a od kontekstu zależy co przedstawia.
Sorrow pisze:Głowy na włóczniach to trofea łowców głów?
Tak. Pełnią funkcje odstraszające intruzów.
Na dinozaury się nie poluje, przed nimi się ucieka, potyka a następnie jest się zjadanym, lub w przypadku roślinożernych, wdeptywanym w ziemię celem stworzenia skamieliny.
Tego prawdę mówiąc nie wiemy, bo jeśli zerknąć na historię Ziemi, to ani ludzie, ani małpy nie mieli okazji spotkać żywego dinozaura. Tym samym moja scenka nie jest historycznie, ani biologicznie poprawna.
zgrredek pisze:Wg przepisów BHP to indycze udko powinno być przywiązane do jakiegoś patyka. Inaczej dino mógłby złapać udko razem z ręką.
Obawiam się, że udko jest tu niejako wisienką u tortu, którym jest cały łowca. Choć może on sobie nie zdaje sprawy z roli jaką pełni.
lordofdragonss pisze:By potem zjeść ich pyszne mięso. Proste.
Wredne małpy. Jeśli to są pawiany, to pełnie by mięchem nie pogardziły.
Bobofrutx pisze:P.S. Nie miałem pojęcia że ten dino jest gumowy 0.o
I to jeszcze jak. Wygina się na wszystkie strony.
Mrutek pisze:Ale po jakiego czorta chłopaki zostawili peruki na stojakach?
Żeby im się nie potargały. Będą po akcji jak nowe.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#13 Post autor: Qworg »

Świetny pomysł. Uroczo to wygląda.
zgrredek pisze:Wg przepisów BHP to indycze udko powinno być przywiązane do jakiegoś patyka.
Może robia taki numer pierwszy raz i jeszcze nikt ręki nie stracił.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

ODPOWIEDZ