Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Euro Truck
Autor Wiadomość
Cevillus 

Wpisy: 552
  Wysłany: 2010-07-12, 15:06   [MOC] Euro Truck

Witam.
Postanowiłem dzisiaj zbudować samochód ciężarowy. Duża część elementów pochodzi z modelu Lego 6752. Ze względu na brak wystarczających czerwonych klocków użyłem klocki o kolorze białym.
Pozdrawiam.

GALERIA
Ostatnio zmieniony przez Cevillus 2010-07-13, 13:20, w całości zmieniany 2 razy  

Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2010-07-12, 15:18   

Całkiem ok, ale nie wiem jaką funkcję pełniłby taki samochód. Może spróbuj zbudować ciągnik siodłowy, albo wyścigową ciężarówkę?

Bricksley 

Wpisy: 134
Wysłany: 2010-07-12, 15:20   

Cevillus napisał/a:
Duża część elementów pochodzi z modelu Lego 6752

Napisałbym, trochę inaczej; "duża część pochodzi z zestawu 6752". Nie odbieraj tego źle, ale mając taki zestaw można zaczać coś już robić samemu. Czego i Tobie życzę :)

Cevillus 

Wpisy: 552
Wysłany: 2010-07-12, 16:16   

Jerac napisał/a:
Może spróbuj zbudować ciągnik siodłowy, albo wyścigową ciężarówkę?

W przyszłości pomyśle nad tym :D

Karol napisał/a:
Mając taki zestaw można zaczać coś już robić samemu.

Wiem ale brakuje mi odpowiedniej ilości klocków oraz pomysłu na wybudowanie czegoś innego :(
Ostatnio zmieniony przez Cevillus 2010-07-12, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  

ManiekManiak 
VIP

Wpisy: 814
Wysłany: 2010-07-12, 22:00   

Na pierwszy rzut oka straż pożarna, tylko jakoś osprzętu nie widać. Pomyśl jak by spierniczał z biurka na XL 3:1 :) Te kółka są fajne.

Fioletowy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-12, 22:08   

Znacznie lepiej niż nietrzymający proporcji hammer. Niebo a ziemia, nawet jeśli ten MOC jest na podstawie jakiegoś zestawu. Od czegoś trzeba zacząć przecież.
Co do modelu: Może przednie światła lepiej będą wyglądać umieszczone na górze a nie na dole zderzaka. Podoba mi się ta ciężarówka, mimo że nie wiadomo do końca do czego ona ma służyć, ale mniejsza o to. Trzymam kciuki przy następnych modelach!

M_longer 
VIP

Wpisy: 5228

Wysłany: 2010-07-12, 22:20   

Fioletowy napisał/a:
Niebo a ziemia, nawet jeśli ten MOC jest na podstawie jakiegoś zestawu. Od czegoś trzeba zacząć przecież.
Co do modelu: Może przednie światła lepiej będą wyglądać umieszczone na górze a nie na dole zderzaka.

Pozwolę sobie zauważyć że ten MOC to wóz strażacki z zestawu 6752 któremu ktoś uciął połowę kabiny, cały osprzęt gaśniczy, a na końcu odwrotnie założył SNOTowy zderzak, po czym brakujące elementy zastąpił górą bricków.

Fioletowy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-12, 22:26   

M_longer napisał/a:
Pozwolę sobie zauważyć że ten MOC to wóz strażacki z zestawu 6752 któremu ktoś uciął połowę kabiny, cały osprzęt gaśniczy, a na końcu odwrotnie założył SNOTowy zderzak, po czym brakujące elementy zastąpił górą bricków.

Faktycznie:

Czułem że zderzak jest nie tak jak powinien. Szkoda że nie tylko same elementy pochodzą z tego zestawu, a prawie cały przód...

Atros 
VIP
Kuba

Wpisy: 736
Wysłany: 2010-07-13, 17:15   

M_longer napisał/a:
Fioletowy napisał/a:
Niebo a ziemia, nawet jeśli ten MOC jest na podstawie jakiegoś zestawu. Od czegoś trzeba zacząć przecież.
Co do modelu: Może przednie światła lepiej będą wyglądać umieszczone na górze a nie na dole zderzaka.

Ciekawa technika budowania MOCy (My Own Creations)

Joe
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-27, 22:07   

W porównaniu do poprzedniej twojej pracy ( Hummera ), wygląda o wiele lepiej ;). Jednak moim zdaniem praca jest za bardzo podobna do zestawu 6752.

Mrutek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-28, 00:11   

Prowokacja...

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2010-07-28, 05:32   

Ech... lepsze niz straszliwy hummerek, ale nazwalabym to najwyzej poczatkiem WIP. Proponuje zmienic kategorie w temacie :) To zaledwie trening przed wlasnym budowaniem.

Ludzie tutaj buduja prawdziwe Kreacje nawet miesiacami i sprzedaja dzieci na organy, aby zdobyc brakujace klocki.. trzeba sie wiec postarac bardziej niz tylko odczepiac klocki od fabrycznego zestawu.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu