[MOC] Euro Truck

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

[MOC] Euro Truck

#1 Post autor: Cevillus »

Witam.
Postanowiłem dzisiaj zbudować samochód ciężarowy. Duża część elementów pochodzi z modelu Lego 6752. Ze względu na brak wystarczających czerwonych klocków użyłem klocki o kolorze białym.
Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek

GALERIA
Ostatnio zmieniony 2010-07-13, 12:20 przez Cevillus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

Całkiem ok, ale nie wiem jaką funkcję pełniłby taki samochód. Może spróbuj zbudować ciągnik siodłowy, albo wyścigową ciężarówkę?

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#3 Post autor: Bricksley »

Cevillus pisze:Duża część elementów pochodzi z modelu Lego 6752
Napisałbym, trochę inaczej; "duża część pochodzi z zestawu 6752". Nie odbieraj tego źle, ale mając taki zestaw można zaczać coś już robić samemu. Czego i Tobie życzę :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#4 Post autor: Cevillus »

Jerac pisze:Może spróbuj zbudować ciągnik siodłowy, albo wyścigową ciężarówkę?
W przyszłości pomyśle nad tym :D
Karol pisze:Mając taki zestaw można zaczać coś już robić samemu.
Wiem ale brakuje mi odpowiedniej ilości klocków oraz pomysłu na wybudowanie czegoś innego :(
Ostatnio zmieniony 2010-07-12, 15:18 przez Cevillus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#5 Post autor: ManiekManiak »

Na pierwszy rzut oka straż pożarna, tylko jakoś osprzętu nie widać. Pomyśl jak by spierniczał z biurka na XL 3:1 :) Te kółka są fajne.

Fioletowy

#6 Post autor: Fioletowy »

Znacznie lepiej niż nietrzymający proporcji hammer. Niebo a ziemia, nawet jeśli ten MOC jest na podstawie jakiegoś zestawu. Od czegoś trzeba zacząć przecież.
Co do modelu: Może przednie światła lepiej będą wyglądać umieszczone na górze a nie na dole zderzaka. Podoba mi się ta ciężarówka, mimo że nie wiadomo do końca do czego ona ma służyć, ale mniejsza o to. Trzymam kciuki przy następnych modelach!

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#7 Post autor: M_longer »

Fioletowy pisze:Niebo a ziemia, nawet jeśli ten MOC jest na podstawie jakiegoś zestawu. Od czegoś trzeba zacząć przecież.
Co do modelu: Może przednie światła lepiej będą wyglądać umieszczone na górze a nie na dole zderzaka.
Pozwolę sobie zauważyć że ten MOC to wóz strażacki z zestawu 6752 któremu ktoś uciął połowę kabiny, cały osprzęt gaśniczy, a na końcu odwrotnie założył SNOTowy zderzak, po czym brakujące elementy zastąpił górą bricków.

Fioletowy

#8 Post autor: Fioletowy »

M_longer pisze:Pozwolę sobie zauważyć że ten MOC to wóz strażacki z zestawu 6752 któremu ktoś uciął połowę kabiny, cały osprzęt gaśniczy, a na końcu odwrotnie założył SNOTowy zderzak, po czym brakujące elementy zastąpił górą bricków.
Faktycznie:
Obrazek
Czułem że zderzak jest nie tak jak powinien. Szkoda że nie tylko same elementy pochodzą z tego zestawu, a prawie cały przód...

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 801
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#9 Post autor: Atros »

M_longer pisze:
Fioletowy pisze:Niebo a ziemia, nawet jeśli ten MOC jest na podstawie jakiegoś zestawu. Od czegoś trzeba zacząć przecież.
Co do modelu: Może przednie światła lepiej będą wyglądać umieszczone na górze a nie na dole zderzaka.
Pozwolę sobie zauważyć że ten MOC to wóz strażacki z zestawu 6752 któremu ktoś uciął połowę kabiny, cały osprzęt gaśniczy, a na końcu odwrotnie założył SNOTowy zderzak, po czym brakujące elementy zastąpił górą bricków.
Ciekawa technika budowania MOCy (My Own Creations)

Joe

#10 Post autor: Joe »

W porównaniu do poprzedniej twojej pracy ( Hummera ), wygląda o wiele lepiej ;). Jednak moim zdaniem praca jest za bardzo podobna do zestawu 6752.

Mrutek

#11 Post autor: Mrutek »

Prowokacja...

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#12 Post autor: lugomina »

Ech... lepsze niz straszliwy hummerek, ale nazwalabym to najwyzej poczatkiem WIP. Proponuje zmienic kategorie w temacie :) To zaledwie trening przed wlasnym budowaniem.

Ludzie tutaj buduja prawdziwe Kreacje nawet miesiacami i sprzedaja dzieci na organy, aby zdobyc brakujace klocki.. trzeba sie wiec postarac bardziej niz tylko odczepiac klocki od fabrycznego zestawu.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

ODPOWIEDZ