[MOC] Belville Colonial Marines ;)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

[MOC] Belville Colonial Marines ;)

#1 Post autor: Legate Scimitar »

Na warsztat poszedł drugi Ludzik z Belville. Tym razem wyszedł miotacz ognia:

Obrazek

Deeplinki:1, 2, 3, 4, 5,

Ponadto jak to bywa w Fantastyce, na obcych planetach musi być jakieś wrogie człowiekowi życie w związku z tym posyła się tam marines:

Obrazek

Deeplinki: 1, 2, 3, 4, 5

Galeria będzie znajdowała się tutaj

Ps. Robale są całkowicie autorstwa Kukusa.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Dla zainteresowanych- bardziej szczegółowe zdjęcie pojedynczego robaka:
Obrazek
(klik w zdjęcie= galeria).

Do czerwonego mecha zrobiłem szkielet zbroi, ale pomysł żeby zrobić miotacze ognia i cała reszta wykonania należy do Scimitara. Dodam tylko, że belville-piromanka w rzeczywistości wygląda znacznie lepiej od swojej starszej siostry. Brakuje mi tylko naklejek z płomieniami, jakimiś śladami po pociskach i innymi takimi drobiazgami, ale wszystko się jeszcze nadrobi...

Mecha-siostry rządzą xD !
Ostatnio zmieniony 2010-07-14, 19:53 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Fioletowy

#3 Post autor: Fioletowy »

Ten podoba mi się o wiele bardziej niż poprzedni. Tylko te ładne buźki przypominają mi jakieś anime pokroju "Rycerzy Zodiaku", albo jakiś japońskich transformersów z lat '80. Może zastąpić ludka z Belville tym z Technicsa i założyć mu hełm? Będzie wyglądał groźniej.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#4 Post autor: KUKUS »

Fioletowy pisze:Może zastąpić ludka z Belville tym z Technicsa i założyć mu hełm? Będzie wyglądał groźniej.
... były robione próby, ale on nie miał "tego czegoś", co mają siostry... być może tego złowieszczego uśmieszku :P ??

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#5 Post autor: Scrat »

To nie lepiej było zrobić sisters of battle? :D

Niemniej prace ciekawe.
Ostatnio zmieniony 2010-07-14, 20:54 przez Scrat, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#6 Post autor: spacelord »

Ten jest jakoś bardziej zabudowany niż poprzedni - i chyba przez to fajniejszy...

Te roślinki ciekawe są - aż szkoda że całej scenerii nie zbudowaliście jakiejś klockowej (tylko same płyty odwrócone są) - byłaby pewnie super scenka...

a z tego wszystkiego to nadal najmniej mi ludziki pasują, choć wiem że to główny motyw przewodni MOCa ;)

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#7 Post autor: m4rc1n »

Widziałem dzisiaj na żywo. W naturalnym środowisku ciekawie wygląda :D

W sumie trochę zazdroszczę, że macie taki wybór klocków, choć to tak średnio moje klimaty ;]
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#8 Post autor: KUKUS »

m4rc1n pisze: W sumie trochę zazdroszczę, że macie taki wybór klocków, choć to tak średnio moje klimaty ;]
...tylko szkoda, że tych klocków nie mamy na własność, bo można by wtedy poszaleć w sposób niekontrolowany ^^ ...

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#9 Post autor: Legate Scimitar »

Podstawa została na szybko zmontowana, bo cała scenka była robiona pod presją czasu (szefa akurat nie było więc prowizorycznie powstało takie, a nie inne tło).
Ehh, gdyby tylko ludzie kupowali większe zestawy to i poszaleć by można było z tą ilością klocków która tam jest...

Edycja:
Co do samych główek ludzików z Belville - cóż, wedle planu w obydwu przypadkach miał wyjść bardo duży kontrast pomiędzy zbroją i implantami a samą twarzą figurki (oraz tym co oryginalnie pozostało).
Jak jest to już nie mnie oceniać :P
Ostatnio zmieniony 2010-07-17, 20:38 przez Legate Scimitar, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ