[MOC] Surface Explorer

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#16 Post autor: Legate Scimitar »

spacelord pisze:Część przednia była budowana dwa razy od podstaw - w związku z czasem - ryzykowny manewr, ale się udał :)
jak najbardziej - przód naprawdę fajnie wygląda :)
spacelord pisze:kiedy w końcu ujrzy światło dzienne (tzn forum?)
Możliwe że jeszcze w tym tygodniu co nadejdzie.
Ostatnio zmieniony 2010-07-17, 20:23 przez Legate Scimitar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wx45
Posty: 47
Rejestracja: 2010-06-06, 12:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: wx45

 

#17 Post autor: wx45 »

Ponieważ jestem kilka lat młodszy od Spacelorda, nie załapałem się jako dziecko na Classic-Space. Zaczynałem od Space-Police i M:Trona. Dlatego też nie czuję jakiejś wielkiej nostalgii patrząc na tego MOCa. Niemniej jednak czuć w nim ten specyficzny klimat starych kosmicznych zestawów i to mi się bardzo podoba. Dobrze, że nie zrobiłeś wersji "neo". To jest classic i lepiej IMHO wygląda niewykafelkowany. Kolorystycznie ekstra i generalnie czekam na więcej.

Z drugiej strony zaczynam mieć coraz większe ciśnienie na zbudowanie czegoś swojego :D
Będę teraz studiował na ASP w Krakowie więc z chęcią bym poznał krakowską scenę space i usłyszał jakieś rady dla początkujących.

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#18 Post autor: Scrat »

Piękna rzecz. Czyste classic space. Na żywo wygląda świetnie.
Kaczor pisze:Neo Clasic Space :)
Jakie neo? :P

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#19 Post autor: spacelord »

wx45 pisze:Z drugiej strony zaczynam mieć coraz większe ciśnienie na zbudowanie czegoś swojego :D
Będę teraz studiował na ASP w Krakowie więc z chęcią bym poznał krakowską scenę space i usłyszał jakieś rady dla początkujących.
Buduj buduj :) - a jako, że uczelnia artystyczna - to może i MOC jakiś wyjątkowo artystyczny wyjdzie ;)
A co do spotkań to obserwuj wątek 'Integracje'... Krakowska armia fanów kosmosu rośnie w siłę - niedługo to nawet trialowcom będziemy mogli tyłki skopać ;P - tyle nas będzie...
Scrat pisze:Piękna rzecz. Czyste classic space. Na żywo wygląda świetnie.
Dziękuję :)

ODPOWIEDZ