[MOC] Belville Cyborg

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

[MOC] Belville Cyborg

#1 Post autor: Legate Scimitar »

Pewnego pięknego popołudnia w robocie wpadły w moje i Kukusowe łapska dwie zdekompletowane figurki z Belville. W skutek dobrego humoru, lata, wakacji i innych sprzyjających okoliczności (typu świeże wspomnienia z filmów "Fredy vs Jason", czy też "Aachi i Ssipak" itp.) z jednej z nich zrodziło się takie coś:

Obrazek

Całość jest zadziwiająco wytrzymała (po transporcie w plecaku nie odpadła żadna część, a model był luzem wrzucony) i całkiem bawialna :P

Obrazek


Galeria będzie dostępna tutaj

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Okazuje się, że codzienne przebywanie 10 godzin w piwnicy z klockami jest tak samo szkodliwe jak udar słoneczny xD

Nie mogłem się doczekać, kiedy wrzucisz pracę na forum- jest ona dość oryginalna, ale to raczej na plus. Potwierdzam, model jest bardzo stabilny, a przy tym w 100% bawialny.

Moim pomysłem było użycie w niekonwencjonalny sposób torsu Belville, prototyp działka (wcześniej był to generator, ale Scimitar przerobił go na działko) i użycie tych bioniclowatych nóg- resztę zrobił kolega.

Ciekawym, co w najbliższym czasie stworzy jeszcze nasza chora wyobraźnia ^^ ...

EDIT. Zapomniałbym- Galeria FlickR
Ostatnio zmieniony 2010-07-11, 12:01 przez KUKUS, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
deredi
Posty: 25
Rejestracja: 2010-04-11, 00:13
Lokalizacja: warszawa

#3 Post autor: deredi »

To jest okrutne naprawdę. Zniszczyliście moje dziecięce wspomnienia sielankowych wycieczek lalek z belville na białym koniu w różowym siodle:).

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#4 Post autor: zgrredek »

Szkoda, że lalka zdekompletowana, ale może wtedy nikt nie wpadłby na ten pomysł. Mi brakuje jeszcze jakiegoś hełmu. Może jakby tym hełmem zasłonić jej z pół twarzy to wyglądałaby bardziej złowieszczo?

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Wybieracie co ciekawsze klocki i budujecie coś, potem przychodzę i muszę kupować ciemno-szare tile albo ciemno-szare tile (których chyba tysiące się już w tych pudłach uzbierało)... ;)

Cyborg fajny, ale coś ta la postać mi nie pasuje - może faktyczniem jak sugeruje Zgredek - zabudować by się ją przydało bardziej?

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#6 Post autor: Legate Scimitar »

deredi pisze:To jest okrutne naprawdę. Zniszczyliście moje dziecięce wspomnienia sielankowych wycieczek lalek z belville na białym koniu w różowym siodle:).
Nawet nie wiesz jak bardzo mnie to cieszy ;)

zgrredek, Spacelord
Kombinowaliśmy, z paroma elementami, ale efekt nie był zadowalający (albo za duża całość wychodziła robiąc wrażenie dziwacznej narośli na twarzy albo nie było odpowiednich elementów dostępnych).
spacelord pisze:Wybieracie co ciekawsze klocki i budujecie coś, potem przychodzę i muszę kupować ciemno-szare tile albo ciemno-szare tile (których chyba tysiące się już w tych pudłach uzbierało)... ;)
Heh, to coś akurat było robione metodą "na winie", czyli co się kręciło w okolicach stołu to się nawinęło, więc części jakieś jeszcze zostały :P

Poza tym nastąpił update wyglądu - wymienione zostały nogi na (moim zdaniem) lepsze:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kleymen
Posty: 77
Rejestracja: 2010-04-07, 20:18
Lokalizacja: Wrocław/ Kościan
brickshelf: Kleymen

 

#7 Post autor: Kleymen »

zgrredek pisze:Może jakby tym hełmem zasłonić jej z pół twarzy to wyglądałaby bardziej złowieszczo?
Dla mnie właśnie ten dziecięcy wyraz twarzy z lekko zarysowanym uśmiechem decyduje o tym, że ta praca jest psychodeliczna. Bo to chore jest... Oby tak dalej:)

Druga wersja zdecydowanie lepsza.

Awatar użytkownika
Filozof
Posty: 231
Rejestracja: 2009-05-15, 23:35
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: filozof33

 

#8 Post autor: Filozof »

Stopy cały czas za duże - 3 kropki dł. powinny być najlepszym wyjściem.
Dajcie jej jakiś "celownik" na oko lub coś w tym stylu.
Ciekawe, aczkolwiek psychodeliczne ;)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#9 Post autor: Sorrow »

To ostatnie zdjęcie jest świetne - cyborgowa panienka ma oczy wzniesione ku niebu, natchnioną minkę, na głowie coś, co na pierwszy rzut oka wygląda jak wianek... Wypisz wymaluj dziewczynka z obrazka komunijnego:P A takim pobożnym dziewczynkom dobrze jest ze spluwą w garści!

ODPOWIEDZ