[MOC] Żuraw gąsienicowy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#16 Post autor: rh »

Model jest bardzo sympatyczny, a szczególnie to kabina mi się podoba. Niestety nie uniknąłeś paru wad:
- wspomniana już sterylność, wygląda jakby był zbudowany z jednego kawałka blach, brakuje grilli, naklejek, jakichś detali,
- podwozie, a szczególnie gąsienice, sprawia wrażenie jakby się rozjeżdżało - nie masz na to żadnego sposobu?

A i jeszcze bardzo podoba mi się bom i te dodatkowe liny do zmiany kąta jego nachylenia :)
Ostatnio zmieniony 2010-07-22, 16:59 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.

Fistach

#17 Post autor: Fistach »

rh pisze:Model jest bardzo sympatyczny, a szczególnie to kabina mi się podoba. Niestety nie uniknąłeś paru wad:
- wspomniana już sterylność, wygląda jakby był zbudowany z jednego kawałka blach, brakuje grilli, naklejek, jakichś detali,
- podwozie, a szczególnie gąsienice, sprawia wrażenie jakby się rozjeżdżało - nie masz na to żadnego sposobu?

A i jeszcze bardzo podoba mi się bom i te dodatkowe liny do zmiany kąta jego nachylenia :)
Co do rozjezdzania to nie ma tragedii. Zdjecia robione byly na miekkim pudle i to pogorszylo sprawe :) ale mozna spokojnie tym jezdzic i nic sie nie dzieje :)

Zalozylem ze zuraw jest nowy i nie przerdzewialy :) nie chcesie bawic w naklejki - mam ich dosc po komandosach:) a innych klockow nie mam. Najgorsze jest to ze mi sie ten moc podoba i go raczej nie zdemontuje - przynajmniej w najblizszym czasie.

Na poczatku byly tez grille za kabina ale nie wygladalo to dobrze. Tak jak jest jest lepiej :)

robbie76

#18 Post autor: robbie76 »

Nareszcie ktoś zbudował Hydroseibaggera w skali minifig, zabieram się do takiego modelu, od 2 lat, tylko że do większej wersji HS 885, albo nawet HS 895, ale z jakimś dodatkowym osprzętem typu koparka do głębokiego fundamentowania lub frezarka głębinowa. Model bardzo sympatyczny, może faktycznie dodanie kilku drobiazgów uatrakcyjniłoby model, jeśli potrzebujesz jakieś materiały pisz śmiało na PW, mam cała masę zdjęć, kart technicznych i DTR-erek wszystkich maszyn Liebherra.

Może mała przeróbka i dodanie osprzętu tego typu lub innego?:

http://i96.photobucket.com/albums/l163/ ... CF0073.jpg

Pozdrawiam
RW76
Ostatnio zmieniony 2010-07-22, 21:34 przez robbie76, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ