Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
8684 Minifigures Series 2
Autor Wiadomość
Dronka 
Lugpolowa pijawka

Wpisy: 85
Wysłany: 2010-10-10, 19:22   

Backbone napisał/a:
Cytat:
8,95 zł.

Barbarzyństwo.

Może i tak, ale jak komuś tak bardzo zależało na tym jednym mimie to jeszcze nie jest tak źle. Oczywiście mówię o sobie. :)

Noobi 

Wpisy: 52
Wysłany: 2010-10-10, 19:52   

Ja raz w tesco kupiłem 10 figurek z pierwszej serii za 10.80 1szt
i byłem jeszcze dumny że dało mi się je zdobyć.
Ostatnio zmieniony przez Noobi 2010-10-10, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  

stpman 
Model Team

Wpisy: 473
Wysłany: 2010-10-10, 23:14   

Ciekawe co powiecie na to:

12zł za figurkę z serii pierwszej w Centrum handlowym "Forum" w Gliwicach.

Lipek79 

Wpisy: 85
Wysłany: 2010-10-11, 00:03   

stpman napisał/a:
Ciekawe co powiecie na to:

12zł za figurkę z serii pierwszej w Centrum handlowym "Forum" w Gliwicach.

Przebiję Cię :) U nas w centrum handlowym "Uznam" 13 zł za figurkę z pierwszej serii.

Sprinter 
Policjant miasta LEGO

Wpisy: 99
Wysłany: 2010-10-30, 15:00   

Pozwolę sobie troszkę odnowić temat.

Wczoraj trafiłem na wiedźmę i mima. Ogólnie są to dobre figurki, miotła jest wspaniałym dodatkiem. Mim sprawia wiele radości dzięki aż trzem główkom, ma też nadrukowane paski na rękawach.

Tydzień temu złapałem faraona, policjanta i ratowniczkę. Fraon od początku był moim faworytem i nie zawiodłem się - jest genialny! Ratowniczka ma włosy cherleaderki, ale prezentuje się dobrze. Deska ratunkowa jest przydatnym elementem. Policjant posiada ciekawy mandat, z bardzo dokładnym nadrukiem.

Jeszcze wcześniej trafiłem na meksykanina, piosenkarkę i siłacza. To też dobre ludziki, szczególnie w piosenkarce spodobały mi się włoski, takich nie miałem. Hantle siłacza składają się, na szczęście, z trzech elementów, dobra jest też główka. Meksykanin ma wspaniałem marakasy i ponczo, które zakrywa całkowicie szary tors... Ale to w niczym nie przeszkada i strasznie mi się podoba.

Jako pierwszy trafił mi się król dsco. Niesamowicie podoba mi się płyta winylowa (?) z napisem "Brick Fever". Wspaniały element. Czarne afro idealnie pasuje, do tego zalotny uśmiech, błyszczące zęby i ten strój! Przypomina John'a Travoltę z "Gorączki sobotniej nocy" Krótko mówiąc - jedna z najlepszych figurek serii.

To by było na tyle. :)
Ostatnio zmieniony przez Sprinter 2010-10-30, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  

lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-30, 20:56   

A ja wreszcie kupiłem sobie Panią Piosenkarkę. Co prawda za 9 zł ale tak to już jest jak nie można tych minifigów znaleźć gdzie indziej. Ach ta presja!

wx45 

Wpisy: 46
Wysłany: 2010-10-31, 12:51   

Za to moja dziewczyna wynalazła w Warszawie sklep gdzie kobieta sprzedaje lego po cenach katalogowych. Minifigurki ma po 7 zł i pozwala korzystać z kodów. Kupiliśmy piosenkarkę, wiedźmę, wampira, surfera, mima, ratowniczkę i spartana.

Sprinter 
Policjant miasta LEGO

Wpisy: 99
Wysłany: 2010-10-31, 13:51   

Zapomniałem napisać, że jak ostatnio kupowałem figurki, to pani bardzo się zdziwiła, gdy zobaczyła moją listę kodów I i II serii. Wytłumaczyłem jej o co chodzi i skserowała sobie ją. :)

Przy okazji w Dębicy ludziki są tylko w jednym sklepie po 9,90 i tak muszę się męczyć... Natomiast gdydy wybieram się do Rzeszowa zawsze kupuję tam figurki po 7,90.
Ostatnio zmieniony przez Sprinter 2010-10-31, 13:52, w całości zmieniany 1 raz  

Cieślu 
VIP
Do odciny!

Wpisy: 1199
Wysłany: 2010-10-31, 16:47   

wx45 napisał/a:
Za to moja dziewczyna wynalazła w Warszawie sklep gdzie kobieta sprzedaje lego po cenach katalogowych. Minifigurki ma po 7 zł i pozwala korzystać z kodów. Kupiliśmy piosenkarkę, wiedźmę, wampira, surfera, mima, ratowniczkę i spartana.

A gdzie taki sklep się znajduje o ile można wiedzieć?
MAN F2000
Iveco Powerstar

wx45 

Wysłany: 2010-10-31, 22:19   

adresu nie znam, ale to jest w tym dużym centrum handlowym "land" zaraz jak wysiadasz z metra służew. Tam wyjeżdżasz ruchomymi schodami na pierwsze piętro i jest mniej więcej pośrodku. Przed wejściem jest duży królik z lego a na witrynie pełno pudełek więc bez problemu znajdziesz.

Jak byliśmy tam przedwczoraj to jeszcze 3 pudła minifigów były z czego dwa nieotwarte tak, że jak Ci czegoś brakuje to nawet spartana możesz dorwać.

bartek_mi 

Wpisy: 285
Wysłany: 2010-11-03, 17:12   

wx45 napisał/a:
adresu nie znam, ale to jest w tym dużym centrum handlowym "land" zaraz jak wysiadasz z metra służew. Tam wyjeżdżasz ruchomymi schodami na pierwsze piętro i jest mniej więcej pośrodku. Przed wejściem jest duży królik z lego a na witrynie pełno pudełek więc bez problemu znajdziesz.

Jak byliśmy tam przedwczoraj to jeszcze 3 pudła minifigów były z czego dwa nieotwarte tak, że jak Ci czegoś brakuje to nawet spartana możesz dorwać.

Codziennie jestem w pobliżu a sklep (na piętrze?) omijam z daleka bo mi się wydawało, że tam ceny z kosmosu... Trzeba będzie zajrzeć.

wx45 

Wysłany: 2010-11-03, 19:06   

Tak, to jest na piętrze. A ceny katalogowe - czyli na allegro pewnie znajdziesz taniej. Ale minifigi po 7 zł to niezły wynik.

Ostatnio zmieniony przez 2010-11-04, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  

bartek_mi 

Wpisy: 285
Wysłany: 2010-11-13, 12:22   

bartek_mi napisał/a:

wx45 napisał/a:

Codziennie jestem w pobliżu a sklep (na piętrze?) omijam z daleka bo mi się wydawało, że tam ceny z kosmosu... Trzeba będzie zajrzeć.

Byłem i kupiłem. Minifigów z serii 2 sporawo.
Wg mnie ważne info, że są jeszcze figi z serii 1!!!! Widziałem gdzieś z tyłu zabunkrowany jeszcze jeden karton. Ile było pod ladą nie wiem :)

Pani pozwala korzystać z kodów (zaproponowałem jej system, że mi daje 10 woreczków na raz do przeglądania i się z takiej partii "rozliczam" - dzięki temu nie patrzyła mi na ręce i spokojnie mogłem szukać)
Cena 7 zł.

Ex3qtor 
VIP
Szkieletofan

Wpisy: 374
Wysłany: 2010-11-13, 16:10   

A to przyznaję, że trafiłeś na lepszy dzień tej pani, bo mi jak byłem tam na początku tygodnia, to robiła problemy, że musi stać nade mną...
Natomiast piętro niżej jest jeszcze jeden sklep z zabawkami, nazywa się bodajże "Miś", gość też sprzedaje II serię po 7 złoty i absolutnie nie robił kłopotu z przejrzeniem, nawet go uświadomiłem, że są do tego kody kreskowe.

Bartex0805 

Wpisy: 197
Wysłany: 2010-11-18, 16:32   

Ja dziś wybrałem się do jednego z 3 sklepów w moim mieście. Kiedyś już tam robiłem zakupy. Spytałem najpierw o figurki czy w ogóle są. No i były Pani pokazała 1 i 2 serie. Cena była ogromnym zaskoczeniem 7,20 zł. Miałem z sobą kody spytałem czy można wybierać, no i można było. Dodatkowo miła Pani pomogła i to właśnie jej dziękuje za znalezienie czirliderki i jaskiniowca z pierwszej serii a z drugiej razem wyszukaliśmy ratowniczkę, surfera i DJ-a. Ogólnie rozmawiając Pani stwierdziła, że najmniej jest wampira i faraona. Wspomniałem o 3 serii i nic sprzedawcy o niej nie wiedzą.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu