Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
8684 Minifigures Series 2
Autor Wiadomość
Miszel 
i tyle...

Wpisy: 253
Wysłany: 2010-09-13, 21:49   

A ja dziś otrzymałem 16 woreczków zamówione przy okazji innych zakupów w S@H - cena 6,50zł za szt. więc przy zakupie innych klocków warto dorzucić. Samych figurek raczej się nie opłaca bo przesyłka jest droga. Niestety mają tam limit jednorazowego zakupu 16szt. :( Figurki są genialne - dużo lepsze niż w I serii. Zabrakło mi niestety narciarza, karateki, sfinksa i greka :( Ale za to trafiły się dwie piosenkarki, dwa wampiry i 3 ratowniczki - a to miał być podobno unikat :) Całe szczęście, że nie trafił się w nadmiarze jakiś szmelc jak policjant czy odkrywca. Resztę trzeba będzie pewnie dokupić gdzieś lokalnie bo do następnych moich zakupów w S@H monifigów może już nie być.

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2010-09-13, 22:06   

A ja byłem właśnie w Tecso w Piastowie, gdzie zaglądałem już kilkukrotnie i nic, a dziś jak nie miałem czasu na macanie i kasy miałem ledwie na cztery sztuki to akurat były.
Próbowałem macać, ale to trudne, zwłaszcza jak nie ma na to czasu. Porównałem tylko kody, żeby się nie zdublowały.
W woreczkach byli: Meksykanin, wampir, karateka i surfer.

Kirysowaty 
Książę Elfów

Wpisy: 630
Wysłany: 2010-09-13, 22:24   

Zaraz, zaraz. Seria II jest oficjalnie w sprzedaży od września czy od października? Bo zaczynam się martwić, że ich zabraknie dla mnie.

Bobofrutx 
VIP
Władca Arctica!

Wpisy: 1014
Wysłany: 2010-09-13, 22:59   

Oficjalnie niby od października, tak mi kobitka mówiła w jednym ze sklepów z lego.
Też zaczynam się obawiać czy ich nie zabraknie : P
Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Miszel 
i tyle...

Wysłany: 2010-09-14, 08:27   

Jak są już w sprzedaży w S@H pl to znaczy, że sprzedają je już chyba oficjalnie - tak mi się wydaje...

Adrian 
LEGO Royal Knights

Wpisy: 103
Wysłany: 2010-09-14, 16:40   

Nie spodziewałem się, że jedna kartka może dać tyle radości. Oczywiście chodzi o kartkę z kodami minifigów i spotkanie z sympatycznymi nieznajomymi w Tesco. I tak oto dokonałem jednej z lepszych transakcji w życiu: Kartka z kodami za dwa szczere uśmiechy :)

Drobna uwaga: Większa liczba kartek znacznie przyspiesza szukanie, szczególnie jak zbierze się większe grono przypadkowych osób, dlatego proponuję drukować kilka stron więcej przed wyjściem na łowy ;)

Raport z Tesco w Sosnowcu: Trafiłem dzisiaj chyba na dostawę. Figurki w większości wisiały jeszcze ładnie poukładane. Było ich jakieś 40-50szt. Z tego co pamiętam nie było Spartiaty, Wiedźmy i Faraona. Było za to sporo mimów.

Wziąłem kilka interesujących mnie figurek i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem, jeśli chodzi o ich jakość. Nadruki idealnie dopasowane. Odlewy wzorowe. Nic tylko brać i uciekać.

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2010-09-14, 18:43   

Trochę rozczarował mnie Meksykanin. To jego ponczo jest lipne, bo zakrywa tylko brzuch, a plecy są gołe. Zamiast dawać zapasowego marakasa, mogli dać drugie ponczo i z dwóch dałoby radę zrobić jedno dwustronne.

Kirysowaty 
Książę Elfów

Wpisy: 630
Wysłany: 2010-09-14, 19:56   

W takim razie dostałeś wybrakowany egzemplarz. Powinny być dwie sztuki i ponczo dwustronne.

W tym wątku wyraźnie to widać:
http://www.eurobricks.com...opic=45317&st=0

Miguel 

Wpisy: 201
Wysłany: 2010-09-14, 21:40   

Na pewno dają dwa takie same poncho. Do tego 3 marakasy. Niestety trafiłeś na wybrak.

Dronka 
Lugpolowa pijawka

Wpisy: 85
Wysłany: 2010-09-14, 21:53   

a ja właśnie się dowiedziałam, że też dostałam wybrak. Miałam piosenkarkę tylko z jednym mikrofonem. Czuję się oskubana.

Misaki 

Wpisy: 84
Wysłany: 2010-09-14, 22:14   

Adrian napisał/a:
Z tego co pamiętam nie było Spartiaty

I chyba wiem nawet dlaczego. :P

lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-15, 10:28   

Ech a u nas w mieście ani śladu Minifigów... Jedyna nadzieja to fakt, że w zabawkowym ma być dowóz Lego. Może wtedy się pojawią....

Miszel 
i tyle...

Wysłany: 2010-09-15, 11:00   

Ja wczoraj u siebie też obszedłem wszystkie sklepy i ani śladu. Póki co, aby dorwać braki zostaje zwiedzanie wszystkich (nielicznych i małych Tesco w Białymstoku) albo szukanie na allegro. Ewentualnie czekanie na dostawę.

REX 
VIP

Wpisy: 495
Wysłany: 2010-09-15, 11:54   

Dziś próbowałem ustalić w których sklepach TESCO pojawiły się lub mogą pojawić się Minifigi serii 2.
Oczywiście szukałem w swojej okolicy i miejscowościach, do których czasem zaglądam.
Okazało się, że część sklepów TESCO nie miała i nie będzie miała tego towaru ponieważ nie ma nawet działu czy półki z zabawkami (nie wspominając o osobnym regale z LEGO).
Sieć TESCO ma mocno zróżnicowane wielkości placówek handlowych i tylko w tych większych można się spodziewać Minifigów (no chyba, że jakiś mniejszy zrobił sobie dział z zabawkami).
Poszukiwania poprzez gazetki czy katalogi TESCO też są wątpliwej jakości - występują błędy (np. poprzez chęć przeglądania katalogu można zobaczyć lokalizacje większych placówek - niestety nie wszystkich).

Czy zna ktoś inne sieci handlowe, w których pokazały się Minifigi serii 2 ? (oczywiście w rozsądnej cenie).

Miguel 

Wpisy: 201
Wysłany: 2010-09-15, 13:54   

Chyba tylko Tesco w takie coś zainwestowało. W Sosnowcu ani w Auchan ani w Carrefour (w Plejadzie) nie widziałem. W Realu w DG też nie rzuciły mi się po oczach.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu