[MOC] Bike Shop / Sklep rowerowy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

#16 Post autor: crises »

Bardzo przyzwoita kamienica. Ładne okna na pierwszym piętrze. Ciekawy gzyms (?) pomiędzy parterem i pierwszym piętrem. Interesująca kolekcja rowerów.

Co do poprawy? Okna wystawowe trochę "łyse". Dodałbym jakiś parapet. Albo zrobiłbym je warstwę wyżej, a pod oknami dał okienka od piwnicy. Mur parteru również nieco goły - lampy w ścianie, tabliczka z numerem posesji, szyld - to powinno wystarczyć.
rasch22 pisze:Zdjęcia wieczorami lub nocą mogę zrobić tylko i wyłącznie :(
Ja większość moich zdjęć robię przy sztucznym świetle. Twój aparat ma wszystkie ustawienia co trzeba, żeby zrobić zdjęcie w trudnych warunkach. Kwestia statywu? Krzesło ze stosem książek, albo pudła po klockach - to na początek powinno wystarczyć. Jeśli nie wiesz jak ustawić aparat, to daj znać na PW.

Fioletowy

#17 Post autor: Fioletowy »

Ekstra MOC. Brakuje co prawda napisu nad drzwiami, ale trudno. Poproszę żółtego Scotta z prawej.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#18 Post autor: PatrykZ »

Kamienica ładniusia, sklepik jak prawdziwy. No, tylko szyldu brakuje :-)
Ostatnio zmieniony 2010-08-19, 07:48 przez PatrykZ, łącznie zmieniany 1 raz.

polaquita

#19 Post autor: polaquita »

Ciekawa kamienica, ale brak szyldu utrudnia rozszyfrowanie, że w środku jest sklep. Trochę roślinek na chodniku by się przydało. A w sklepie narzędzia, części rowerowe (opony, koła, kask na rower, światełka??). Te rowery z przezroczystej półki ja bym powiesiła na hakach zamontowanych w ścianę albo w sufit. Całokształtowo sklepik i otoczenie fajnie się prezentuje. :)

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#20 Post autor: Miguel »

Na piętrze można by zrobić sklep z akcesoriami jak już tutaj ktoś wspomniał. Jakieś kaski rowerowe (np. te z zestawu skaters, może jeden kask typu fullface od scoutrooper'a - fajnie wygląda) albo lampki rowerowe.

Ogólnie fajnie zbudowany (szkoda, że nie mam tylu klocków, żeby takie rzeczy budować), ale mało detali upiększających czy urozmaicających konstrukcję.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Nexus 7

#21 Post autor: Nexus 7 »

Bardzo poprawna kamienica, szeczegolnie spodobalo mi sie wejscie do sklepu, jest takie "sklepowe" wlasnie.
Troche malo sie dzieje moze na pietrze, mozna by to ozywic paroma detalami. Jako kolejny wypomne Ci tez brak szyldu :-)
Warto popracowac nad zdjeciami, bo przy lepszych latwiej bedzie docenic to co zbudowales.

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#22 Post autor: Scrat »

Nikt o tym nie wspominał, ale przydałby się jakiś szyld :) Na chodniku przydałoby się dodać jakąś latarnię i skrzynkę pocztową. Parter jest strasznie łysy, dodaj jakieś proste detale. Poza tym i tak mi się podoba.

Awatar użytkownika
Darecki
Posty: 38
Rejestracja: 2009-07-25, 21:50
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: LinkinDark

 

#23 Post autor: Darecki »

Świetna praca :) Ale jak już wcześniej wspomnieli - brakuje jakiegoś szyldu nad wejściem, bo tak to ciężko się zorientować czy to aby na pewno jest sklep rowerowy. Wnętrze bardzo przyzwoite, szkoda że nie dałeś jakiś imitacji części i akcesoriów, hehe :)
It's just a ride...

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#24 Post autor: trubal »

Hmm. Generalnie bardzo fajne, ale zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, gdybyś dodał szyld. Albo szyld.
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#25 Post autor: stpman »

Generalnie jest dobrze, ale jako maniak rowerowy, który spędził kupę czasu w sklepach rowerowych, muszę przyznać, że sklepik wygląda średnio, a to ze względu na małą ilość detali. Każdy sklep ma za ladą wygospodarowany regał na części i akcesoria. Myślę, że przy odrobinie chęci i pomysłu można by się pokusić o zrobienie jakiego amortyzatora, powieszenie koła, ramy, kasku, pompki, czegokolwiek, co sprawiłoby, że sklep byłby bardziej realistyczny. A co do szyldu to znam malutkie sklepy rowerowe, którego takiego nie posiadają, ale mają za to świetnego mechanika;)
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
michallus
Posty: 141
Rejestracja: 2010-08-03, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: michallus
Kontakt:

 

#26 Post autor: michallus »

stpman pisze:Generalnie jest dobrze, ale jako maniak rowerowy, który spędził kupę czasu w sklepach rowerowych, muszę przyznać, że sklepik wygląda średnio, a to ze względu na małą ilość detali. Każdy sklep ma za ladą wygospodarowany regał na części i akcesoria. Myślę, że przy odrobinie chęci i pomysłu można by się pokusić o zrobienie jakiego amortyzatora, powieszenie koła, ramy, kasku, pompki, czegokolwiek, co sprawiłoby, że sklep byłby bardziej realistyczny. A co do szyldu to znam malutkie sklepy rowerowe, którego takiego nie posiadają, ale mają za to świetnego mechanika;)
Moja rodzina zajmuje się sprzedażą rowerów nowych i używanych i przyznaję że takiego porządku i czystości można tylko pozazdrościc :)

a co do środka popieram w 100% stpmana. Sklep jest schludny i zadbany ale pusty. Słuchaj nawet nie musisz robic jakiś skomplikowanych części ale myślę że złapac parę kół zdjąc oponki i powiesic je na jednym wieszaku, na drugim same felgi :)


to najprostsze pomysły. Można też by wziąc kilka kluczy naprawczych i połozyc je w kilku miejscach w sklepie lub zrobic specjalną półeczkę z nimi.

Pozdrawiam serdecznie!
Ostatnio zmieniony 2010-08-24, 19:47 przez michallus, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.

ODPOWIEDZ