[MOC] Space Police Cruiser

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#16 Post autor: Mikolaj »

KUKUS pisze:Bobofrutx napisał/a:
Według mnie na drugim zdjęciu wygląda korzystniej ;P

... popiera ;)
A więc postanowione - drzwi będą tak jak na zdjęciu drugim:) Osobiście miałem spory dylemat jak lepiej - i tak, i tak mi się podobało:D
Scrat pisze:Coś mi w nim nie pasuję, jakbyś tą górną część zrobił na 6 kropek i przedłużył go powinno być ok.
Masz na myśli maskę? Nie zrobię tego, moim zdaniem jest dobrze:) Pomysł z wydłużeniem godny uwagi, ale nie mam części - gdybym miał, maska byłaby jakieś 2 study dłuższa, tył o jeden..
Filozof pisze: A poza tym - dobrze, że budujesz pomimo braku klocków (tak jak ja :D)
Ta. Pomysłów mam mnóstwo, czasu też, tylko mi teraz klocków, jak na złość, braknie:D
V1 pisze:Cześć Mikołaj. Nie idź na łatwiznę. Zrób go normalnie - z kołami i bez tych kosmicznych cudów.
Cześć:) Z tym pójściem na łatwiznę to nie do końca tak - ja lubię takie klimaty, starą fantastykę, tamte czasy. Z drugiej strony, masz absolutną rację. Muszę zbudować coś na kołach, i w najbliższym czasie na pewno coś takiego zrobię.
V1 pisze:To były piękne auta i nie wątpię że wyszedłby Ci piękny samochodzik.
Dziękuję.
Za resztę komentarzy także - to że go nie zmienię, nie oznacza, że nie cieszę się z poznania Waszego zdania na temat modelu;)
Ostatnio zmieniony 2010-08-24, 21:34 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#17 Post autor: spacelord »

Fajne autko - tylko wg mnie tył troszkę za "mały" względem przodu... a przód bardzo fajnie Ci wyszedł (a najfajniej wygląda przód przodu - czyli te zderzaki itp) :)

ODPOWIEDZ