[MOC] Wakacje Księcia Warena

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rasch22

[MOC] Wakacje Księcia Warena

#1 Post autor: rasch22 »

Zaczęło się do tego iż chciałem zbudować dioramkę, post-apo, zrobiłem ekipę, zbudowałem skały, wodę z serków i kafelków trans-clear i grotę ale jakoś mi się nie podobało, pomyślałem może by tak zrobić wieże, albo jakiś domek i tak powstała mała wieżyczka. Niestety skały trzeba było zbudować od nowa gdyż rozmiar podstawy wieżyczki był zbyt duży. Potem powstało wnętrze, i tak postał moc, przedstawiający księcia któremu z powodu zdrady nie dane było spokojnie zasiąść do wieczerzy w pierwszym dniu wakacyjnego odpoczynku na peryferiach królestwa, gdzie morski klimat sprzyjał wypoczynkowi i regeneracji sił przed kolejną potyczką z siłami wroga. Zapraszam do oglądania zdjęć. Mam nadzieje że scenka jest czytelna i że się wam spodoba. Publikuje teraz bo nie mam cierpliwości czekać kolejny tydzień aż dojdą zamówione na BL klocki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nadzieje że mój ostatni łup (nawet na BL w kolorze Copper ten klocek nie występuje :P) został zauważony :) jeśli nie podpowiem patrz topór krasnoluda
Deeplinki
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,
Życzę miłego oglądania
Ostatnio zmieniony 2014-01-25, 11:04 przez rasch22, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Grzesiek
VIP
Posty: 161
Rejestracja: 2010-07-14, 19:11
Lokalizacja: tychy
brickshelf: grzesioo

 

:)

#2 Post autor: Grzesiek »

Ładnie ci to wyszło :) zwłaszcza stół obfitości ,lecz mogłeś dodać jakieś owocki, kiełbaskę :) itp...

Mrutek

Re: Wakacje Księcia Warena

#3 Post autor: Mrutek »

rasch22 pisze: ... z powodu zdrady ...
Dla niecierpliwych...
Myślałem, że chodzi o seks, a to zwyczajna napi...ka.
A co dla cierpliwych?
I nie bawi mnie wymiana numerków w adresie - to uciążliwe. Zrobienie linku do zdjęcia to jakieś 2s. Rozumiem niechęć do czekania na klocki. Nie rozumiem niechlujnej prezentacji.
Sama scenka sympatyczna. Jest nawet Judasz. Kto wygrał?

rasch22

Re: Wakacje Księcia Warena

#4 Post autor: rasch22 »

Mrutek pisze:
rasch22 pisze: ... z powodu zdrady ...
Dla niecierpliwych...
Myślałem, że chodzi o seks, a to zwyczajna napi...ka.
A co dla cierpliwych?
I nie bawi mnie wymiana numerków w adresie - to uciążliwe. Zrobienie linku do zdjęcia to jakieś 2s. Rozumiem niechęć do czekania na klocki. Nie rozumiem niechlujnej prezentacji.
Sama scenka sympatyczna. Jest nawet Judasz. Kto wygrał?
Dla cierpliwych pozostaje poczekać kolejną dobę aż upubliczni się galeria :P

Ludziom to ciężko dogodzić. Pierwszy raz czytam że komuś nie podoba się ręczna zmiana numerków, choć powiem szczerze że i mnie to w innych prezentacjach czasem drażni, dlatego tekst z numerkami zamieni się w linki do zdjęć :)

Jeśli chodzi o zdjęcia to niestety kolejny raz nieudane eksperymentowanie aczkolwiek powoli wyciągam wnioski, swoją drogą szczerze powiedziawszy robienie zdjęć klockom to naprawdę niełatwa sprawa.

Kto wygrał?? A bo ja wiem?? Może następny MOC to pokaże ;)
Grzesiek pisze:Ładnie ci to wyszło :) zwłaszcza stół obfitości ,lecz mogłeś dodać jakieś owocki, kiełbaskę :) itp...
W sumie do zdjęć mogłem dorzucić trochę wisienek i jakąś jarzynkę luzem, tyle tylko że ten stół wyszedł trochę przymały by go wystawnie nakrywać
Ostatnio zmieniony 2010-09-07, 21:32 przez rasch22, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrutek

Re: Wakacje Księcia Warena

#5 Post autor: Mrutek »

rasch22 pisze:"Dla cierpliwych pozostaje poczekać kolejną dobę aż upubliczni się galeria :P
A dałeś link do niej? :)

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#6 Post autor: Flymbex »

Jeśli chodzi o zdjęcia to niestety kolejny raz nieudane eksperymentowanie
Czemu nieudane te które tu są, bo też nie lubię podmieniać numerków i na razie tylko te obejrzałem, są całkiem niezłe.
I scenka też niczego sobie. Tron kojarzy mi się z fotelem z brązowym oparciem i skórą w kolorze ecreu (tak wyszło na moim monitorze na fotkach) - italian design :)
Udana scenka. Daj linka do galerii!
Spróbuj zamiast drugiego mięsiwa na stole dać więcej drobnicy, wyjdzie ładna "martwa natura', ewentualnie powiększ stół o 2-3 kropki. Tak żeby biesiadnicy się łokciami nie stukali.
Ostatnio zmieniony 2010-09-07, 14:46 przez Flymbex, łącznie zmieniany 2 razy.

Mrutek

#7 Post autor: Mrutek »

Flymbex pisze: Tron kojarzy mi się z fotelem z brązowym oparciem i skórą w kolorze ecreu (tak wyszło na moim monitorze na fotkach) - italian design :)
Nie przejmuj się - mi też.

ODPOWIEDZ